BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #435556 przez lenusia7
witam kobietki...:* Ja dopiero teraz bo od rana malowanie pokoju dla malenstwa ... mycie okna itd ... uff ale na szczęście juz koniec :)))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435557 przez Beata 26
Patrycja - trzymam mocno kciuki! a i za Ciebie (ja też mam trochę nauki jeszcze, właśnie się zabieram do pracy dyplomowej..i mam jeszcze dwa kursy w między czasie..więc rozumiem Cię dokładnie :*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435558 przez Beata 26
Lenusia - jaki kolor?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435560 przez katarzyna1702
Lenusia jakie kolorki dla Szkraba??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435561 przez lenusia7
Dwie sciany pisakowe dwie kanarkowe + allegro.pl/ShowItem2.php?item=2648744030...id=16&ars_rule_id=84 dywan pomarancz i zaslony pomarancz w kratke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435562 przez katarzyna1702
Gosia jak Nas podczytujesz odezwij się ..daj znać jak się czujesz? Ja często myślę o Tobie ... choć się nawet nie znamy takie tu więzi się nawiązują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #435564 przez andzia_zg
Beata jak możesz to poprosze o ten gulasz :-) może być na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :-) Może w koncu wyjdzie mi coś normalnego do jedzenia :-)

Lenusia ale będziesz miała pokoik dla maleństwa :-) jak z bajki :-)

A jeśli chodzi o więzi, to rzeczywiście tworzymy tutaj bardzo zgraną paczkę. Ja np bardzo sie z Wami zżyłam. Nie wiem co bym teraz zrobiła jakbym nie mogła z Wami sobie pogadać na forum. Zawsze służycie radą, zawsze wysłuchacie. Dziękuję Wam za to.

Gosia odezwij się... martwimy się :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435565 przez Beata 26
lenusia7 napisał:

Dwie sciany pisakowe dwie kanarkowe + allegro.pl/ShowItem2.php?item=2648744030...id=16&ars_rule_id=84 dywan pomarancz i zaslony pomarancz w kratke :)


Leniusia - omg! to Ty już daleko jesteś! wszystko brzmi bardzo miło i pozytywnie :) a gdzie zasłonki kupowałaś? koniecznie wrzuć zdjęcie! ja na etapie decydowania się, który pokój będzie pokoikiem dziecięcym (aaa i w sobotę chyba jadę oglądać mebelki z drugiej ręki, ale w idealnym stanie, cena super, więc warto kupić jeśli mi się na żywo spodobają..)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435566 przez lenusia7
Dziewczyny o to moj sosik szybki tani łatwy polecam : www.wielkiezarcie.com/recipe41588.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435568 przez lenusia7
zasłony szyłam na zamówienie wiazanew wielkimi kokardami :) oczywiscie jak tylko skoncze wrzuce zdjecie :) mebelki mam upoatrzone ... czekam na gest babuszek moze sie zrzucą :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435571 przez Beata 26
haha Leniusia - dobry tekst.. ja czekam też w sumie na gest mojej mamy , babuszki nr 1. może kupi wózek - bo ten będzie najdroższy... :) obyśmy się doczekały..
od teściów nie wiem na ile mogę czekać. czas pokaże :) hihi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435573 przez lenusia7
no własnie ,i tu jest problem że sie mozna nie doczekac ... poki co podgaduje ale uparcie udaja że nie wiedza co mam na myśli :)) .... ale hola hola juz ja dopne swego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435575 przez sylwka727
Ale mi smaka narobiłyście tym pisaniem o jedzeniu, mnie nachodzi na zrobienie filetów z kurczaka faszerowanych pieczarkami, papryką, suszonymi pomidorami i serkiem normalnie palce lizać uwielbiam wszelakie potrawy pieczone w woreczku w piekarniku jak wyzdrowieje napewno zrobię :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435580 przez mamcia2013
A ja mam chęć na jakąś sałatkę :) macie jakieś pomysły na nietrudną i dobrą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435584 przez Lafi
ale was wzieło na gotowanie, ostatnio wpadłam na takowy pomysł, żeby mieszać mąke z wodą w plastikowym szejkerze czy jak to się zwie,

ja dzis nie miała mkompletnie pomysłu na obiad ale poniosła mnie fantazja:) makaron ugotowałam, mięso mielone z zebulą czosnkiem podsmażyła, wsadziłam do brutwanki dałam przepier pomidorowy, smietane przyprawy, wymieszałam i na góre ser żółty i troszeczke ziół. i nawet mi to wyszło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl