BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #503974 przez Lafi
katarzyna zabierz sobie joks mała poduszke, bo cholera wie na co tam trafisz.

Dobra musze młodego do wyrka wrzucić,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503975 przez andzia_zg
katarzyna oby czas w szpitalu minął szybko i żebyś szybko wracała zdrowa do domku :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503979 przez Depeche
Katarzyna, sa tego jakies pozytywy, robota Cie minie ;-)

Malinka badanie na toxo to podstawa w kazdej ciazy na poczatku, tak samo jak cytomegalia i rozyczka.

Lafi jak to nie mialas?

Andzia, a ja nie powtarzalam nigdy bad, na toxo. Zobaczymy co tenlekarz wymysli.

Przeforsowalam sie w kuchni przy kopytkach, boli mnie brzuch i leze stekam. Mąż cos mi pitoli o prezentach pod choinke, a kasa sie konczy, mam kipe po kolana, kicham jak wariatka i nic mi sie nie chce. ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503980 przez 25malinka
Depeche aha,no właśnie chciałam wiedzieć czy też miałyście bo ja raz miałam już i teraz mam powtorzyc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503981 przez andzia_zg
Depeche to po co robisz jak jesteś chora? Powinnas duzo odpoczywac. Juz marsz pod kocyk i masz leżeć zebys wyzdrowiała do Świąt

Ja tez zmykam z kompa. Trzeba zjesc kolacje, a zaraz na kompa siada mąż. wiec bede dopiero jutro. Pa





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503984 przez Agnieszka86
U męża przed jakąś godziną był znajomy i leżą przede mną Delicje i rurki z kremem, no szlag mnie trafi!

Jeszcze muszę pranie rozwiesić... ale mam lenia :dry:

Kochane, ja zmykam na razie. Potem może jeszcze zajrzę, ale nie wiem czy mi mąż nie oblegnie kompa... W razie czego dobrej nocy i kolorowych :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503989 przez Paulina 77
Depeche LEŻ, JA CIĘ BARDZO PROSZĘ!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503992 przez 25malinka
dobra ja też zmykam obejże jeszcze coś w tv i lulu bo jutro rano może pojade zrobić sobie te badania,bo tak od razu po świętach to nie wiem czy będzie mi sie chciało,więc wole wczesniej.
Życze słodkich snów,Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503993 przez Beata 26
Kate ja tez pierwsze o czym pomyslalam to o tym, ze nie bedziesz musiala sprzatac i gotowac;) a uwierz niektore z nas oddalyby te "przyjemnosci" gotowania i sprzatania za dobra opieke zdrowotna! :* wszystko bedzie great, wez jakas ksiazke do czytania.

Gosia - z jednej strony bylabym zazdrosna ( ale to zdrowe ) a z drugiej cieszylabym sie, ze mi mowi prawde. Przeciez r Cie kocha i czekacie razem na Zosienke, ja bym byla spokojna - nie wiem jakim trzeba byc tlumokiem i burakiem, zeby kobiete w ciazy zdradzac;) a oni tylko na pizze poszli, podejrzewam, ze 3 go zaatakowaly i wyjscia chlopak nie mial;) ale czas dla Ciebie moglby znalezc to druga sprawa:) moim zdaniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504017 przez Gosia27
Nie będzie dziś zdjęć! Bo moi bracia bałaganiarze wstrętne jak zwykle gdzieś posiali kabel od aparatu cyfrowego :evil: jak mnie wszyscy wnerwiają :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504027 przez Depeche
Andzia, Paulina wezta mnie nie dobijajcie, a dziecku to jak mam wytlumaczyc, ze obiadu nie bedzie. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to nie takie proste, cos musze robic, nie da sie lezec non stop przy dwulatce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504031 przez Depeche
Poza tym przez caly ten tydzien moj maz chodzi po pracy na kurs. Wiec wpada z zakupami, zjada zupe, idzie z psem i leci na te kurs. Wraca przed 20, je drugie danie, daje malej kolacje, myje ja i kladzie spac. Caly dzien z nia siedze, a ona jest taka absorbujaca i tak sie juz ze mna o wszystko wykloca, a o to pomarancze, ze nie lubi kluseczek, prycha na mnie, laptopa mi probuje wydzierac, bo chce Muminki. KURDE CO TO ZA CHOLERNY CHARAKTER, chyba zupelnie po matce. A przy tym jest taka slodka, ze az mnie czasm rozwala i mam ochote ja ugryzc w te rozesmiane poliki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504035 przez lenusia7
matko ile naprodukowały ;p jakos przezylam te wizyte napchałam ich nalesnikami i dowidzenia ... upieklam prosty piernik i nadrobie was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504036 przez Gosia27
Ale jestem wnerwiona. Idę. Kąpać się i spać :dry: dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #504039 przez aksa
katarzyna ojj bidulo szkoda,że do szpitala musisz iść,ale z młodym wszystko dobrze to najważniejsze!! i wychodzisz na święta! będzie dobrze :kiss:

Gosia też bym była zazdrosna, na pewno bym mu później powiedziała,że przykro mi było itd trzeba sobie mówić takie rzeczy

Depeche wiadomo,masz już jedno dziecko to nie da się po prostu położyć i nic nie robić,my w większości nie mamy tyle obowiązków i możemy sobie pozwolić na 'nic nie robienie',oby Cię brzuch przestał boleć..

Lafi śliczna choinka!! a ja ciastka zauważyłam dopiero jak dziewczyny o nich napisały :silly:

mój m dziś kupił choinkę,jeszcze jej nie widziałam jutro obejrze,a ubierać chyba będzie w sobotę

jutro rano na badanie mocz,morfologia i ta nieszczęsna krzywa cukrowa :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl