BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #603397 przez ufolka
Dzień Dobry :)

Ela urodziła wczoraj o 20.10 po dwóch kroplówkach. Poród sn, Maja ma 55 cm i waży 3550 g :)

Sylwia gratuluję !!

Panika, Andzia ja też podczytuję jak karmię, chociaż wtedy mogę :P
Aksa, Offca u mnie na porodówce mąż może siedzieć przez cały czas, na połogu do 22 chyba jakoś. Współczuję przeżyć, niepotrzebnie się serwuje kobietom takie ekstremalne przeżycia..
Gosiu jestem myślami z wami :*
Lenucha a te nakładki na piersi?? podobno pomagają na poranione sutki. JA Amelce mleko Gerber daję, ale od dwójki zaczynałam więc nie wiem jak jedynka ;/ Moja Amelka strasznie ulewała też, ciągle, po każdym karmieniu, a piersią karmiłam. Nawet jej do góry nie podnosiłam bo wtedy jeszcze gorzej było ;/ Oliwka też wczoraj płakała w nocy, nie wiem co jej było, ssała i płakała, a potem na chwilkę przestała płakać i poszła kupa i zwymiotowała. Po 10 min znów ją nakarmiłam i spokojnie zasnęła już.
Depeche co masz mu zrobić?? temu lekarzowi?? pojazac ? co to :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603428 przez Unbreakable
Hej Kobitki.
Gratuluję Mamusiom i życzę dużo zdrówka dla Dzieciaczków ;)

Oczywiście nie mam szans Was nadrobić. Mała zajmuje całe dnie, bo męczą ją kolki :/ miałam nadzieję, że nas to ominie, ale niestety. Przeżyłam niezłe załamanie patrząc jak wyje pół nocy a ja nie mogę nic zrobić :( te wszystkie kropelki, masaże i inne sposoby nie pomagają, a ja czasami mogę tylko siedzieć i płakać razem z Nią.
Dziś odpukać, jest troszkę lepiej, mam nadzieję,że tak zostanie.
Macierzyństwo ma jednak 2 oblicza, jestem już wykończona. Czekam tylko na jakąś sensowną pogodę żeby w końcu wyjść z domu. Rozpakowane mamy, kiedy zaczęłyście spacerki?

aaa właśnie, z pozytywów;) Byłam u lekarza i mała waży 3680. Przytyła 570 gram i nigdy nie miała w ustach mm. Jestem z nas dumna ;) bo początki były bardzo trudne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603452 przez 25malinka
Hej laski!!!

Waszka,Sylwia,Ela- Ogromne Gratulacje!!!!!!!!!!!!

U nas ostatnio noce ciężkie,mała ma chyba kolki bo przez pol nocy nie spi i strasznie płacze,więc wszystko na to wskazuje,kupilismy jej kropelki ale nic nie dzialaja
Teraz usnęla ale też musialam ja sporo nosic i lulac
Cieżko jest też z kupkami ale przepajam ja wodą z glukozą,bo do pierwszego miesiąca herbatek nie można zadnych,sama pije tez herbatę z koprem włoskim na lepsza laktacje,wiec jak zje troche mojego pokarmu to zawsze jakas kuopka sie pojawi

Co do porodu to tez nie mialam lewatywy,nie wiem czemu moze za to ze juz mialam skurcze co 3 minuty,u mnie przez cały czas byla tylko jedna polozna,ktora sie swietnie mna zajmowala,pozniej juz kiedy mala się rodzila to byl mój gin i inne polozne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603457 przez Panika992
Unbrekable my po 10 dniach juz spacerowalismy. Bardzo ladnie przybiera na wadze. My mamy jutro pierwsza wizyte;)

Planuje dzis ogarnac szafe, moze w cos sie zmieszcze

depeche nie uciekaj do domu, moze Cie lekarz podkreci i przyspieszy;)) cierpliwa badz;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603463 przez Panika992

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603465 przez Lenucha217
malinka jakie kropelki bo u mnie wszystkie od miesiaca... Jest herbatka hipp od 1 tygodnia daje ja czasami malemu ale kolezanka poradzila zeby sama woda przegotowana.
Czy wasze dzieci czasami ciezko oddychaja maja chrypki??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603475 przez sylwka727
Hej pewnie dostanę niezły opierdziel za tak długą nieobecność ale muszę się usprawiedliwić że nie miałam dostępu do neta i leżałam w szpitalu, ale było minęło i ogłaszam że 21.03 o 16.50 urodził się Kacperek 3570 g i 57 cm szczęścia :lol: a oto i ja



ps wcale nie mam aż takich papuci :silly:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603487 przez Lenucha217
Sylwka Ty "pipko" wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ciagle o Was myslalam szukalam Cie a tu zeo ni widu ni slychu. <klaps> :) haha Gratuluje z CALEGO serduchaaaaaaaaaa maly jest boskiiiiiiiii ze wzgledu na niego wybaczam :)))))) Ale nigdy nam tak nie rob... ciesze sie ze wszystko ok i juz mam spokojna glowe :**** Opowiadaj jak porod

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603490 przez Agnieszka86
Sylwka ty cholero jedna, a myśmy tutaj już śledztwo w Twoejej sprawie przeprowadzały!!! Gartuluję kochana Małego Szczęścia!!!

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAM!!!

Na kolki my stosujemy Infacol już drugi tydzień i (tfu, tfu) jest ok. Trzeba trochę poużywać i wtedy widzi się rezultaty, na początku też wydawało mi się, że nic nie pomaga. Poza tym codziennie podaję małej dwa razy herbatkę koperkową.

AniaCzajka ja też od wczoraj używam tego mleka, małej póki co nic po nim nie jest, więc wierzę mocno, że tak już zostanie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia jest 11. trzymam kciuki za Zosiątko!

Mała dała mi dzisiaj popalić... spać się skubańcowi nie chciało i ja musiałam nie spać razem z nią... Za to teraz odsypia...

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać...
Uwielbiam to forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603506 przez Depeche
He hej
Ufolka ktg pokazac, z tel pisalam ;-)

Dziewczynki jeszcze raz GRATULACJE.

No ja w domu, w koncu nie doczekalam sie na mojego lekarza ( ku.wa w gabinecie pryw. to taki mily, a tak mowil, ze bedzie u siebie i sterczalam jak kolek , ech). Jakis inny popatrzal, powiedzial, ze nic sie nie dzieje. Jakies marne skurcze wyszly i do domu. Jak nie urodze to mam sie stawic 1 kwietnia.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aksa, dokladnie wiem co czujesz. To kiedys minie, w pewnym stopniu, u mnie calkiem nie minelo. Czulam sie jak smiec, zwierze, nie wiem jak co. Mam nadzieje, ze teraz trafie na jakas mloda polozna, chociaz na sam koniec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603523 przez Depeche
Sylwka 727 GRATULACje i przyjmij Opierdo.l!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603544 przez zolwikmb
he dziewczyny

a wczoraj chyba pełnia była i zastanawiałam sie jak tam nasze porody :laugh: :laugh:
u mnie spokój 6 razy wstawałam w nocy, ale tylko mocz :laugh: i żadnych bóli
na 13 idę na KTG
marzyłam że przed świętami urodzę...no ciekawe

ja jak co to 6.04 mam iść na wywołanie więc jeszcze półtorej tygodnia

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=48626

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603554 przez katarzyna1702
Sylwia w końcu martwiłyśmy się strasznie o Ciebie. Gratuluję pięknego syneczka.
Lenusia no jasne że tak albo w nosku rzęzi wtedy pryskam wodą morską i wyciągam babochę albo też w buzi coś rzęzi no ale na to nie ma rady ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603565 przez Lafi
Gratuluje kolejnym mamusią.

Lenusia ja daje małej bebilon comfort, poszła na to, spróbowałam humane ale miała zeilone kupki wiec odstawiłam, tez mam ta herbatke hipa i dzis jej nie daje, bo wydaje mi sie ze potym tez ja cos puczy. no to popisane Wiki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603573 przez offca87
Dobry! (Oby, oby, oby)
ela, sylwia, sylwka - witamy Wasze Skarby na świecie!
Tak trochę znienacka rodzicie, niby nic, mają czekać, a tu bęc i nowy bąbel przy cycu.

Właśnie, a'propo cyca - też mam sutki obolałe. Przestawiam Toska na cyca z butli i nie umie szeroko chwycić sutka i dlatego. Chwyta sam sutek, płytko, a powinien sporą część brodawki. Pokarmu mam nawał, nie wiem, co z nim robić - czasem aż mi się po brzuchu leje. aga ja mam końcówki szwöw w środku. Chyba bym W. skaryfikacje nimi porobiła :-D
Depeche mocz się w wannie! Musi coś ruszyć. A jak pójdziesz rodzic w prima aprilis to będzie to poród na jaja - w stylu Kuby :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl