BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #522818 przez wewe642
To widzę że wszystko zależy od maleństwa :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522822 przez 25malinka
Witam nową mamusię wewe642,fajnie,że do nas dołączyłaś,nikt nie uważa,że jestes za młoda,właśnie dobrze,że tak wcześnie się zdecydowaliście bo teraz to nikomu do ślubu się nie śpieszy a co dopiero mówic o dzieciach!!!
Gosiu trzymaj się,wszystkie tutaj wieżymy,że będzie wszystko dobrze z Twoja Zosią,najważniejsze to żeby nie poddawać się i być dobrej myśli
Ja już poprasowałam resztę ciuszków dla małej( w końcu uffff..)a teraz siedze i oglądam tv,no i zamówiłam łóżeczko wreszcie,świrka się szrpnęła i mąż przywióżł dzis kasę na łóżeczko,przynajmniej jedem zakup z głowy będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522824 przez andzia_zg
wewe642 napisał:

To widzę że wszystko zależy od maleństwa :)]


tak mi sie wydaje :-)

Ale mnie brzuch swędzi :S pewnie znowu mi urosnie :P





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522832 przez wewe642
Miło tutaj u was bardzo :) maluchy dają mocno popalić u was w brzuszkach? :P liczycie już ruchy? :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522834 przez wewe642
Macie jakieś sposoby na swędzące brzuszki? Stosujecie jakieś kremy? :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522839 przez andzia_zg
Mój Wojtus praktycznie cały czas się rusza... tak sie wierci, że szok. Czasem boli jak sie rozciąga :dry: Jest mega ruchliwy.

A jesli chodzi o kremy to ja używam krem na rozstępy Palmers'a i oliwke Bambino. Wcześniej miałam krem z Ziajki.

wewe642 wklej sobie suwaczek w podpisie żebyś nie musiala za każdym razem go od nowa wklejać. (wejdż w "Twój profil" i w okienku "Podpis" wklej kod suwaczka.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522840 przez 25malinka
Ja nie licze narazie ruchów,lekarz mi nic o tym nie mówił,a co do kremu to używam z Gerbera przeciw rozstępom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522856 przez koticz
Gosia to zrozumiałe,że czułabyś się bezpieczniej w szpitalu,ale chyba się kurczę powinniśmy cieszyć,że LEKARZ uważa iż to nie jest konieczne.Nie bądźmy mądrzejsze od lekarzy z wieloletnim stażem!Gdyby się działo coś niedobrego toby się nawet Ciebie nie zapytali czy chcesz czy nie chcesz iść do szpitala.Nie możemy dziewczyny wbijać sobie w głowę na 50dni przed porodem,że lekarze mają w dooopie i mamy i dzieci,bo pójdziemy do porodu mega zestresowane.Trzeba wierzyć,że zdecydowana większość lekarzy wie co robi i nie działa na odwal się i nie zaniedbóje swoich obowiązków.Skoro nie dostajesz skierowania do szpitala to może oznacza właśnie tyle,że jest lepiej niż Ci się wydaje???Sama pisałaś,że serduszko bije spokojnie,więc głowa do góry!!!Myślę nawet (ale to tylko moje zdanie!!!),że Zosiowemu serduszku łątwiej po porodzie będzie pompować krew do ciałka 2-2.5 kilo niż gdyby musiało przepompować krew przez ciałko 4-5kilo





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522857 przez wewe642
Andzia dzięki za pomoc :) tak bym wklejała w nieskończoność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522860 przez andzia_zg
:-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522867 przez koticz
Wewe ja używam do brzucha tedo co mi akurat w rękę wpadnie :laugh: oliwki bambino,kremu przeciw rozstępom perfekta mama,teraz kupiłam bodydream też na rozstępy,ale jak mam akurat pod ręką ktem ten niebieski nivea to smaruję tym,albo np kremem do suchych rąk :) ja nie robię sobię większych nadziei,że uniknę rozstępów,bo moja mama ma straszne,a to jest uwarunkowane genetycznie,smaruję się,ale i tak na pośladkach i tylniej części ud skóra mi pęka :dry:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522870 przez Depeche
Lenucha217 napisał:

Depeche zostawiłas mi cos wariacku ???? :) Przespałam cale poludnie a w nocy bede chodzic jak bol po kosciach. Witam nowe mamuski


To juz ranek, wlasnie wstalam !
Chyba cos wisi w powietrzu.

Cos tam sie znajdzie, LAura zezarla dwie wielki sztuki ( gdzie jej sie to miesci), a ja po jedzonku przywalilam komara.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522882 przez wewe642
Z rozstępami czy bez i tak nasi mężczyźni kochają nas za to jakie jesteśmy a nie jak wyglądamy :))

koticz będzie dobrze głowa do góry :) warto się poświęcić dla kruszynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522885 przez andzia_zg
wewe642 napisał:

Z rozstępami czy bez i tak nasi mężczyźni kochają nas za to jakie jesteśmy a nie jak wyglądamy :))


Święte słowa... a niech spróbowaliby myśleć inaczej :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522892 przez Depeche
WItaj Wewe, my tu nie jestesmy od tego, zeby oceniac kto w jakim wieku i z kim ;-). Ja jestem prawie najstarsza ( heheh ) i co z tego ;-)

Koticz, ale Ty masz fioła. Jak można ćpać proszek do czyszczenia. Istna patologia. Masz tu link do tego przescieradelka do wozka, ja sobie dwa kupilam, bo jak wozilam mala to zawsze narzekalam, ze nie ma czegos takiego. Ale niektorzy nic do wozka nie klada. Kupowalam u tego sprzedawcy, godny polecenia.
allegro.pl/przescieradlo-do-wozka-frotte...0cm-i2917276413.html

Gosia, sciskam Cie mocno. Troche jestem zdziwiona, ze nie powiedzial co mozna zrobic aby mala nabrala troche wagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl