BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #579108 przez Lafi
Lasencje odzywała sie do was Andzia? posłąłąm jeje dwa smsy ale nic nie odpisuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579121 przez Lenucha217
hej brzuszki .... na poczatek Anecia gratuluje .... u mnie nudy ktg wychodzi ok jesli nic sie nie bedzie dzialo jutro wracam do domu... tam tez was nadrobie .... caluje was wszystkie i goraco pozdrawiam.... nie ukrywam ze tesknie bo juz sie przyzwyczailam do was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579122 przez 25malinka
kika1985 napisał:

depeche Wojcik ma ceny z kosmosu ale to prawda sukienki cudne

[/b]

Zgadzam się,siostra sporo rzeczy dla malej kupowała,jakościowo bardzo dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579127 przez 25malinka
Lenucha217 napisał:

hej brzuszki .... na poczatek Anecia gratuluje .... u mnie nudy ktg wychodzi ok jesli nic sie nie bedzie dzialo jutro wracam do domu... tam tez was nadrobie .... caluje was wszystkie i goraco pozdrawiam.... nie ukrywam ze tesknie bo juz sie przyzwyczailam do was

[/i]


My też tęsknimy kochana, 3maj się!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579145 przez Panika992
Umieram na ból głowy. Nie wiem corobić, potwornie boli!! Wzięłam apap, do tego plaster żelowy chłodzący na czoło. Ledwo pstrzę na oczy. Całą ciążę miałam spokój od bóli migrenowych a teraz wróciło. Do tego brzuch się spina . Gówniana niedziela.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579200 przez vernix
Anecia--gratuluję serdecznie! Niech Mateuszek rośnie zdrowo i przynosi Wam radość oraz miłość każdego dnia!!

Lenucha tak coś mi się wydaje, że wypuszczą Cię do domu. Przynajmniej masz możliwość do "obczajenia" i przystosowania się do szpitala-nie przeżyjesz szoku B)
A na serio: to dobrze, że posprawdzali co słychać u Dawidka:)

Lafi pisałam rano do Andzi, od tego czasu nie wiem co u nich...Może dostała Wojtusia do karmienia i nie ma czasu na odpisanie?

Panika współczuję Ci bólu głowy, migreny.Nie ma chyba innej rady niż ta, że musisz ją przetrwać i przeczekać...Połóż się, odpoczywaj. Wspieram Cię..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579220 przez ufolka
Depeche napisał:

ufolka napisał:

Anecia gratulacje !!!


dziewczyny ale wam dobrze :)


Ty sie zbieraj, bo chyba jutro Oliwii :laugh: :laugh: :laugh:



Oliwii 5 marca, ale ja dziś jeszcze planuje się zebrać :P

Lenucha głowa do góry, wiem jakie to dołujące leżeć w tym szpitalu i czekać.. ;/

Panika współczuję Ci tego bólu ;/

Pisałam do Andzi, odpisała że jest strasznie słaba, źle znosi tę cc, Wojtka ma już od dziś przy sobie ale nie bardzo z siłami na zajmowanie się nim ;/ także czy sn czy cc to i tak trzeba wycierpieć swoje ;/ Ania trzymaj się, jeszcze troszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579230 przez Depeche
25malinka napisał:

kika1985 napisał:

depeche Wojcik ma ceny z kosmosu ale to prawda sukienki cudne

[/b]

Zgadzam się,siostra sporo rzeczy dla malej kupowała,jakościowo bardzo dobre


a ja wiem , bo czasem kupuje, ale sa coraz drozsi, ale dupa blada i tak jej jedna kiece kupie, musze sie wyrobic przed porodem, bedzie, ze to na chrzciny ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579233 przez Depeche
cholirka mialam nadzeje, ze po cc jednak prosciej... gdybym wiedziala, ze w 3 godz. pykne malucha jak Anecia, to tak to mozna co rok rodzic :) :) :)

Lenusia dobrze , ze sie zalogowalas, bo niestety mam na glowie problemu mojego niedojrzalego brata, rodzicow , ktorzy sie oboje na mnie obrazili i wszyscy maja w du.ie, ze ja jestem pod koniec ciazy, a musze sie zajmowac ich sprawami. Ku.wa jak ja dorwe tego smarkacza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #579239 przez offca87
Anecia - ja również gratuluję! I daj znać jak sobie taki poród zamówiłaś, bo bardzo bym chciała wiedzieć i też skorzystać z opcji szybko i sprawnie :D:D

Lenusia - przynajmniej jesteś spokojniejsza. A dzieci i tak wychodzą, kiedy chcą ;) posiedzisz sobie jeszcze w domu przed porodem.

Panika - może migrena, ale ja takn często mam, że jak się mocno dotlenię po okresie siedzenia w nagrzanej chacie, to mi organizm wariuje. Poza tym jak ból głowy trwa długo i pojawiają się zaburzenia widzenia, to lepiej tego nie ignorować. Odpocznij, weź leki, dopływ świeżego powietrza, zaciemnione pomieszczenie, drzemka i nie za wysoka temperatura. I zobaczysz ;)


A u nas się ładna pogoda zrobiła, więc wystrzeliliśmy z domu na spacer wiosenny - fotki potem wrzucę :D czuję się jak tocząca się kula hormonów, nogi mi spuchły, kręgosłup nachrzania, ale bylo pięknie. nawet mi sę udało W. zaciągnąć na obiad do angielskiego pubu, a to jest dzikus jakich mało, więc wyzwanie było. Antoś ma ciągle czkawki, dziś już chyba od rana czwartą.

alebazi - film znalazłam, obejrzę sobie przsed snem, czyli zapewne nad ranem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579240 przez ufolka
Depeche napisał:

cholirka mialam nadzeje, ze po cc jednak prosciej... gdybym wiedziala, ze w 3 godz. pykne malucha jak Anecia, to tak to mozna co rok rodzic :) :) :)

Lenusia dobrze , ze sie zalogowalas, bo niestety mam na glowie problemu mojego niedojrzalego brata, rodzicow , ktorzy sie oboje na mnie obrazili i wszyscy maja w du.ie, ze ja jestem pod koniec ciazy, a musze sie zajmowac ich sprawami. Ku.wa jak ja dorwe tego smarkacza!



weź olej ich wszystkich, czas już myśleć o sobie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579251 przez Depeche
ufolka napisał:

Depeche napisał:

cholirka mialam nadzeje, ze po cc jednak prosciej... gdybym wiedziala, ze w 3 godz. pykne malucha jak Anecia, to tak to mozna co rok rodzic :) :) :)

Lenusia dobrze , ze sie zalogowalas, bo niestety mam na glowie problemu mojego niedojrzalego brata, rodzicow , ktorzy sie oboje na mnie obrazili i wszyscy maja w du.ie, ze ja jestem pod koniec ciazy, a musze sie zajmowac ich sprawami. Ku.wa jak ja dorwe tego smarkacza!



weź olej ich wszystkich, czas już myśleć o sobie..


nie wiem, ale cale zycie czuje sie za niego odpowiedzialna, podobno tak maja wszystkie starsze siostry. Kurde , oby tylko moj syn nie doprowadzal tak do szalu mojej mlodej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579253 przez Beata 26
Anecia - serdeczne gratulacje ! dużo zdrówka dla Was:***

tutaj aktualna lista porodów

Plik załącznika:

Nazwa pliku: MAMUSIE_MA...03-2.doc
Wielkość pliku:84 KB
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579257 przez 25malinka
ufolka dzis się na porodówkę szykujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #579262 przez ufolka
Depeche napisał:

ufolka napisał:

Depeche napisał:

cholirka mialam nadzeje, ze po cc jednak prosciej... gdybym wiedziala, ze w 3 godz. pykne malucha jak Anecia, to tak to mozna co rok rodzic :) :) :)

Lenusia dobrze , ze sie zalogowalas, bo niestety mam na glowie problemu mojego niedojrzalego brata, rodzicow , ktorzy sie oboje na mnie obrazili i wszyscy maja w du.ie, ze ja jestem pod koniec ciazy, a musze sie zajmowac ich sprawami. Ku.wa jak ja dorwe tego smarkacza!



weź olej ich wszystkich, czas już myśleć o sobie..


nie wiem, ale cale zycie czuje sie za niego odpowiedzialna, podobno tak maja wszystkie starsze siostry. Kurde , oby tylko moj syn nie doprowadzal tak do szalu mojej mlodej.


heh, też mam młodszego brata, ale na razie poważnego związku brak (chyba na szczęście)

Malinka wiesz, ja się codziennie szykuje :) bo ciągle mnie boli i mam skurcze ale zawsze mi mijają, nawet jeśli są regularne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl