BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #435220 przez kika1985
Lafi o której odbierasz Seweryna z przedszkola?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435223 przez kika1985
sylwia ja póki co spię na brzuchu a bynajmniej zasypiam bo jak się budze w nocy to jestem albo na plecach albo na brzuchu no różnie bywa:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435226 przez Lafi
o 12.30, nie zostawiałam go dłużej, ma z kim zostać, moja mama z reguły mi go zawozi i odbiera, nawet od dwóch dni u niej siedzi, może go dzis namówie na powrót do domu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435227 przez kika1985
heh to dokładnie jak mój Dominik ciągle by u dziadków siedział:p dziś też oni go odbierają a jutro nawet do przedszkola nie idzie tylko z dziadkiem będzie siedział:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435229 przez andzia_zg
vernix napisał:

Andzia rada na ból kręgosłupa w ciąży:

"Podczas ataku bólu ogrzewaj obolałe miejsce kocem lub termoforem. Jeśli to możliwe – weź ciepłą (ale nie gorącą!) kąpiel, która pomoże rozluźnić napięte mięśnie przykręgosłupowe".


Zawsze gdy najmocniej bolą plecy wlasnie albo owinę sie kocem albo wkładam dodatkową bluzę i od ciepełka jest lżej.
A jak mnie boli brzuch to każę mężowi położyć jego rękę na brzuchu (zawsze ma gorące ręce) i od razu boli mniej. On się denerwuje, ale mi to naprawdę pomaga.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435250 przez lusiaczek82
witam was mamusie ja jestem w 15 tygodniu i też mnie pobolewają plecy.Jestem ciekawa jakie witaminki zażywacie?ja zażywam pregnaplus bo to podobno najmniejsze tabletki nigdy nie miałam problemów z połykaniem lekarstw a teraz jest to dla mnie udręka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435257 przez sylwia2
Dziewczyny mam pytanko do tych ktore sa juz mamami. Czy zdjecia z usg to są pozniej do czegos potrzebne, np: w szpitalu czy przy pozniejszych badanich. Czy moge sobie je juz wykorzystac a chodzi bo o to ze robie album fasolki i czy moge je juz wklejac czy trzymac jeszcze dla lekarza. ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435262 przez mamcia2013
Fajne wasze brzucholki :)

Andzia ale ten Twój chłop to nerwus. :) kopa mu daj to nie będzie się denerwował .

Lusiaczek ja biorę pharmaton matruelle, są to jednak duże kapsuły :) ale da radę je łyknąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435268 przez sylwia2
lusiaczek ja brałam Falvit mama a wczoraj kupiłam i od dzis biorę Prenatal Classic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435269 przez andzia_zg
ja biore falvit mama i tez są to wielkie kapsułki ;p





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435273 przez lusiaczek82
sylwa2 a czy te prenatal clasic są małe?
Myślę że spokojnie możesz sobie robić album bo ja też robiłam w pierwszej ciąży u mnie było tak że lekarz który robił mi usg to robił zdjęcia potrzebne lekarzowi i 2 dla mnie które mogłam wziąść w tej ciąży chyba sięcoś pozmieniało bo już nie dostaje zdjęć maluszka wszystko wędruje do mojej karty u lekarza mam tylko jedno zdjęcie jak byłam w 7 tygodniu i wtedy poszłam sobie prywatnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435279 przez aksa
vernix mój domowy peeling z kawy i miodu jest idealny:) gratuluje 18 tygodnia!!:):)

vernix Lafi Sylwia2 super brzuszki :)

Sylwia2 mnie też boli tyłek dosłownie lewy pośladek jakby i nie wiem od czego, masakra

Lusiaczek mi gin kazał odstawić witaminy, dostałam tylko dużą dawkę żelaza, ale włosy mi zaczynają wypadać i na następnej wizycie powiem ginowi może da coś na wzmocnienie

ja się dziś znowu nie wyspałam, najpierw obudziłam się o 2 a pózniej o 4.20 i koniec przewracałam się z boku na bok, teraz chodze przymulona i kminie jaki tu na szybko obiad zrobić żeby się nie przemęczyć ;)

aa i kupiłam sobie wczoraj spodnie ciążowe! w h&m dałam 149zł ale są tego warte wygodne megaa

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435281 przez mamcia2013
Dziewuszki wrzucam brzuszek, sama robiłam i z telefonu więc lipne takie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435285 przez sylwia2
lusiaczek82 napisał:

sylwa2 a czy te prenatal clasic są małe?
Myślę że spokojnie możesz sobie robić album bo ja też robiłam w pierwszej ciąży u mnie było tak że lekarz który robił mi usg to robił zdjęcia potrzebne lekarzowi i 2 dla mnie które mogłam wziąść w tej ciąży chyba sięcoś pozmieniało bo już nie dostaje zdjęć maluszka wszystko wędruje do mojej karty u lekarza mam tylko jedno zdjęcie jak byłam w 7 tygodniu i wtedy poszłam sobie prywatnie


Sa duże te tabletki, na oko jakies 2,5 - 3 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435291 przez andzia_zg
Wow mamcia ale cudny domek. Masz juz się czym pochwalić :lol: Makeństwo ma gdzie poszaleć :lol: :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl