BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #579602 przez Gosia27
Depeche wiem że wszystkie nam kibicujecie. I mocno zaciskacie wszystko co da się zacisnąć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579603 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny:)

Gratulacje dla wczorajszych mam!!!

Łapłam jakiegoś doła. Właśnie dostałam informację, że mąż jednej z moich koleżanek wczoraj umarł. Miał 26 lat. Zostawił ją (niepracującą osobę) i roczne dzieciątko. Tragedia. Jeszcze nic nie wiem czy to był zawał, czy wypadek. Jak się takie coś słyszy, to aż człowieka ściska w gardle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #579611 przez 25malinka
Ufolka nie wiem czy mam rozwarcie,ja na ostatniej wizycie byłam 15lutego i juz żadnej nie będe miała,zwolnienie mam do 7marca i jesli do tego czasu nie urodzę to mam w piątek do niego zadzwonic i da mi skierowanie na oddział

offca ładna mamuśka z Ciebie

dzień dobry tak wogóle

U mnie od rana świeci słoneczko,normalnie wiosna...w nocy za bardzo spac nie mogłam,myslałam,że już coś się zaczyna bo tak mnie bolał brzuch,że szok,ale po jakiejs 1h minęło i usnęłam,wogóle to tak się cieszyłam,że nie mam rozstepów na brzuchu a tu bach,zrobiły mi się 2 małe kreseczki koło pępka i pod brzuszkiem takie delikatne mało widoczne...

Teraz siedze i pije kawę,znowu brzuch mnie pobolewa,no dziś 4 marzec w końcu,mogłoby sie już ruszyc bo oszaleje!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579613 przez xxElaElaEeexx
Witajcie mamuśki,

ja wyspana,2w1 -wcinam parówki :)
Tak cudownie mi się spało tylko wkurza mnie wstawanie co 2 godziny na siku :huh:


Dziewczyny Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Offca Pięknie wyglądasz kobietko!!! :kiss:

Kinga2424 No to faktycznie tragedia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579620 przez Magdalenaaa
Witam mamuśki

Ja dopiero od tygodnia jestem na L4, więc cały ubiegły tydzień miałam co robić. Prasowanie, układanie, kompletowanie :) I cały czas zastanawiam się, czy niczego nie brakuje.

ALE TO NIC!!

Ile mamy tu dzieciaczków już!!! Nie można się napatrzeć na zdjęcia słodziaków wstawione na forum. Jak chciałabym już przytulić Bartusia. A tym czasem, coraz bardziej się denerwuję.

GRATULUJĘ WSZYSTKIM MŁODYM MAMOM SWOICH POCIECH!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579625 przez Panika992
Hej Mamuśki.
Melduję się 2w1.
Noc okropna, budziłam się z tym bólem głowy, nie mogłam spać. Nic nie dała tabletka na wieczór, ani ten plaster.
Rano małż jak szedł do pracy to otworzył mi okno i pospałam do teraz. Świerze powietrze mnie chyba wyleczyło. Już jakoś lepiej, trochę tyko ćmi.

Życzę powodzenia dzisiaj na wizytach! Proszę się odzywać później:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579626 przez Lafi
Magdalena normalnie podziw, pracus pierwsza klasa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579642 przez ufolka
Dzień Dobry :)
Jaki fajny dzisiaj dzień na rodzenie :) słoneczko świeci, wiatru nie ma, która chętna? :)
ja jak zwykle też w nocy nie spałam najlepiej, no ale to już standard, trzeba się będzie przyzwyczaić :)

Ela matko święta gdzie Ty łazisz po nocach !! :laugh:
Offca super zdjęcie, baardzo mi się podoba :)
Dominiczzka współczuję bóli, bo też je mam, z tym ktg nie za ciekawie, no ale chyba wiedzą co robią.. a z tym gazem masakra ! ale naprawią usterkę??? trzymam kciuki żebyś już z Brunem wyszła !
Beata widzę że lubisz poniedziałki hehe a co tak Cię naszło na te bajki? :)
Lafi powie Ci lekarz : co Pani tu robi?? na porodówkę jazda ! :P ja jutro na ktg, wizytę i po skierowanie ;/
Kika u mnie BabyTv :dry:
Dominia no jak czytam co piszą dziewczyny to ta znieczulica to chyba jakiś standard w szpitalach.. ja dopiero odżyłam jak wyszłam do domu, w szpitalu nie mogłam się pozbierać ;/
Waszka na kocu będziesz maluszka na brzuszek kłaść :) fajnie że weekend udany :)
Gosiu u mnie też super pogoda :) tylko korzystać :) zajmij czymś głowę :) zamówiłąś tę wyprawkę?? pokaż :)
Malinka ja mam wizyty teraz co tydzień.. wcześniej co dwa tyg, jakoś dziwny Twój elkarz, no ale to lekarz w końcu hehe
Panika dobrze że głowa trochę przeszła, ja w ciąży nie mam migren jakoś, ale po porodzie były ;/
Depeche to ja zaciskam wszystko co tam mam o te przedszkole
Magdalena ja też jakoś zaczynam się bać, do tej pory mnie nie ruszało..
Andzia kochana nie dawaj się ! ja sama się uczyłam, miałam płaskie brodawki, udało mi się, najważniejsze to nie rezygnować, ciężko było no ale minęło, wrócisz do domku i z mężem jakoś powoli się nauczycie wszystkiego :)swoją drogą no co za wredne baby w tym szpitalu ;/ a może chcą w łapę?? ja jak leżałam to taka jedna dziewczyna po cesarce też ciężko dochodziła do siebie, to tym położnym dała coś to skakały koło niej, no ale tam położne jak z prl-u ;/ a na sali sama leżysz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579647 przez ufolka
muzę zamówić prześcieradło z gumką sobie, jakie macie?? bawełniane czy jakie?? i jak mam łóżko 200x160 to takie brać czy większe?? bo mam jakieś i jest beznadziejne ;/ reszta bez gumek i się ściągają a ja szału dostaje w nocy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579654 przez patrycja85
hej
bo to tak jest z tymi szpitalami. do mnie codziennie przychodziła babka od laktacji i dupa. dopiero dziewczyna która leżała ze mną na sali pokazała mi co i jak. i to pokazała zupełnie inne metody niż ta od laktacji i te okazały się skuteczne. co prawda nie jestem jeszcze żadnym ekspertem ale walczymy z małym i idzie coraz lepiej;) pijcie juz herbaty na laktację i smarujcie brodawki bo naprawdę bolą:)
a co do ubierania i przewijania-zgadzam sie z tym co kiedyś pisała wewiórka-dzieci nie lubią tych chusteczek do pupki bo są zimne, trzeba je ogrzewać. a body zakładane przez głowe to jakieś nieprozumienie-wszystkie powinny być rozpinane na brzuszku. szkoda tylko ze na to wcześniej nie wpadłam:)

powodzenia na wizytach

trzymajcie kciuki za wyniki Zosi Agnieszki bo jak wyjdą ok to wypuszczą je dziś do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579656 przez Panika992
Ufolka lepiej weź takie jakie masz łóżko, bo większe będzie przeszkadzać.

U mnie piękna pogoda, ptaszki śpiewają... Cud miód:) Dziś mogłabym rodzić;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579663 przez Depeche
Kinga2424 napisał:

Cześć Dziewczyny:)

Gratulacje dla wczorajszych mam!!!

Łapłam jakiegoś doła. Właśnie dostałam informację, że mąż jednej z moich koleżanek wczoraj umarł. Miał 26 lat. Zostawił ją (niepracującą osobę) i roczne dzieciątko. Tragedia. Jeszcze nic nie wiem czy to był zawał, czy wypadek. Jak się takie coś słyszy, to aż człowieka ściska w gardle.


Ano zycie do sprawiedliwych nie nalezy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579674 przez Magdalenaaa
Ufolka
ja mam materac 160x200. Też miałam prześcieradło z gumką 160x200, co mnie do furii doprowadzało, bo zawsze po jedne nocy bokami wyłaziło.
Teraz kupuję 180x200 i uwazam, że tak jest ok. Ładnie można naciągnąc z każdej strony, wcale nie jest za luźne i 'nie wyłazi' :)
Ostatnio kupiłam w tesco takie prześcieradło frotte, niezbyt cienkie i cena też fajna była.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579676 przez Depeche
ufolka napisał:

muzę zamówić prześcieradło z gumką sobie, jakie macie?? bawełniane czy jakie?? i jak mam łóżko 200x160 to takie brać czy większe?? bo mam jakieś i jest beznadziejne ;/ reszta bez gumek i się ściągają a ja szału dostaje w nocy :angry:


ja kupuje frotte, jakos tak przywyklam.

Dzieki za kciuki, maz juz zawiozl. Oczywiscie ch. mnie strzeli, bo pierwszenstwo maja:
- dzieci matek samotych ( wszystko ok., ale ile osob teraz zyje tak, bo tak im wygodniej)
- dzieci osob niepelnosprawnych - ok
- dzieci z rodzin wielodzietnych - mnozmy sie na potege
- dzieci z rodzin zastepczych - tego nie rozumiem, bo ludzie biora kase za to, ze sie zajmuja dziecmi i jeszcze maja przywileje w przedszkolu
A ty zapier. plac podatki i wyslij prywatnie. No to jest niesprawiedliwe. Miejsc jest jak narazie 30, pani dyr, powiedziala, ze zlozyl podanie nr 2, ale oczywiscie dzieci w/w maja pierwsznstwo, a rekrutacja trwa miesiac.

Od kwietnia zaczyna sie nabor do zlobkow i chce zapisac Kubika. Tyle, ze moze o ile urodze, to na PESEL sie czeka miesiac, wiec nie wiem jak to zrobie.

Po prostu mam dzis takiego nerwa, wydarlam sie na mala, bo mi przeszkadzala przy tym formularzu, ona jak cos chce to teraz i nie poczeka. I caly czas mnie nerw telepie, a ta sie drze " mamo, mamo, mamo"/ Siedze jeszcze w pidzamie, ja ubralam, ale niemyta. W domu jak na plazy, wywiozlam dywany do prania, a sprzataczka chyba klatki nie myje, no doslownie mam tyle piachu. Mam ochote zadzwonic do zarzadcy i sie w koncu na kims powyzywac. I powinnam zadzwonic do bratowej, jak sie wczoraj moj braciszek zachowal, ale boje sie o wlasne nerwy. Kur.a, co za faza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579684 przez Waszka87
depeche oddychaj :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl