BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #529401 przez marchewka
internet idealna sprawa dla leżących przyszłych mam wczesniej nie chciałam robic zakupów dla małego (bo zawczesnie) a pozniej okazało się ze trzeba leżec. zakupiłam cały komplet pościel z wkładem sliczna. moge polecic bo naprawde super jakosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529403 przez wiewiorka
patrycja85 napisał:

jeszcze jedno ostatnie pytanie-kupiłyście ten octenisept do pępka?


ja nie kupuje, póki co każdy mi odradza i mówi, że stosował 70% spirytus. Zobaczę co powiedzą w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529409 przez wiewiorka
andzia_zg napisał:

patrycja85 napisał:

jeszcze jedno ostatnie pytanie-kupiłyście ten octenisept do pępka?


Ja na razie się wstrzymałam z kupnem. Wszystko zalezy od tego co powiedzą mi w szpitalu. Jesli każą nim pielegnowac to kupię. Jeśli każa woda z mydłem to bede robic tak jak mi mówią. Na razie mam tylko gaziki do pepka w razi jakby sie zabrudził, żeby oczyscic w ciagu dnia.

Dziewczyny mam pytanie.
Na ile wcześniej przed porodem obniża się brzuch? Bo ja własnie zauważyłam, że mi sie obnizył - wczoraj był wyżej...


ja i rodzina zauważyła 2 tygodnie temu, że jest niżej brzuch ale nie wiem czy to jest to obniżenie czy tez później jeszcze bardziej obniżony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529439 przez Lafi
Znajoma miała chyba z 1,5 miesiaca obnizony. A co do blizny po cieciu krocza, to dzis o 4 rano obudziąłam sie z takim bólem ze maskara, ale na zmiane pogody boli mnie niemiłosiernie, była dzis na miesicie, ten sport nie dla mnie, brzuch mi twardniał, teraz żałuje ze nie pokupiłam wszystkiego wcześniej, trudno meżulek bedzie biegał, a mama koniecznie chciała mi kpuic buty na urodziny wiec mnie przeciagła tez, a tu człowieku skłon i wyprost, ludzie gimnastyka

W czwartek ide na imprezke, piguła z pracy odeszła na emeryture, do tego w ten dzień mam urodziny, jak myslicie mam cos zabrać? w piatek ma przyjsc rodzinka strach pomyślec o sprzataniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529464 przez 25malinka
patrycja85 napisał:

jeszcze jedno ostatnie pytanie-kupiłyście ten octenisept do pępka?

[/i]


Ja kupiłam takie gaziki,które są już nasączone spirytusem,pan z apteki polecił,nie wiem czy dobre będą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529469 przez andzia_zg
25malinka napisał:

patrycja85 napisał:

jeszcze jedno ostatnie pytanie-kupiłyście ten octenisept do pępka?

[/i]

Ja kupiłam takie gaziki,które są już nasączone spirytusem,pan z apteki polecił,nie wiem czy dobre będą


Ja tez mam takie gaziki z firmy Leko. Moja siostra stosowala na pepek chrzesnicy i byly ok.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529489 przez aksa
o właśnie widziałam już te 'gotowe' gaziki i się zastanawiałam czy są dobre, bo na pewno wygodne..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529490 przez patrycja85
u nas położna mówiła żeby kupić, Gosia-położna potwierdziła że sama zapożyczyła więc kupię:)

wiewiórka-będziesz dziś na szkole?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529498 przez andzia_zg
aksa one nie są wcale drogie. Opakowanie 10szt kosztuje 4zł. Moja siostra po kąpaniu chrześnicy patyczkiem nasaczonym spirytusem smarowala pepek, a potem kikut opatulała tym gazikiem (tak jej wtedy kazala polozna) No i gaziki stosowala tez w trakcie dnia. Ja dlatego kupilam i sprawdze czy sa dobre. No chyba ze polozna kaze mi stosowac wodę z modyelm lub Octenisept. Wydajac 4 zl na gaziki nic nie trace (a juz mam cos do pepka pod reka) a jesli polozna doradzi Octenisept to go kupie.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529518 przez kika1985
andzia_zg napisał:

patrycja85 napisał:

jeszcze jedno ostatnie pytanie-kupiłyście ten octenisept do pępka?


Ja na razie się wstrzymałam z kupnem. Wszystko zalezy od tego co powiedzą mi w szpitalu. Jesli każą nim pielegnowac to kupię. Jeśli każa woda z mydłem to bede robic tak jak mi mówią. Na razie mam tylko gaziki do pepka w razi jakby sie zabrudził, żeby oczyscic w ciagu dnia.

Dziewczyny mam pytanie.
Na ile wcześniej przed porodem obniża się brzuch? Bo ja własnie zauważyłam, że mi sie obnizył - wczoraj był wyżej...


mi się obniżył gdzieś około 3 dni przed porodem

ale u każdej z nas to będzie wyglądało inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529520 przez Gosia27
Lafi napisał:

W czwartek ide na imprezke, piguła z pracy odeszła na emeryture, do tego w ten dzień mam urodziny, jak myslicie mam cos zabrać? w piatek ma przyjsc rodzinka strach pomyślec o sprzataniu


Ja bym na Twoim miejscu wzięła jakieś winko...+ptasie mleczko.

50 twarzy Grey'a mam i ja :lol:
Kurde musiała bym rano pójść zanieść swój mało cenny mocz na posiew...tylko nie chce mi się tak wcześnie wstawać i dreptać w tym mrozie, a ten o to cenny płyn nie może stać nie dłużej niż 2h....i nie dogodzisz.
Depeche daj znać po USG

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529521 przez kika1985
Greya skończyłam godzinę temu i szukam kogoś kto ma drugą część ;) mamam ma ale 160 km ode mnie ;)

poszukam w necie jakiegoś e-booka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529532 przez Beata 26
dziewczyny wklejam poniżej odpowiedz koleżanki na temat chust!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529537 przez Kinga2424
My z Paulinką już po wizycie. Na szczęście jest Paulinka. Nic jej nie urosło między nóżkami:)

Niestety żadne zdjęcie się nie udało. Maleństwo trzyma 2 rączki i jedną nóżkę na buzi. No, ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze.

Paulinka ma na tą chwilę 1473 g (ponoć może dojść do wagi ok. 3200), średnica główki 7,88 cm, obwód główki 27,8 cm, obwód brzuszka 24,92 cm, długość kości udowej 5,84 cm. Więc z tego co powiedział jest wszystko oki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #529538 przez Beata 26
Kinga2424 napisał:

Cześć Dziołszki:)

Beata 26 napisał:

Aaaaa laski, tylko nie spadnijcie z krzeseł - w Holandii spadł śnieg!! już drugi raz w tym roku!!! więc pociągi nie kurswują, a drogi są całe zakorkowane, połowa kraju dziś nie pracuje :)


A gdzie pracujesz w Holandii. Też tam przez pewien okres mieszkałam. W Culemborgu, Hertogenbosch, Tiel.

Dziś mam wizytę o godzinie 16:40. Zaczynam się strasznie stresować:)


Robię staż w szpitalu psychiatrycznym w Castricum, natomiast mieszkam w Almere, kojarzysz? Almere - 25 km od Amsterdamu.

A dawno tu mieszkałaś? to szkoda, że już nie mieszkasz mogłybyśmy się spotykać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl