BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #602656 przez Depeche
Lusiaczek, heheheheh u mnie ustaly wszystkie skurcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602686 przez Panika992
Ale ze mnie obesrana kaleka. Nie dosc, ze kolezanka pobolewa, bo lekko spuchnieta, to ja sobie pecherz przewialam. Nosz qwa. A tak sie pilnowalam, a teraz zdycham bo boli.
aga my juz po ok 10dniach bylismy na spacerku. I codziennie wychodzimy, chocby na 10 min.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602691 przez ufolka
Depeche napisał:

ufolka napisał:

czytam o tormentiolu, podobno u noworodków nie wolno, więc uważajcie na niego.


No wiec wlasnie, co dziwne kazala mi go uzywac przelozona pielegniarek na naonatologii, jak sie moja mala poodpazala!


tak, bo przy fakcie dokonanym podobno dwa dni i schodzi i jest najlepszy, ale na codzień nie można bo tam coś tam borowy jest, a to toksyczne..


Ela mi napisała że oxy na nią nie działa ;/ rozwarcia brak a wody się leją. Ale pisze że pół biedy bo dziś fajny lekarz jest i w końcu jej położna. Mam nadzieję że jakoś ją ruszą żeby się nie musiała męczyć


idę jajka dalej lakierować póki fruzie moje śpią :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602718 przez 25malinka
A ja uzywam tormentiolu i jest ok,skoro w szpitalu go używają dla noworodków i nic się nie dzieje to chyba można,a sudocreamu jeszcze nie próbowałam

Na spacerki jeszcze tez nie wychodzimy bo cały czas na minusie,a w nocy to juz masakra po -18 stopni,zobaczymy jak w święta będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602720 przez andzia_zg
Kurcze nie mieszczę się w żadne ciuchy sprzed ciąży... ani w spodnie ani w bluzki :-( :cheer: Jeansy nie chcą mi przejść przez biodra... z kolei w żadną bluzkę nie mieszcze sie bo się nie zapinam w cyckach... ciakwe w co się ubiore na święta :unsure:
No i jeszcze ta oponka na brzuchu... wisi mi taka fałda i brzydko to wygląda :/ :huh:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602728 przez Kinga2424
andzia_zg napisał:

Kurcze nie mieszczę się w żadne ciuchy sprzed ciąży... ani w spodnie ani w bluzki :-( :cheer: Jeansy nie chcą mi przejść przez biodra... z kolei w żadną bluzkę nie mieszcze sie bo się nie zapinam w cyckach... ciakwe w co się ubiore na święta :unsure:
No i jeszcze ta oponka na brzuchu... wisi mi taka fałda i brzydko to wygląda :/ :huh:


Jestem pewna, że raz, dwa i wrócisz do figury sprzed ciąży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602736 przez Panika992
Andzia mam ten sam problem, spodnie zatrzymuja sie na udach, a moj biust w zadna koszulke nie wchodzi. A z ta oponka na brzuchu walcze. Codziennie rano i wieczor masaze. Rano bio oil, po poludniu ujedrniajacy balsam chlodzacy z evelune, wieczorem bio oil. No i pod prysznicem masaz myjka, taka szorstka. I oponka sie ladnie wchlania. I nosze pas wyszczuplajacy w ciagu dnia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602742 przez Paulina 77
Depeche napisał:

ufolka napisał:

czytam o tormentiolu, podobno u noworodków nie wolno, więc uważajcie na niego.


No wiec wlasnie, co dziwne kazala mi go uzywac przelozona pielegniarek na naonatologii, jak sie moja mala poodpazala!


hej Laski :)
ale wolno Tormentalum - u mnie działa, tylko nim pielegnuje pupe

kika serdeczne gratulacje!! ale duża córcia!

Nie moge zejść z wagi - już mi zeszło ok. 13 kg i mam problem, żeby zrzucić pozostałe 7... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602771 przez Lafi
KIKA grarulacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602777 przez alebazi1986
witajcie mamusie,dawno mnie nie bylo nie nadrobie was czytajac ja juz jestem po rozwiazaniu 12.03,na swiat przez cc przyszla martynka 3300 55cm.duzo by pisac 8 marca trafilam na izbe przyjec z podejzeniem cholestazy ciazowej i tak juz zostalam chcieli indukowac mi porod ale sie nie godzilam zalezalo mi by dotrzymac do tego 18 zwlaszcza ze termin mialam na 21.03 i z malutka bylo wszystko wporzadku dopiero we wtorek 12.03 miala podwyzszone tetno chcieli mi zrobuic test oxy ale malej bylo juz nie dobrze w brzuchy a ze szyjka wysoko to nie chcieli mnie meczyc i zadecydowali cesarke ehhhh ale sie dzialo w pol godziny mialam juz dziecko nawet mezol nie zdazyl dojechac z pracy hehe najwazniejsze ze martynka zdrowiutka,spokojna karmie piersia a przez tego tuska i jego ustawy od 1 wrzesnia bylo duzo mam na porodowce ktore przez stres nie doczekaly terminu,no to tyle pozdrawiam was zdjecie wrzuce jak sie polapie jak to sie robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602822 przez andzia_zg
Alebazi1986 gratulacje córeczki :-) Szkoda,ze nie udało Ci się dotrwac do 18 marca i dłuższego urlopu macierzyńskiego. No ale zdrowie Martynki najwazniejsze. Dopisałam cię do naszej listy porodów.

www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/567061-m...jecia-maluszkow.html





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602833 przez Agnieszka86
Alebazi1986 gratulacje!!!:)

Zosia dopiero zasnęła, nie spała od 12, tzn spała po 5 minut i budziła się marudna, nakarmiona, przewinięta nie wiem o co chodzi... chyba taki ma humor dzisiaj nie bardzo. Chyba też spróbuję się zdrzemnąć, chociaż chwilkę, jeśli mi pozwoli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602845 przez AniaCzajka
a mój Franio dziś zadziwiająco dużo śpi, najpierw u mojej mamy prawie 3 godziny i jak wróciliśmy to też sobie drzemkę uciął i śpi a ja nie mam co robić bo już chałupę ogarnęłam i jakoś mi nudno;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602848 przez Depeche
AniaCzajka napisał:

a mój Franio dziś zadziwiająco dużo śpi, najpierw u mojej mamy prawie 3 godziny i jak wróciliśmy to też sobie drzemkę uciął i śpi a ja nie mam co robić bo już chałupę ogarnęłam i jakoś mi nudno;/


to sobie odpocznij :) ja właśnie wstałam, mam delikatne skurcze, ale delikatne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602851 przez Beata 26
Kika - gratuluje laska!

Lena - ja uzywam bepanthen

Gosss- Zoss jest sliczna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl