BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #599063 przez Depeche
ufolka napisał:

Waszka87 napisał:

Ela po co pójdziesz do spowiedzi, jak bedziesz rodzić to jeszcze nagrzeszysz przed świetami tymi przekleństwami

my chrzciny planujemy w ostatnia niedziele czerwca, jak maly bedzie mial 3 miesiące



Dziewczyny wody to woda? bo ja mam duzo teraz takiego śluzu przezroczystego juz 3 razy wkladke zmienialam.


woda to woda, a śluz to pewnie szyjka Ci pracuje.. no ja stawiam na Ciebie Waszka :)


mi dzis tez cos chlupnelo, czop to nie byl, aleeeeeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599068 przez ufolka
Depeche napisał:

ufolka napisał:

Waszka87 napisał:

Ela po co pójdziesz do spowiedzi, jak bedziesz rodzić to jeszcze nagrzeszysz przed świetami tymi przekleństwami

my chrzciny planujemy w ostatnia niedziele czerwca, jak maly bedzie mial 3 miesiące



Dziewczyny wody to woda? bo ja mam duzo teraz takiego śluzu przezroczystego juz 3 razy wkladke zmienialam.


woda to woda, a śluz to pewnie szyjka Ci pracuje.. no ja stawiam na Ciebie Waszka :)


mi dzis tez cos chlupnelo, czop to nie byl, aleeeeeeee



no i ja zrobię ok 3 miesiąca chrzciny, może proboszcza nam do tej pory zmienią.. :S


Depeche wody?? kiedy teraz masz do gina? we wtorek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599072 przez Depeche
ufolka napisał:

Depeche napisał:

ufolka napisał:

Waszka87 napisał:

Ela po co pójdziesz do spowiedzi, jak bedziesz rodzić to jeszcze nagrzeszysz przed świetami tymi przekleństwami

my chrzciny planujemy w ostatnia niedziele czerwca, jak maly bedzie mial 3 miesiące



Dziewczyny wody to woda? bo ja mam duzo teraz takiego śluzu przezroczystego juz 3 razy wkladke zmienialam.


woda to woda, a śluz to pewnie szyjka Ci pracuje.. no ja stawiam na Ciebie Waszka :)


mi dzis tez cos chlupnelo, czop to nie byl, aleeeeeeee



no i ja zrobię ok 3 miesiąca chrzciny, może proboszcza nam do tej pory zmienią.. :S


Depeche wody?? kiedy teraz masz do gina? we wtorek?


taaa wody,od razu, sluz !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599101 przez Agnieszka86
hej,

jestem trochę wycięta z forum. Od wtorku jestem z Zosiakiem u rodziców, dajemy K. trochę czasu na naukę, bo w sobote ma egzaminy.
Dzisiaj w nocy Zosia zaskoczyła mnie na maksa... jadła i spała!!!! Nie było noszenia na rękach!

Gosia ja jeszcze trochę krwawię, może nawet bardziej plamię, w poniedziałek będzie miesiąc od porodu.


Trzymajcie się ciepło, nie będę tutaj często przez najbliższe dni :( Jak któraś urodzi to dajcie znać smskiem :)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599105 przez Panika992
My chrzcić będziemy w rocznicę ślubu (tak planujemy) czyli 23 czerwca :)

Waszka kocyk super:)

Ufolka a ile spadła mała na wadze jak wychodziłyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599149 przez andzia_zg
u mnie chrzty sa w ostatnia niedziele miesiaca wiec prawdopodobnie bedziemy chrzcic Wojtka w ostatnia niedziele kwietnia. A moj mały terrorysta dzis od 4 rano nie spi. Spal tylko jak go werandowalam a tak poza tym to oczy jak 5zl i sie drze a ma sucho,nic go nie boli. Poprostu nie chce sam spac w lozeczku.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599153 przez kika1985
Waszka87 napisał:

zjadłam mega kwaśną ogórkową, jak ona nie wypędzi Tomka na świat to niewiem. Jeszcze dzisiaj sie pierogów najem i kefirem popije :D bedzie miał rewolucje


o matko żebyś sobie nie zaszkodziła :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #599164 przez kika1985
a my chrzcić będziemy pod koniec sierpnia albo poczatek września, bo musze zobaczć czy chłopak Sebka siostry się w końcu z nia zaręczy bo jest super , są ze sobą już prawie 4 lata i nic o ślubie nie mówią no a wolalbym mieć chrzestnego w rodzinie B)
poza tym Dominika też chrzcilismy jak miał pół roczku i było fajnie :) no i sierpień to fajny misiąc jest ciepło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599165 przez kika1985
depeche poniedziałek , wtorek jest pełnia więc może urodzimy bez oxy B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599174 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599187 przez xxElaElaEeexx
No ja już po spowiedzi-może i macie rację,że niepotrzebnie ,ale jakoś lżej od razu człowiekowi na duszy ;)

Ja nie wiem jeszcze kiedy będziemy chrzcić,ale pewnie dopiero w czerwcu(u mnie w drugą niedzielę miesiąca są chrzty).Dziś dopiero moja kuzynka którą chcemy na chrzestną dla małej idzie do bierzmowania :lol: Bo przecież nie będziemy starych ciotek i wujków za chrzestnych brać :P

WaszkaJa też mam strasznie obfitą wydzielinę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599197 przez kika1985
no ja też muszę iść do spowiedzi ale chyba nie przed tymi świętami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599200 przez ufolka
a ja przysnęłam.. :P

Kika Twoja mama jest bezbłędna :) fajnie chrzcić jak jest ciepło, ja będę odwlekać jak najdalej się da, ale u mnie zawsze moja mama szaleje hehe my Amelkę we wrześniu w rocznicę ślubu naszego chrzciliśmy :)
Depeche no piszesz chlusnęło :P
Ela najwyżej znów pójdziesz :)
Panika jak wychodziliśmy to było 3600 z kawałkiem, także przybrała 200 gram w 11 dni
Aga może inne miejsce, zmęczona była i dlatego obyło się bez noszenia? :) no ale życzę oby tak zostało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599208 przez kika1985
UWAGA UWAGA


dziś przed 8 urodzil się TYMON 58 cm 3700

aksa miała dwa porody , skończyło się cc, pisze że było okropnie nie chce o tym myśleć

GRATULACJE DLA KOLEJNEJ DZIELNEJ MAMUSI!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599215 przez lusiaczek82
aksa gratuluje masz już synka przy sobie to najważniejsze!!!!


ale tak po prawdzie tyle czasu się dziewczyna namęczyła że współczuję Boże jak ja się właśnie tego boję że będą mnie tak męczyć a na koniec i tak skończy się cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl