BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #579499 przez offca87
To my z Antonim - łapiemy pierwsze powiewy wiosny :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579511 przez dominiczzkka
50stron do nadrobienia.. poszalalyscie ;)

gratuluje wszystkim nowym mamusia! to przede wszystkim!!! :)

u mnie jakas masakra ;) bylam w piatek w szpitalu bo w koncu dotarlo do tych debili, ze moze byc cos nie tak skoro maly sie tak malo rusza... ale ze tu jest norma 10na dzien a nie na godzine, to jest podobno ok. dzisiaj mam jechac jeszcze na ktg, a jutro kolejne spotkanie z polozna... o ile nie urodze do tego czasu, bo brzuch to mnie tak boli ze nie spie juz ze 2h :/ typowo okresowo. z ta roznica, ze jak mam okres to zwine sie w kulke, scisne brzuch i przechodzi a tu nie mam jak i sie mecze :( moze juz zostane dzisiaj w tym szpitalu... moja mama dzisiaj przylatuje, kazala wnuczkowi czekac na siebie, to czekal... :P jeszcze w ogole mam przygody tu na nowym mieszaniu z gazem, nie mam od wczoraj ani cieplej wody ani ogrzewania ;) ale w sumie to lepiej, bo pod koldra, jak mi cieplo, to bardziej boli :/ a tak jak przymarzam to jeszcze idzie wytrzymac... kurwa, kurwa, kurwa!!!
ide nadrabiac, buziaki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579513 przez Beata 26
dominiczzkka napisał:

50stron do nadrobienia.. poszalalyscie ;)

gratuluje wszystkim nowym mamusia! to przede wszystkim!!! :)

u mnie jakas masakra ;) bylam w piatek w szpitalu bo w koncu dotarlo do tych debili, ze moze byc cos nie tak skoro maly sie tak malo rusza... ale ze tu jest norma 10na dzien a nie na godzine, to jest podobno ok. dzisiaj mam jechac jeszcze na ktg, a jutro kolejne spotkanie z polozna... o ile nie urodze do tego czasu, bo brzuch to mnie tak boli ze nie spie juz ze 2h :/ typowo okresowo. z ta roznica, ze jak mam okres to zwine sie w kulke, scisne brzuch i przechodzi a tu nie mam jak i sie mecze :( moze juz zostane dzisiaj w tym szpitalu... moja mama dzisiaj przylatuje, kazala wnuczkowi czekac na siebie, to czekal... :P jeszcze w ogole mam przygody tu na nowym mieszaniu z gazem, nie mam od wczoraj ani cieplej wody ani ogrzewania ;) ale w sumie to lepiej, bo pod koldra, jak mi cieplo, to bardziej boli :/ a tak jak przymarzam to jeszcze idzie wytrzymac... kurwa, kurwa, kurwa!!!
ide nadrabiac, buziaki! :kiss:


Hey Dominiczka, w holandii tez 10 na dzien, wiec sie nie martw, co kraj to obyczaj.i tak cud, ze ktg mialas robione - ja wcale.. Jutro ide mierzyc cisnienie do poloznej o to tyle, a tak zostalo tylko czekanie
Kiedy bedziesz miala ogrzewanie? Malenstwo jak sie urodzi, to nie bedzie za zimno? Ogarnij twmat i pokrzycz gdzie trzeba! No i fajnie, ze bedziesz miala mame przy sobie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579514 przez Beata 26
Dzien dobry mamusiom wysypanym i tym mniej wypoczetym. U mnie nieregularny sen to chyba jakis standard, hardcorowo przygotowuje sie na fragmentyczne odsypianie po porodzie;)
No padan na ryjek, a spac nie moge. Mam ochote ogladac bajki, kota filemona, muminki, gumisie, krecika, ale chyba wlasnie najbardziej kota filemona. Poszukam cos na youtube.

Dzis poniedzialek :///

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579541 przez Lafi
Witam mamuski, słoneczko slicznie świeci a ja nadal 2in1, dzis na 15.30 do lekarza, ciekawe co mi powie.

Pisałam Z Andzią, nie umie małego przystawic do cyca, nieprzespała noc, nawet nie pokazali jej jak małego ma przebierac, no i co oczywiste masakrycznie wykończona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579564 przez kika1985
hej

ja jak zwykle noc nieprzespana padam na ryjek :(

andzia moze dzis juz bedzie lepiej, trzymaj sie kochana

offca slicznas ty :P

dominiczka powodzenia w szpitalu

beata jeszcze sie tych bajek naogladasz :P ja od rana mam wlaczona dzis mini mini bo Dominik do przedszkola nie chcial isc B)

lafi powodzenia na wizycie

ela mi tez nogi puchna i dlonie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579569 przez dominia
Ostatnio sledze Wasze postepy w rozpakowywaniu i trzymam za wszystkie kciuki ! Gratuluje rowniez wszystkim nowo upieczonym mamusia :)

Najbardziej chodzi mi o Andzie.. Bardzo sie o Nia martwie, widze, ze cesarka niezle Ja wykonczyla .. Ciezki porod, najwazniejsze, ze Wojtuś caly i zdrowy :)
Andzia jezeli chodzi o przystawianie to ja mialam tak samo :/ przyszla do mnie pielegniara i sie pyta czy dawalam dziecku piers.. Ja mowie, ze nie bo nie umiem :( na to ona, ze jak mozna tego nie umiec :/ jakos sama Malego przystawilam na lezaco .. Ale i tak zoral mi sutka i do tej pory mnie piecze jak przystawiam ..
Tak samo bylo z przebieraniem .. Nikt mi nie pokazal, dasz rade, pare razy wyjdzie byle jak a pozniej juz bedzie coraz lepiej :) Wojtusiowi to nie robi roznicy czy jest idealnie czy nie :) wszystkiego sie nauczysz ! Bardzo czesto o Was mysle, mam nadzieje, ze juz niedlugo wyjdziecie do domku :) ciotka forumowa caluje Wojtusia i Ogromnie dzielna mame :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579575 przez Waszka87
Hej kochane brzuszki i mamuśki ;-) ihaa wkroczylam w bezpieczny 38 tydzień wiec niech się dzieje wola nieba.
Spalam dzisiaj do 5 i później od 6.30 do 8. Słońce pięknie świeci widać ze wiosna ;-).
Dzisiaj o 16.20 wizyta, zapytam o paciorkowca i sex bo mój juz wytrzymać nie może :-D.
Jeju nic mnie nie boli wogole nie czuje ciąży. Wczorajsza niedziela bardzo rodzinna dawno tak nie było no całkiem przyjemnie było kochane dzieciaki siostry bawiły się ze karmią łyżeczka Tomka w brzuszku słodkie ;-).
Jutro idę do fryzjera i kosmetyczki ahhh nareszcie ;-) zrobię się na bóstwo i dodam wam zdjęcia.
Byłam z L wczoraj w jysku i pepco. Kupiliśmy taki fajny zegar do pokoiku i miętowy gruby koc w sumie sama niewiem po co może się przyda na zmianę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579576 przez Gosia27
Dzień dobry, witam w ten wiosenny, pełen słońca poranek!!!
u mnie noc w miarę ok, budziłam się, bo mała nieźle wali w żebra. Qrde jeszcze tydzień i R odwozi mnie do Katowic, jak ja się boję, jedna myśl goni drugą....
Andzia przejdziesz przez ten kryzys. Tulę Cię mocno. nie znam z Lubania żadnej położnej bo z pewnością dała bym znać żeby się zainteresowali i pomogli.
Lafi powodzenia na wizycie :kiss:
Dominiczzkka melduj nam się tutaj co Ci powiedzą :kiss:
Beata co to za humorek????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579577 przez dominiczzkka
Beata mialam ktg bo na wizycie u poloznej powiedzialam jej ze czop mi juz odszedl i mam dziwne uplawy, nie wiem czy to nie wody, a do tego malo sie rusza, wiec spanikowali czy jest wszystko ok...
ja nie spie od 4, na kiblu bylam chyba z 5razy i caly czas mam skurcze... wiec nie wiem czy ze szpitala wyjde sama czy moze mnie zatrzymaja i juz z Brunem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579580 przez kika1985
wszka trzymam kciuki za wizyte

gosia rzeczywiscie tylko tydzien i przytulicie Zosie , nie martw sie wszystko bedzie dobrze, dacie rade bo jestes mega dzielna babkaa Zosia to silna osobka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579582 przez kika1985
dominiczzkka napisał:

Beata mialam ktg bo na wizycie u poloznej powiedzialam jej ze czop mi juz odszedl i mam dziwne uplawy, nie wiem czy to nie wody, a do tego malo sie rusza, wiec spanikowali czy jest wszystko ok...
ja nie spie od 4, na kiblu bylam chyba z 5razy i caly czas mam skurcze... wiec nie wiem czy ze szpitala wyjde sama czy moze mnie zatrzymaja i juz z Brunem :)


cos mi sie wydaje ze wyjdizesz juz z Brunem , powodzenia i daj nam znac jak urodzisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579588 przez Gosia27
kika1985 chyba jeszcze nie tak od razu bedzie cc, choć nigdy nie wiadomo ile będą czekali. Najgorsze chyba i tak przed nami....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579590 przez Depeche
Lafi napisał:

Witam mamuski, słoneczko slicznie świeci a ja nadal 2in1, dzis na 15.30 do lekarza, ciekawe co mi powie.

Pisałam Z Andzią, nie umie małego przystawic do cyca, nieprzespała noc, nawet nie pokazali jej jak małego ma przebierac, no i co oczywiste masakrycznie wykończona.


Czesc dziewczynki
O matko, biedna, a bo tak to wlasnie jest. Mi dopiero matka pokazala jak przystawic dziecko. Szok. A trzymam kciuki za wizyte, bo na Ciebie to juz chyba czas.

Dominiczzka mi tez sie wydaje, ze Bruno juz niedlugo bedzie z Toba.

Dzis ruszyl nabor do predszkoli, masakra. Doslownie chcialam dostac zajoba z ta strona internetowa, oby sie tylko mloda dostala. Nie wiem co zrobie jak przyjdzie mi jeszcze placic za prywatny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579594 przez Depeche
Gosia27 napisał:

kika1985 chyba jeszcze nie tak od razu bedzie cc, choć nigdy nie wiadomo ile będą czekali. Najgorsze chyba i tak przed nami....


wiesz, ze my tu wszystkie pozaciskamy wszystko to co mamy, nie tylko kciuki ( jak widac durrny humor mnie trzyma od wczoraj)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl