BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #603283 przez andzia_zg
ufolka napisał:

jest 3:30.. andzia, panika, widzę was :P


Ela urodziła, Maja jest już obok niej :) Gratulacje !!


3:00 --> u mnie pora karmienia... przeglądam w komórce forum :P (a jak przeglądam forum w komórce to się nie wylogowuję, bo w moim telefonioe zalogowanie się itp to wielki rutuał :P )

xxElaElaEexx gratulacje !!!!!!!!!!
Czekamy na szczegóły żeby dopisać małą Maję do listy porodów :-)
Maja sie urodziła dziś czy jeszcze wczoraj?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603286 przez sylwia2
Witam a my juz we 3 na tym świecie. O 4.55 urodziłam sn mojego synka ważącego 4 kg i 54 cm. Dostał 10 pkt. Porod był taki sobie ale naprawdę teraz o tym myślac da sie wytrzymać. Mały juz leży ze mna i ma silny odruch ssania bo cały czas jest przy piersi chodź jeszcze z nich nic nie leci. Ale on spokojnie sobie ciągnie i właśnie zasypia. Najgorsze ze męża mi wygonili do domu a teraz jak mam leżeć to by sie ktoś przydal do podanie np wody. Ale za to mój mąż był bardzo dzielny i był ze mną do końca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603288 przez andzia_zg
Sylwia2 wielkie gratulacje!!!! masz juz synusia przy sobie :kiss: wielkie uściski dla Was :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603291 przez andzia_zg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #603312 przez Gosia27
Ela, Sylwia serdeczne gratulacje!!!

Aksa, Offica nawet chyab nie ma co mówic, jak musiałyście sie czuć...
Z jednej strony bardzo zależało mi rodzic sn, ale zawsze uważałam że poród to takie odzwierzęce, to traktowanie... :dry:

Waszka ale Tomeczek jest malusi, a jaki słodki. Chyba do l podobny???

Depeche kciuki zaciśnięte, powodzenia kochana. Musisz wierzyc że ten poród będzie nagrodą za całe cierpienie przy poprzednim

Całą noc nie spałam, ze stresu ściągam mniej pokarmu. O 11 mała ma ten tomograf, mam nadzieję, ze poradzi sobie na własnym oddechu bo jak nie to będa musieli ją intubować...musi byc silna moja kruszynka. wyniki mają być raczej jutro. Boże żeby nic dodatkowo nie znaleźli i mogli naprawić jej serduszko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603325 przez Panika992
gosiu mala da rade. Trzymamy kciuki!!

sylwia gratulacje!!

depeche powodzenia. Ja wierze, ze szybciutko Ci pojdzie. Nawet sie nie obejrzysz jak urodzisz;))

Ale noc do dupy. Maly marudny, wygladam jak z krzyza zdjeta.. teraz tez nie spi. Kosmos. Dzisiaj znow polozna ma przyjsc.
Milego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603334 przez aksa
bry:)

my już po śniadanku, Tymuś to taki ssacz, zmasakował mi na początku piersi i teraz lecze sutki ale karmie naszczęście, po cc u mnie w szpitalu 12h trzeba leżeć i nie podnosićgłowy więc małego widziałam po cc jakieś 30sek a później dali mi go po 12 godz dopiero...karmili butlą ;/ i on póżniej miał takie ssanie włączone jak do butli a nie sutka...ale walczymy

dziewczyny gratuluję dzieciaczków!!! :kiss: :kiss:

Offca ja też na razie nie mogę sobie wyobrazić drugiego porodu...jeżeli już to odłoże pieniądze i pojde do prywatnej kliniki zapłace ale traumy mieć nie będę, bo przez dwa dni byłam psychicznym wrakiem..

Depeche mocno kciuki trzymam za Was!! oby było szybko i sprawnie!!

jej wy już o sexie hihi no ja to na razie nie moge nawet mysli zniesc zeby mnie tam ktokolwiek dotknał...

na potówki mi mowili żeby niczym nie smarować,że samo zniknie...
a do pupy mam używać tylko oliwki..no chyba ze coś się powaznego zrobi to wiadomo..

ide coś porobić póki mały śpi :)

buzioleee

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603335 przez Lenucha217
Ela Sylwia gratuluje
Za nami kolejna ciezka noc maly mial zaczal robic twarde zielonkawe kupki bo bebiko wiec w nocy zmienilam na nan po tym z kolei mu sie strasznie ulewa , piersi obolale maly nie chce lapac... ech juz nie wiem co robic zmienic na calkowicie inne mleko , zostac pprzy nan , a moze bebiko czy podawac herbatke z kopru wloskiego. strasznie sie prezyl plakal a ja nie umialam pomoc jestem beznadziejna matkajedyna dobra wiadomosc to krem bambino na pupke pomogl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603338 przez aksa
Lenusia kochana przestań! jesteś cudowną mamusią! poszukaj może u siebie w mieście poradni laktacyjnej, u mnie podobno jest i można normalnie wizytę do domu zamówić albo jechać, podobno warto jeśli ma się problemy z karmieniem

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603339 przez AniaCzajka
Hej, gratuluje nowym mamuśkom:)


U nas noc dziś szybko zleciała, mąż mnie zaskoczył bo sam wstawał do małego i go karmił bo jesteśmy na mm;/, teraz Franuś śpi a ja poczytuje forum z kawką w dłoni, zapiałam się już na kontrole do lekarza po porodzie i mam pytanko do dziewczyn po cesarce jak długo krwawiłyście bo ja z dnia na dzień zamiast mniej to więcej i już się stresuje;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603347 przez chiczi
Lenucha217 napisał:

Ela Sylwia gratuluje
Za nami kolejna ciezka noc maly mial zaczal robic twarde zielonkawe kupki bo bebiko wiec w nocy zmienilam na nan po tym z kolei mu sie strasznie ulewa , piersi obolale maly nie chce lapac... ech juz nie wiem co robic zmienic na calkowicie inne mleko , zostac pprzy nan , a moze bebiko czy podawac herbatke z kopru wloskiego. strasznie sie prezyl plakal a ja nie umialam pomoc jestem beznadziejna matkajedyna dobra wiadomosc to krem bambino na pupke pomogl.


Lenusia, mój mały też wczoraj i dziś w nocy się prężył jak szalony! A kupy nie było :(. Wypił wczoraj herbatkę z kopu włoskiego i nic. Dziś rano podałam trochę herbatki rumianowej i czuję, że coś grubszego siedzi w pampku a mały wreszcie spokojnie przysnął :)

Adaś ulewał strasznie po Bebilonie. Teraz mamy Bebilon Comfort i już nie ulewa. Teraz to czasem ślinki z buźki idą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603349 przez Kinga2424
Dzień dobry Wszystkim

Ela, SylwiaNajserdeczniejsze gratulacje i dużo zdrowia dla Dzieciaczków:)

My dalej sobie we dwie siedzimy:) Nic na tą chwilę nie ruszyło:(

Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603352 przez AniaCzajka
Lenucha217 napisał:

Ela Sylwia gratuluje
Za nami kolejna ciezka noc maly mial zaczal robic twarde zielonkawe kupki bo bebiko wiec w nocy zmienilam na nan po tym z kolei mu sie strasznie ulewa , piersi obolale maly nie chce lapac... ech juz nie wiem co robic zmienic na calkowicie inne mleko , zostac pprzy nan , a moze bebiko czy podawac herbatke z kopru wloskiego. strasznie sie prezyl plakal a ja nie umialam pomoc jestem beznadziejna matkajedyna dobra wiadomosc to krem bambino na pupke pomogl.



ja stosuje mm Emfamil1 Frankowi bardzo rzadko się po nim ulewa i problemów z kupką nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603366 przez katarzyna1702
Gratulację dla Eli Kiki Sylwii i ich Maluszków :laugh: Dzielne Kobietki z Was ;)
Aksa to troszkę przeszłaś ale im dalej od porodu to się zapomina ....
Depeche trzymam wciąż kciuki i wiem to doskonale że Kubuś wystrzeli jak z procy nie stresuj się Kochana :kiss:
Gosia
dużo wiary a wiara góry przenosi Zosia da radę silna z Niej Kobietka zobaczysz ściskam.

Vernix coś do Nas wcale nie zagląda mogła by wpaść na dłuższe pogaduchy ;)

Nierozpakowane Mamusie cierpliwości to już tak bardzo bardzo blisko ;)
Buziaki bo Mały krzyczy cyca!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #603380 przez Depeche
A g g g siedze po ktg pol nocy skurcze jak na okres lekarz operuje a ja mam mu to pojazac strasznie zamotany jest . Nie widze pitrzeby tu zostac . A chce mi Sie pierogow.

Ela sylwia gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl