BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #578961 przez alebazi1986
pomylilam sie kurcze musicie wpisac "szkola rodzenia"i tam jest filmik pt szczesliwe niemowle film trwa 1:04:20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578967 przez Panika992
ANECIA GRATULACJE!!!

Ja po obiadku poszłam z małżem na spacerek. Kierwa to jak jakiś wyczyn. Zasapałam się jak głupia, ale liczyliśmy na to, że coś może ruszy. A tu dupa. Napiję się mirindy, odsapnę i upiekę babeczki. Będę się objadać póki mogę.

Gosia ja nic od nich nie mam. Ale za każdym razem jak brałam coś na allegro, to sprawdzałam komentarze. I wszystko co wzięłam jest ok.

To która następna teraz.

Ps. Jak Andzi nie ma to ma forum tak smutno...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578973 przez 25malinka
No coraz więcej mamusi i coraz mniej czasu na siedzenie na forum...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578974 przez Gosia27
Panika już nie mów, że tak smutno...w weekendy po prostu nie siedzimy same, terminy zbliżają się wielkimi krokami, rozpakowujemy sie i nie ma czasu na klepanie na forum ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #578986 przez 25malinka
Ale dziś nudy...a gorąco mi jak nie wiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579000 przez ufolka
Anecia gratulacje !!!


dziewczyny ale wam dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579002 przez Panika992
Babeczki z różą gotowe;) czas zaparzyć kawkę.
Od 4 w nocy boli mnie głowa, ale chyba dlatego, że mam za ciepło w domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579003 przez alebazi1986
hej mamuski ogladala ktoras ten filmik??polecam serdecznie zwlaszcza do tych babeczek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579025 przez Depeche
offca87 napisał:

Witam w tę piękną (?), słoneczną (?!) niedzielę!

Zasnęłam o 6.00 rano, wstałam przed chwilką, siedziałam całą noc, myślami byłam z koticz i lenusią i jednak - wymęczyła się nie wiem ile, aleeeeeeee...! KOTICZ - witamy pięknie nową damę na forum! Zosia będzie miała towarzystwo :D Ucałuj ją mocno od forumowych, obżerających z wrażenia paznokcie ciotek


vernix - otóż to, gdyby ktoś mi pokrótce, zamiast zdawkowego "jest ok, a teraz następna proszę" wytłumaczył to bym miała o 70% nerwów mniej. A poziom wód był parametrem, który się najbardziej zmienił od poprzedniego badania, stąd moja ciekawość, zaniepokojenie i późnniesza schiza. Ale już wyjaśniłam sobie to sama, dlatego kika nie będę spędzać dziś dnia w szpitalu, chyba że mój kropek znów się przestanie ruszać kompletnie.


depeche - a u mnie jakoś mi ten Antoś tak wskoczył w głowę, że samo się stało - momentalnie się przestawiłam i w zasadzie nie wiem, czemu, bo byłam już zdecydowana. W. wyskoczył, że Antoni ładnie, a póki co będzie mały, wypinający do głaskania pupę Tosio :D i zostało. Ps. ale masz fajną tą córę - podglądałam na fb :D i wybacz, ale kurwiki w oczach to ona ma, więc nie wiem, czy już Ci współczuć, czy dopiero wtedy jak zacznie jeszcze bardziej dokazywać :D

AGA - sto lat Słońce! najlepszy prezent ostatnio sama sobie podarowałaś, więc czegóż życzyć? Zdrowia, mniej stresu, szybkiego wstrzelenia się w rolę i portfela, w którym zawsze będzie tyle, ile potrzebujesz <3


Tez mam kurwiki... w oczach ( podobno). Mozesz wspolczuc, ma moj charakter, przejebane bedzie w wieku dorastania , blagam Boga zeby choc troche umyslu analitycznego po ojcu miala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579027 przez Depeche
Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

tzn mój organizm się domaga....


hehehe, mi tez, ale nic z tego, po 18 marca! Ja wiem , ze sie u mnie porod zbliza, bo z mala mialam tak samo, chcice przed i mega po ( co do dzis jest dla mnie dziwne)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579029 przez Depeche
anecia88 napisał:

Część dziewczynki
Dzisiaj o 8.05 przyszedl na swiat nasz synek Mateusz poród naturalny z nacięciem :( ale spoko daje rade poród trwał 3 godziny. O 3 dostałam skurcze o 5 bylam na izbie z 8 cm rozwarcia. Maluszek wazy 3350 i mierzy 56 cm
Gratuluje wszystkim mama. Nadrobie was jak bede w domku.


GRATULACJE! Tak to mozna rodzic! NO to mamy parke z 3.03!!!!! Ktora jeszcze!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579034 przez Depeche
kika1985 napisał:

Anecia gratulacje!!!!!!



byłam z M w galerii tyle fajnych rzeczy że wszystko bym kupiła no ale nie wiem jak z rozmiarem po porodzie wiec powstrzymałam się od kupna spodni czy marynarki, kupiłam tylko 2 bluzki i dwie pary kolczyków
jak jasie nie moge doczekac zakupow!!!!
potem zajechalismy do sklepu po spozywke i do tesciow po wanienke i mate edukacyjna tylko jakas niekompletna jest , musze zabawki gdzies dokupic do powieszenia B)

teraz zjadlam carbonare i spac mi sie zachcialo :P

No , ja dzis stalam przed Cubusem, bo ta piata szt jeansow gratis, ale ku.wa w jakim mam sobie rozmiarze kupic. No i nic nie kupilismy. Ale wariatka poszlam do Wojcika, ale sukienieczki, a jakie ceny :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579038 przez Depeche
ufolka napisał:

Anecia gratulacje !!!


dziewczyny ale wam dobrze :)


Ty sie zbieraj, bo chyba jutro Oliwii :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579093 przez patrycja85
hej dziewczyny!

gratulacje dla nowych mam!!!

pisałam dziś z Agą i prosiła żebym wam napisała że nadal są w szpitalu ale prawdopodobnie jutro wychodzą. Zosia z racji tych gazow ma mieć jeszcze jutro badania więc trzymajmy kciuki!!!

ufola-kiedy Ty w końcu urodzisz?:)

milego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579106 przez kika1985
depeche Wojcik ma ceny z kosmosu ale to prawda sukienki cudne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl