BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #435587 przez mamcia2013
Lafi napisał:

ale was wzieło na gotowanie, ostatnio wpadłam na takowy pomysł, żeby mieszać mąke z wodą w plastikowym szejkerze czy jak to się zwie,

ja dzis nie miała mkompletnie pomysłu na obiad ale poniosła mnie fantazja:) makaron ugotowałam, mięso mielone z zebulą czosnkiem podsmażyła, wsadziłam do brutwanki dałam przepier pomidorowy, smietane przyprawy, wymieszałam i na góre ser żółty i troszeczke ziół. i nawet mi to wyszło:)


Też często robię taki obiad, tylko że jak mięso się podsmaży to daję jeszcze paprykę świeżą pokrojoną w kostkę, kawałek pomidora, i do tego fasolkę czerwoną z puszki, pycha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #435603 przez andzia_zg
Zazdroszczę Wam, że tak sobie świetnie radzicie z gotowaniem. Mi by nawet do głowy nie wpadło, że można cos z czymś połączyć.
Az się głodna robię jak to czytam :silly:

Zrobiłam sobie herbatkę owocową i zajadam się rogalikami z serem. Jedyna rzecz, która mi wyszła to wczoraj z tego sera co miał być na naleśniki zrobiłam rogaliki i o dziwo wyszły smaczne.

Cos się spokojnie zrobiło na forum... chyba korzystacie z pogody :-) U mnie dziś tak sobie. Do południa padało, teraz co prawda jest słońce ale jest niezbyt ciepło.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435610 przez lenusia7
Eeeee tam Andzia glowka do gory ... samo z czasem przyjdzie .... pomalutku malenkimi kroczkami raz wyjdzie innym nie i niedlugo bedziesz ekspertem kwestia wprawy .... u mnie akurat to jedyny talent z jakim sie urodziłam do niczego wiecej nie mam cierpliwosci za to w kuchni jak ryba w wodzie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435615 przez andzia_zg
Lenusia7 Ty nam chyba jeszcze nie pokazywałas swojego zdjęcia :-) My juz się pokazywałysmy więc teraz kolej na Ciebie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435618 przez lenusia7
Kochanie juz wczoraj wrzuciłam foteczke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435622 przez katarzyna1702
Andzia akurat u mnie też już się schłodziło i wieje straszny wiatr jutro ma padać ;/ ech...posiedzimy w domku .
Lenusia ale Ty odważna że już pokoik będzie gotowy i to jaki pokoik super! ja to będę czekała do końca;p narazie szukam inspiracji a i poczekam z wyborem kolorków co do płci ale na pewno nie będzie to istny niebieski ani istny róż ;)
Dziewczyny ja to zauważyłam że tak razem szybciej płynie czas zobaczcie jesteśmy już na półmetku a ja zaczynałam tu od 6 tyg. i tak rówie szybko minie Nam zima i Bąbelki będą z Nami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435624 przez Lafi
lenusia u mnie papryka odpada Seweryn nie chce mi jej jestść, lubie też taką zapiekanke z brukułem i szynką bez przepieru.
u mnie ciekawa dzis pogoda rano ciepło ponad 20 stopni ale halny, po południu odzimniło sie i przed chwilą przestało padać.
kasia nie obejrzymy się a bąbelki będa nam przy uchu koncertować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435625 przez lenusia7
Oj katarzynka jeszcze pokoik calkiem nie gotowy tylko sciany zaslony i dywan ... na mebelki musze czekac .... co do koloru to odwazylam sie tak wczesnie poniewaz pianskowy i kanarkowy to takie neutralne kolorki takze dla niemowlaczka w sam raz bo nie chce mu psttrokacic w oczkach.... a jak podrosnie to kiedys za rok dwa pachne malenstwu jakis odwazniejszy kolorek na tych dwoch zamiast zoltego :)hehe ja jestem taka troszke w giracej wodzie kapana takze bede was tu zaskakiwac taki juz ze mnie czlek haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435627 przez Lafi
znalazłam ciekawy wózek, a co ważne lekki 9,5 kg, cena no taka sobie
allegro.pl/ultralekki-elipso-babyactive-...cja-i2619170106.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435629 przez sylwka727
Mamcia jeśli chodzi o sałatkę to grecka mniam prosta i szybka 1,2 pomidory ogórek ser feta(w ciąży lepiej uważać i dodać małą ilość) w większą kostkę sałata masłowa i sos grecki(najlepszy z Knorr`a) :lol: opcjonalnie jak kt :lol: ś lubi można dodać papryki i cebuli

Lafi to tak jak u mnie tylko u mnie to mój duży dzieciak nie lubi papryki :silly: i grzebie mi w jedzeniu jak takową uwidzi :P toleruje tylko marynowaną :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435630 przez andzia_zg
lenusia7 napisał:

Kochanie juz wczoraj wrzuciłam foteczke :)


ale tylko foteczkę brzusia :P :silly: No chyba, że coś pominęłam :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435633 przez lenusia7
no rewelacyjny .. cena tez ..... ale powiem ci kochana no jak nic widze sie jak ide z tym w brazie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435634 przez andzia_zg
Lafi napisał:

znalazłam ciekawy wózek, a co ważne lekki 9,5 kg, cena no taka sobie
allegro.pl/ultralekki-elipso-babyactive-...cja-i2619170106.html


Ale ładne kolorki tych wózków :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435636 przez sylwka727
fajny wózek szczególnie ten amarant no mógłby być troszkę jaśniejszy :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #435638 przez Lafi
nawet mojemu mężowi sie spodobał, tylko trza by obczaić jak się go prowadzi. trza zacząć oszczędzać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl