BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #522745 przez andzia_zg
vernix napisał:

andzia_zg napisał:

A do mnie właśnie napisała koleżanka z pracy, że załatwiła mi oglądanie porodówki w sobotę :-) Ale fajnie :-) Jej przyjaciółka jest tam położna :-) Zobaczę chociaż co mnie czeka itp :-)


No i super:) Tylko Andzia za bardzo się nie wczuj, co byś tam już nie została :lol: :silly:
W szkole rodzenia położna opowiadała, że po "wycieczkach" grup zajęciowych na porodówce na drugi dzień jakaś zawsze tam wylądowała :blink: :cheer:

Napisz jak było:)


Oj nie zostane tam... jeszcze się trochę wstrzymam :P
Ciesze sie, że tam ide, bo na stronie internetowej nie mam żadnej informacji na temat tego co trzeba mieć ze sobą, a co zapewnia szpital itp. Będę chociaż wiedziała co pakowac do torby :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522748 przez vernix
Paulina 77 napisał:
Gosia bardzo mi się nie podoba jego podejście, ze mną i innymi dziewczynami w szpitalu w Krakowie się cackali jak z jajkami, mimo że w większości nasze dzieci były zdrowe. Ty powinnaś być od początku ciąży pod szczególną opieką, a widzę że Cię olewają. Zresztą wiesz jako położna, jak to powinno wyglądać. Wg mnie powinien Ci ktoś wypisac skierowanie do szpitala.[/quote]


Paulina masz rację. Pamiętam, że gdy byłam w lipcu i w sierpniu w szpitalu z powodu poronienia zagrażającego była ze mną na sali dziewczyna, która od 5 miesiąca ciąży leżała, bo jej dziecko było właśnie hipotrofikiem. Była w 32 tciąży i dostawała sterydy na powiększenie płuc dziecka i kroplówki.
Lekarze naprawdę o nią dbali,co więcej, gdy byłam kilka tygodni później znowu na patologii dowiedziałam się, że dzień wcześniej urodziła dziewczynkę, chyba w 35 lub 36 tciąży.

Gosiu zapytaj tego znajomego Maćka, który będzie sprawdzał zosine przepływy, czy możesz się położyć do szpitala, jeśli nie w "Twoim" , to w Katowicach (jeśli dobrze kojarzę, że tam będziesz miała cc).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522750 przez patrycja85
Gosia-trzymaj się! mała walczy więc nie możesz zwątpić!!! kiedy macie kolejne echo?

ja właśnie wróciłam. nie miałam dziś usg tylko taką wizytę z wynikami. wszystkie wyniki gorsze niż poprzednio, ale to przez te nerki. na paciorkowca dostałam antybiotyk bo moja pani dr uważa ze warto leczyć już teraz a nie czekać do porodu. w badaniu ginekologicznym wszystko ok. w przyszłym tyg muszę powtórzyć glukozę:) generalnie fajnie dziś było na wizycie. siedziałam tak długo że jak wyszłam to wszystkie chciały zabić mnie wzrokiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522751 przez Agusiak
koticz napisał:

Ja byłam wczoraj na szkole z mężolem,temat-poród i znowu nie mogła nam pokazać porodówki bo mówiła,że tam aż czarno od ludzi:) styczniowe dzieci to z majówek są,musieli się Sosnowieccy rodzice nieźle bawić skoro u nas teraz tyle porodów!!! :)


Jesteś z Sosnowca, ja z Dąbrowy Górniczej ale teraz mieszkam w Będzinie :)
A w jakim szpitalu to taki ruch? Czyżby w odnowionej jedynce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522758 przez koticz
Agusiak napisał:

koticz napisał:

Ja byłam wczoraj na szkole z mężolem,temat-poród i znowu nie mogła nam pokazać porodówki bo mówiła,że tam aż czarno od ludzi:) styczniowe dzieci to z majówek są,musieli się Sosnowieccy rodzice nieźle bawić skoro u nas teraz tyle porodów!!! :)


Jesteś z Sosnowca, ja z Dąbrowy Górniczej ale teraz mieszkam w Będzinie :)
A w jakim szpitalu to taki ruch? Czyżby w odnowionej jedynce?


Witaj,tak dokładnie w Sosnowieckiej jedynce :) na poprzednim spotkaniu na szkole rodzenia(8.01) też były wszystkie porodówki zajęte a jest ich 6!!!

Twoja córeczka urodziła się tak jak ja 10 maja :)

Ale wiem,że właśnie z DG i Będzina przyjeżdżają dziewczyny rodzić do nas bo u nas ładniej i lepsza opinia :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522760 przez wewe642
Ale fajnie :) pewnie każda z Was tak jak ja nie może się doczekać narodzin małego bobasa :) myślę że nie tylko ja obawiam się tych wszystkich skurczy bólów i wysiłku w czasie porodu :) z tego co wiem to lepiej nie kupować za dużo ubranek dla maleństwa po bardzo szybko wyrasta w maleńkich ubranek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522764 przez Agusiak
Koticz ja właśnie rodziłam w Będzinie i czułam się jak na wczasach :P
W jedynce mam znajomą położną i ona mi ją odradzała właśnie dlatego że mają straszny ruch i matki muszą sobie same z dziećmi po porodzie radzić. Ja miałam cc więc nie wyobrażam sobie że musiałabym wszystko koło dziecka sama zrobić.
No ale mam nadzieję że Ty będziesz zadowolona :)

Powodzenia i pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522767 przez andzia_zg
wewe642 ja mam bardzo mało ubranek. Stwierdziłam, że nie ma sensu kupowac dużo skoro i tak mały szybko z nich wyrośnie. Na razie nie kupowałam tez jeszcze nic w rozmiarach od 68 wzwyż, no nie wiem w jakim tempie Wojtus będzie rósł i czy bedę potrzebowała więcej bodziaków z krótkim czy z długim rękawem. Na razie mam troszke ciuszków 56 i 62 a potem będę kupowała na bieżąco na allegro wieksze rozmiary.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522770 przez vernix
patrycja85 napisał:

ja właśnie wróciłam. nie miałam dziś usg tylko taką wizytę z wynikami. wszystkie wyniki gorsze niż poprzednio, ale to przez te nerki. na paciorkowca dostałam antybiotyk bo moja pani dr uważa ze warto leczyć już teraz a nie czekać do porodu. w badaniu ginekologicznym wszystko ok. w przyszłym tyg muszę powtórzyć glukozę:) generalnie fajnie dziś było na wizycie. siedziałam tak długo że jak wyszłam to wszystkie chciały zabić mnie wzrokiem:)[/quote]


Patrycja
myślałam o Was, o Waszej wizycie. Dobrze, że masz "przytomną" panią ginekolog, która szybko zareagowała na paciorkowca. A powiedz, jak się okazało, że go masz? w badaniach moczu?
Nerki nadal masz bardziej obciążone? Uważaj na siebie, odpoczywaj:)

A wzrok, który zabija jest zawsze najlepszy:) znam go :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522783 przez wewe642
Przeważnie jeśli odwiedza kobietę po porodzie rodzina czy znajomi to się dostaję ubranka dla maluszka albo coś co się może przydać :) chciałabym spytać czy większość kobiet rodzi w terminie czy przed lub po. ostatnio jak byłam w szpitalu to ze mną na sali leżały kobiety które były 2 tygodnie po terminie a mimo wywoływania porodu i tak maleństwo wolało zostać w brzuszku :) dlatego pytam co Wy wiecie na ten temat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522784 przez AniaCzajka
Gosiu trzymaj się i nie smutaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522791 przez andzia_zg
wewe642 ostatnio rodziły moje 3 kolezanki z pracy. Jedna urodziła dokładnie w terminie, druga 2 dni po terminie a trzecia tydzien przed terminem.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522802 przez Lenucha217
Depeche zostawiłas mi cos wariacku ???? :) Przespałam cale poludnie a w nocy bede chodzic jak bol po kosciach. Witam nowe mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522812 przez koticz
Noooo mamuśki powiedźcie tym waszym małym piłkarzykom,że moja cheerleaderka cały dzień ćwiczy,żeby ładnie tańczyć na ich meczach :laugh:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522816 przez Gosia27
Ciążę prowadzi mi z-c ordynatora mojego oddziału, pytałam o hospitalizację, to powiedziała że nie jest to konieczne...jutro mam podjeść do mojego lek od badań prenatalnych bo kolejne skierowanie na echo, mam je 29.01. Jeśli on mi nic nie doradzi to już sama nie wiem. Powiem szczerze, że chciałabym aby mnie położyli do szpitala, czuła bym się dużo bezpieczniej.
Czuję się źle psychicznie. Tak nie mogę powiedzieć złego słowa, że lekarze o mnie nie dbają.
Ale chyba im przestałam ufać...
Dziękuję Wam za słowa otuchy i wsparcia. Ale przyznam się szczerze, że moja ciąża to wiecznie łzy w oczach, staram się cieszyć ale przerasta mnie to już. Uciekam. Bo R mnie goni. Dobrego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl