BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #599000 przez kika1985
xxElaElaEeexx napisał:

Waszka Extra kocyk!


Eh u mnie pada deszcz :S


dobrze śnieg przynajmniej się roztopi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599001 przez kika1985
Depeche napisał:

lusiaczek82 napisał:

Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadę do Zosi :kiss:

buziaki dla Zosieńki
ja jak miałam cc to też szybko przestałam karmić leżałam tydzień w szpitalu i jak wyszłam do domu to już nie musiałam mieć podpasek jedynie wkładki


Lusiaczek, do karmienia podpasek używałaś :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Pierwsze słysze/ widzę ;-)


heheh też mi coś nie pasowało ale nie wiedziałam co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599006 przez Kinga2424
kika1985 napisał:

xxElaElaEeexx napisał:

Waszka Extra kocyk!


Eh u mnie pada deszcz :S


dobrze śnieg przynajmniej się roztopi :P


Tylko żeby temp. nie spadła poniżej zera, bo wtedy to będzie lodowisko:(
U mnie 6 na plusie i jak narazie bez opadów. Rano troszkę popadało, ale teraz spokój:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599010 przez andzia_zg
Jeśli chodzi o krwawienie to ja nadal mam i w dalszym ciągu używam podpasek,a jutro mijaja już 3 tygodnie od porodu





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599011 przez Panika992
U mnie ciągle prószy śnieg ale i tak zaliczyliśmy spacerek, bo nie ma mrozu. Mój perełek wciska sobie paluszki do buzi i ssie jak szalony :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599013 przez Waszka87
zjadłam mega kwaśną ogórkową, jak ona nie wypędzi Tomka na świat to niewiem. Jeszcze dzisiaj sie pierogów najem i kefirem popije :D bedzie miał rewolucje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599021 przez xxElaElaEeexx
Ja mam zamiar się najeść u kuzynki :)
Znając ciotkę to będzie dużo pysznych dań i niczego nie będę sobie żałować :lol:

Chyba pojadę z mężem o 16do spowiedzi,bo chciałabym mieć to za sobą w końcu święta idą to wypada iść....Tylko zastanawiam się jak się od konfesjonału podniosę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599026 przez Depeche
Waszka87 napisał:

zjadłam mega kwaśną ogórkową, jak ona nie wypędzi Tomka na świat to niewiem. Jeszcze dzisiaj sie pierogów najem i kefirem popije :D bedzie miał rewolucje


WAAAAAAAASZKA, jak mozesz ;-)
Ja po rosłku, kurczak mi sie w curry marynuje. Wyszlam na dol do sklepiku, ale dalej sie nie ruszam, dzis spacerku z psem nie bedzie. Z jednej strony dobrze byloby sie poruszac, ale dzis jakos naprawde nie mam ochoty. Zaraz sie przed tv sadowie. Sasiadka mnie spotkala i mowi, ze na dniach urodze ( jakby nie patrzec ma racje), bo na twarzy sie zmienilam. Widze, ze chu.owo wygladam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599031 przez Depeche
xxElaElaEeexx napisał:

Ja mam zamiar się najeść u kuzynki :)
Znając ciotkę to będzie dużo pysznych dań i niczego nie będę sobie żałować :lol:

Chyba pojadę z mężem o 16do spowiedzi,bo chciałabym mieć to za sobą w końcu święta idą to wypada iść....Tylko zastanawiam się jak się od konfesjonału podniosę :unsure:


w ramach pokuty pierdynij sie krzyzem ;-)
nie chodze do spowiedzi od chrztu Laury, nie chcecie wiedziec czemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599038 przez ufolka
hej :)
my po wizycie, mała waży 3850 g więc 50 g więcej niż w chwili narodzin, ładnie przybiera :) wszystko dobrze tylko ma taki nawyk skrętu w jedną stronę, muszą ją na brzuszek kłaść jak najczęściej, skierowanie na bioderka dostałam, qrde zapomniałam zadzwonić i się umówić, najgorsze jest to, że nadal zażółcona jest trochę, mamy za 2 tyg na kontrolę przyjechać, chyba że coś się będzie działo to wcześniej, no a za 4 tyg szczepienie pierwsze :) jaki program wybierałyście/? szczepicie od razu na rota? ja podstawowy i rota od razu, tak Amelkę też szczepiłam.
A jeszcze mało nas jakiś dziadek nie puknął ! miał włączony kierunek że skręca i R. już wyjeżdżał ale mnie coś tknęło i patrzę a on wyłączył kierunek i prosto zapierd**ala, w ostatniej minucie R. zahamował, a on pojechał z fają w zębach :angry: ludzi od pewnego wieku powinni kierować na egzamin raz jeszcze :angry: a u nas we wsi to w ogóle jest dziadek co jeździ autem, co prawda tylko do kościoła ale omg jak on jeździ...jakby w ogóle tej linii środkowej nie widział :dry:

Waszka super kocyk, dla mnie drogi trochę ale widać warty swojej ceny :)
Gosia dodaję pozytywnej energii trochę :* buziaki dla maleństwa :)
Depeche no ciekawe jaką ten Twój uparciuch datę wybierze :)
Kika nie dziwię się że się wkurzyłaś, sama bałam się wywołania, oby ruszyło !
Andzia jak po werandowaniu to uderzaj na lans z Wojtkiem :) u nas pępek też na jednym włosku wisi hehe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599040 przez ufolka
a i dziękuje za miłe słowa odn moich dziewczyn :)

Ela na stojąco się spowiadaj :)

kiedy chrzciny planujecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #599042 przez Waszka87
Ela po co pójdziesz do spowiedzi, jak bedziesz rodzić to jeszcze nagrzeszysz przed świetami tymi przekleństwami

my chrzciny planujemy w ostatnia niedziele czerwca, jak maly bedzie mial 3 miesiące



Dziewczyny wody to woda? bo ja mam duzo teraz takiego śluzu przezroczystego juz 3 razy wkladke zmienialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599047 przez lusiaczek82
Depeche napisał:

lusiaczek82 napisał:

Gosia27 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadę do Zosi :kiss:

buziaki dla Zosieńki
ja jak miałam cc to też szybko przestałam karmić leżałam tydzień w szpitalu i jak wyszłam do domu to już nie musiałam mieć podpasek jedynie wkładki


Lusiaczek, do karmienia podpasek używałaś :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Pierwsze słysze/ widzę ;-)

kurde jakie to wszystko zgryzliwe :laugh: myślałam o krwawieniu a napisałam o karmieniu :laugh: :laugh: dopiero teraz zajarzyłam o co chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #599053 przez ufolka
Waszka87 napisał:

Ela po co pójdziesz do spowiedzi, jak bedziesz rodzić to jeszcze nagrzeszysz przed świetami tymi przekleństwami

my chrzciny planujemy w ostatnia niedziele czerwca, jak maly bedzie mial 3 miesiące



Dziewczyny wody to woda? bo ja mam duzo teraz takiego śluzu przezroczystego juz 3 razy wkladke zmienialam.


woda to woda, a śluz to pewnie szyjka Ci pracuje.. no ja stawiam na Ciebie Waszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #599061 przez Depeche
Waszka87 napisał:

Ela po co pójdziesz do spowiedzi, jak bedziesz rodzić to jeszcze nagrzeszysz przed świetami tymi przekleństwami

my chrzciny planujemy w ostatnia niedziele czerwca, jak maly bedzie mial 3 miesiące



Dziewczyny wody to woda? bo ja mam duzo teraz takiego śluzu przezroczystego juz 3 razy wkladke zmienialam.


wody to woda ;-)
Ja juz nie wiem czy beda chrzciny, tak mnie czasem kler wnerwia, a jak beda to tak jak u Ciebie, koniec czerwca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl