BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #434845 przez lenusia7
Koticz jaki sliczny brzunio i rozmiarkiem taki jak mój :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434847 przez koticz
Lafi napisał:

koticz może ma takie jędrne jajka:) albo mu się skryły:)


Może tak właśnie jest,może ma poprostu małego siusiaka,dowiem się na 100% jak się urodzi.Puki co jest córeczką a nie synkiem:)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434890 przez koticz
Szkoda,że akurat nikogo nie ma:( spakuje się szybko do szpitala i włącze jakąś bajkę na kompie,żeby oderwać myśli...Trzymajcie się i spokojnej nocy





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434894 przez katarzyna1702
Ojojoj.. to Ci się porobiło ale nie martw się wszystko będzie dobrze ;) tylko musisz teraz mocno się oszczędzać wręcz leżeć. Moja szwagierka miała to samo i od połowy leżała szczęśliwie donosiła Malucha i na pocieszenie napisze Ci że miała leciutki poród ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434898 przez katarzyna1702
Adzia mam takie spodnie co Ty tylko czarne są bardzo wygodne mi się udało takie kupić na ciuchach nie zniszczone za jedyne 20zł niecałe a drugie też z h&m tylko sztruksy dzwony niby hit sezonu dzwony ale ja przyzwyczaiłam się do rurek jutro jadę do krawcowej na przeróbkę ;) Brzuchale śliczne ;) nie chciejcie abym wstawiła swój;p dopiero będziecie krzyczały że wielki ale na szczęście od ostatniej wizyty przytyłam tylko 1 kg lekarz zadowolony i ja też;) dno macicy stwierdził że mam już wysoko to dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434899 przez andzia_zg
koticz ale się zmartwiłam jak napisałaś o tej otwierającej sie szyjce. Nigdy o takim czyms nie słyszałam. Mam nadzieję, że ten szew pomoże i będzie wszystko ok. A na jak długo idziesz do szpitala?

lusiaczek82 pytasz o poród. Ja jesli wszystko będzie ok to chciałabym rodzić naturalnie. Cesarka to tylko w ostateczności.

A wy tak dzis pisałyście o tych oknach, że też umyłam okno w kuchni. nie mam tam firanek, tylko zazdroski, więc na maksa widac już było brud. Resztę okien zostawiłam, bo jak mylam okno i ręce były w górze,to naciągał mi sie brzuch i troche pobolewało więc stwierdziłam, że tamtych okien nawet nie ruszam.

Jakis dzis pechowy dzień.Znów miałam przygodę z rąbającym ptakiem. Myłam to okno, a na parapecie mam karmnik i jak nagle coś przede mną rzadkiego nie rąbnie na ten karmnik... aż mnie odrzuciło jak zobaczyłam tą minę :huh:
Nie dość, że nie wyszły mi dziś naleśniki, to potem robiłam kurczaka i tez cos niezbyt mi to wyszło. Mój mąż stwierdził, że skoro został mi ser przygotowany do naleśników to przecież go nie wyrzucę. No to zrobiłam z tego rogaliki. Mam nadzieję, że chociaż to wyszło.Jeszcze nie jadłam , bo gorące.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434901 przez andzia_zg
katarzyna1702 no pokaż brzuchala :silly: pochwal sie jaki domek ma Twój skarb :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434915 przez katarzyna1702
Domek to chyba willa ;p z basenem taki duży haha moment ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434916 przez lenusia7
Kasia dawaj brzusia :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434929 przez katarzyna1702
A macie ;) ;p Lenusia My się chyba nawet nie witałyśmy ;) miło mi ;D Próbuję zeskanować Naszego Szkraba ale jakoś nie idzie ;/ męża wzywam do pomocy ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434932 przez katarzyna1702
Taka jestem duża a to tylko 4kg Szczęścia do przodu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434943 przez lenusia7
oooo cudny brzunio ja tez witam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434949 przez katarzyna1702
Wszystkie brzuszki ciążowe są śliczne ;p według mnie . Wiecie co ostatnio zauważyłam że jak np. wchodzę do sklepu i witam się z ekspedientką to najpierw spojrzy się na mój brzuch dopiero później na mnie i tak w wielu przypadkach. Brzuszki już przyciągają wzrok. Z reszto ja sama jak widzę i widziałam kobietę w ciąży to gapiłam się na brzuch a teraz na wózki a o ich zawartościach nie wspomnę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434953 przez andzia_zg
katarzyna1702 ale fajniutki domek :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434954 przez patrycja85
o jaaaaaaaaaa ale macie brzuchy:)))

jestem po wizycie, melduję że wszystko ok. a dzidzie widziałam na usg układu moczowego bo się okazało że jak się jest w ciąży to i tak muszą sprawdzić czy wszystko ok;) ale tak się sprytnie ułożyła że nie było widać czy ma wacka:)))
zwolnienie dostałam bez problemu:)ale bez sensu bo schudłam:////

nawiązując do dzisiejszych postów:
andzia-mam takie same spodnie i zastanawiam się nad zakupem kolejnych w ciemniejszym kolorze:)
ja wbrew wszystkiemu chyba wolałabym cesarke bo zalezy mi na czasie-ale to wam zdradzę jakoś później żebyście nie myślały że jestem wariatką:)

a tak poza tym to byliśmy w kinie na jesteś bogiem. słuchałam swego czasu takiej muzyki więc film mi się bardzo bardzo podobał. ale znajomi którzy z nami byli nie słuchali i też zachwyceni, dlatego polecam:)
idę jeść:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl