BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #585480 przez Depeche
Mam pytanie do tych, ktore sa biegle w zasadach panujacyhc na allegro. Wylicytowala cos przedwczoraj u babki, ktorej wczoraj allegro z jakis powodow zawiesilo konto. Jeszcze jej nie placilam, teraz to jakos nie mam na to ochoty, no bo za cos ja zawiesili. Myslcie , ze musze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585493 przez dominiczzkka
Cześć dziewczyny ! :) powierzchownie was nadrobiłam, bo dokładnie bym nie dała rady z w sumie tygodniową nieobecnością wśród was, zdecydowanie za dużo produkujecie tutaj :)

Gaz zrobili na szczęście w poniedziałek, więc weszliśmy z małym na cieplutkie, ale pieprzy się to wszystko teraz non stop, jak nie leci woda z pieca, to zalaliśmy sąsiada bo gdzieś tam z rur kapie, gazu pochłania strasznie dużo, jeszcze przy okazji jest dług po poprzednich mieszkańcach na prądzie, no masakra jedna wielka na tym mieszkaniu teraz wychodzi !
W poniedziałek po tym ktg rano odesłali mnie jeszcze o 12 do domu, bo "to jeszcze nie to, jak się zacznie to niech pani zadzwoni i dopiero przyjedzie" ale cały czas miałam skurcze i po 16 wróciłam do szpitala, a o 21:42 mały już był z nami ! :kiss: dobrze, że Mati był cały czas ze mną, bo tak to bym chyba nie dała rady. Poród w miarę spoko, szczerze, spodziewałam się czegoś gorszego. Oczywiście nie powiem, był hardcore, ale dało radę przeżyć, szczególnie dla takiego małego szkraba :kiss: Niestety rodziłam na samym gaziku, morfinka nie zadziałała, a na epidural musiałabym czekać w granicach 2-3h więc stwierdziłyśmy, że do tego czasu już urodzę. A od tego gazu byłam tak naćpana, że ho ho ! W pewnym momencie już nawet go nie chciałam wdychać, bo miałam tai odlot, nie wiedziałam co się dzieje, oczywiście do póki nie nadszedł skurcz, bo wtedy pierwsze co gazik :D na koniec oczywiście mi się skończył, ale te baby mnie nie chciały słuchać, że tam nic nie ma, więc leciałam już na żywca. O 15 już miałam wypis, ale i tak w granicach 17 byliśmy w domku, więc na szybko, raz, dwa, trzy :) mały ma delikatną żółtaczkę, ale tutaj się dzieci nie naświetla, kazała nam wystawiać go do okna, żeby łapał słońce ;)
Generalnie to mały aniołek, jest przeuroczy, przekochany, nie sądziłam, że można aż tak być zakochanym ! Wczoraj i przedwczoraj dał nam popalić w nocy, ale tak to jest grzeczny, wstaje tylko do jedzenia :) (tfu, tfu ! żeby nie zapeszyć !). Jak położna wczoraj zobaczyła małego w rożku to mnie opieprzyła, że to niebezpieczne i że tak robią tylko polskie matki ! :D hahaha:)
Lafi - dziękuję za ogłoszenie dobrych wieści na forum :)
a wam dziewczyny dziękuję za wszystkie gratulacje i że tu jesteście, mogę napisać o wszystkim i mnie wspomożecie psychicznie ! :) jesteście wielkie !!!
hahaha - dzień teściowej ! dobre, dobre, widzicie, jaką jestem dobrą synową, że prezenty nawet robię swojej ;) i to jakie prezenty :kiss: !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585517 przez Depeche
Dominiczzka kobieto jestes wielka, dziecko pierwsze ponad 4 kg, a ta pisze, ze porod spoko. Wpadne chyba w depresje! ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585520 przez Waszka87
Depeche ja na twoim miejscu skontaktowalabym sie z ta babka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585524 przez Beata 26
Dominiczka - a dlaczego rozki niebezpieczne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585527 przez Beata 26
Cicho tu, prawda?

Ta sobota mnie wykonczy; czas sie dluzy i ciagnie. !!! Pierwszy raz w zyciu doswiadczam takiego czegos, przysiegam - dostane jakiegos kociokwiku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585573 przez Depeche
a moi sasiedzi chyba szykuja sie do imprezki, chyba ich ku.wa rozniose doslownie, studenty, nasza przyszlosc, chleja na potege i za grosz kultury, drzwi nawet normalnie zamknac za soba nie potrafia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585602 przez Gosia27
Boshe jak mnie boli prawy pośladek! :S zostałam sama w domu,reszta na basenie. Na kolację przygotowałam piersi z kurczaka w sosie słodkim z morelami :laugh: w ogóle aura za oknem mi się udziela...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585612 przez chiczi
Witajcie :)
Adaś urodził się 27.02 o godzinie 8.40 :)
3900 i 57 cm :) cięcie cesarskie.
Bałam się cięcia, a było ok :). Okazało się, że nie narkoza a to podpajęczynowe w kręgosłup.
Wypisali nas w niedzielę 03.03. Kobiety na oddziale noworodkowym tragedia...Do tej pory płakać mi się chce jak sobie przypomnę jak się do nas odnosiły i jak traktowały maluszki...
Adaś jest głodomorem, moje piersi mu nie wystarczają- muszę go dokarmiać butelką. Po butelce śpi ok. 3 godziny.
Muszę jakoś zorganizować czas, bo w biegu jem, myję się, gotuję, ogólny chaos ;)
Miałam w czwartek wizytę u lekarza- rana goi się dobrze, macica się oczyszcza.
Wczoraj była położna- stwierdziła, że mam małego szeroko pieluszkować, bo jedno bioderko trochę "odstaje" od drugiego czy jakoś tak.
No i mały w dniu wypisu ze szpitala miał 3650 a wczoraj 3630- i ja już świruję, że go źle żywię :(

Serdecznie gratuluję wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za dwupaczki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585626 przez Kinga2424
Dziewczyny mam takie małe pytanie.

Kupiłam sobie cały zestaw butelek do Malutkiej. Tak na wszelki wypadek. Butelki umyłam sobie pod bieżącą wodą, ale co z tymi smoczkami mam zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585636 przez Gosia27
Kinga ja wszystko wygotowałam, czas 3 min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585639 przez Kinga2424
Gosia 27 Dziękuję:) A smoczki (takie na uspokojenie również)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585640 przez aksa
chiczi raz jeszcze Gratuluje, super że z Adasiem jesteście w domq:)

Kinga musisz wyparzyć smoczki i butelki..

brzuch mnie boli jak na okres :cheer: wtf

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585643 przez Gosia27
Kinga od laktatora, po butelki, smoczki wszytsko wygotowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585644 przez chiczi
Aksa dziękuję :)

Adaś śpi, muszę trochę ogarnąć mieszkanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl