BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 tygodni temu #607946 przez Lafi
Ale snieg u mnie sypie, a ile juz go jest, masakra.

Depeche GRATULACJE.

MOJa ksiezniczke cos lekkie kolki mecza, ale jakos dajemy rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #607952 przez alebazi1986
hej dziewczyny,razem z Martynka skladamy wam swiateczne zyczenia,niech sie spelnia marzenia,jajko niech bedzie smaczne a zajaczek w miare bogaty :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #607953 przez xxElaElaEeexx
Witajcie :)

Ja dziś znowu wyspana,zrobiłam sobie hennę ,pomalowałam paznokcie,w końcu się ubrałam ,bo tak to tylko w piżamie i czuje się piękna. :lol:
Weszłam dziś na wagę i 8kg mniej.Zostało jeszcze 6kg :dry:
Ale pociesza mnie to ,że od tyłu to laska ze mnie :blink:
Wiadomo bez ubrania wyglądam gorzej,ale jakoś na razie się tym nie przejmuje.No i mąż mnie wspiera i ciągle mówi coś miłego to chyba też dużo daje. :)
Bałam się wcześniej ,że po porodzie złapie jakąś depresję,ale ja się uśmiecham,tak bardzo cieszę,że mam tak piękną córeczkę i nie denerwuje to i dziecko jest spokojne. :)
U mnie też strasznie sypie śnieg :dry:

Miłego dnia :)

KingaEh biedna ,tylko Ci nadziei narobili.Ale tak to już jest w święta :dry:
Nie martw się i Ty w końcu się doczekasz i będziesz tulić swoje maleństwo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #607959 przez Kinga2424
xxElaElaEeexx napisał:


KingaEh biedna ,tylko Ci nadziei narobili.Ale tak to już jest w święta :dry:
Nie martw się i Ty w końcu się doczekasz i będziesz tulić swoje maleństwo :kiss:


Dziękuję :kiss: Dziś mnie pocieszyli na oddziale, że to już nie miesiące do narodzin Paulinki, a dni:( Tylko szkoda że nie godziny:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #607963 przez kika1985
kinga szkoda ze nic cie nie ruszylo o masazu no ale 2 juz tuż tuz i Paulinka bedziez wamki


Ela zazdroszcze podejcia , ja tm czuje sie grubo a od tylu to w ogole masakra jakas dupa wielka celulit
maz mowi ze dobrze wygladam i mnie pociesza , no to dopiero tydzien po porodzie wiec mam czas zeby schdnac poki co u mnie wczoraj bylo - 14 kilo jeszcze 6 ciazowych i z 5 bym chciala schdnac dodatkowo


wsadzilam mala do hustawki z pol godziny polezala ale nie usnela ,poki co tylko cyc ja usypia

ufolka we wtorek wysle meza do apteki po te twoje czopki, poki co bylam dzis zrobilam cokolwiek bez czopka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #607983 przez alebazi1986
dziewczyny jak mam wrzucic zdjecia na forum bo nie wiem?probuje probuje i nic
maz mi zmniejszyl biore odp,dolacz obraz dodaje biore dalej i nic nie ma juz sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #607993 przez mamcia2013
Hej hej.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Też się czuję gruba i brzydka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608000 przez Panika992
A ja mam jakas wewnetrzna blokade. Jak tylko patrze na siebie, to kompletnie nie chce mi sie jesc... nic. Nawet nie mam ochoty na slodkie, nawet kawalka babki nie rszylam tak sie zaparlam. Tylko jogurty, warzywa, owoce. Czuje sie jak maciora. A jeszcze di tego dzis trzymalam malego na rekach, mowilam do niegi. Taka nachylona do jego buzi bylam,a on... narzygal mi na twarz. Polecial taki haft w gore i wprst na moja twarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608038 przez mamcia2013

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608046 przez Zimucha
Kika na hemoroidy najlepszy posterisan. Ja stosuję maść i mój "kolega" już dawno pięknie się wchłonął. Ta maść ma taki aplikatorek, dzięki któremu można maść do środka założyć i nie trzeba wtedy czopków stosować. Ja mam od pierwszego porodu mam problem z hemoroidami, ale jak tylko mały skończy ze trzy miesiące to wybiorę się do chirurga i pozbędę się tego dziada :). Położna mi mówiła, że teraz już 3 godziny po zabiegu wypuszczają do domku więc nie będzie problemu.

Dziewczyny jak wy to robicie że tak szybko tracicie kilogramy. Ja przytyłam w ciąży w sumie tylko 6kg i po porodzie miałam właśnie sześć mniej i tak mi narazie zostało, ale chciałabym zrzucić jeszcze 5kg - to pozostałość po pierwszej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608048 przez mamcia2013
Zimucha jak Ty mało przytyłaś! :cheer: mi spadło 15 kg ale ja pod koniec spuchłam i miałam dużo wód więc to też swoje robi. Został mi jeszcze flak z rozstępami i 7 kg ciążowych. :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608049 przez Zimucha
Jejku pierwszy raz mały nie zaczął płakać jak tylko usiadłam do komputera :).

Straszny z niego głodomorek i ciągle wisi na cycu, a cyce ledwo żywe :(. Karmię go co 2 godziny. Na początku jadł nawet ponad godzinę, więc niewiele czasu dla mnie zostawało. W szpitalu miałam fajną położną laktacyjną i ona nie pozwoliła karmić dłużej niż 15min z jednej piersi i 15 min z drugiej, a jak się maluch nie naje to butla z mm - żeby mama nie ześwirowała. Teraz pilnuję czasu, a mleko modyfikowane daję tylko raz na dobę, jak kładziemy się spać, bo mały wtedy dłużej śpi a ja razem z nim :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608052 przez Zimucha
A tak odnośnie porodów. Kotka mojej siostrzenicy w czwartek powiła małe kocięta :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608053 przez mamcia2013
Zimucha mój mały je bardzo długo cycka a i tak nie wiele po nim śpi więc bez butli z mm nie dałabym rady! A pępek już odpadł małemu? I jak u Was ze spacerami? Wychodzicie już?

Słodkie kociaki :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #608084 przez Paulina 77
hej dziewczyny:)
Depeche gratulacje :) ciesze sie, ze nie było tak zle :)
Coraz mniej dokarmiam małego mm. Wlasciwie chyba bym nie musiala, ale z wygodnictwa zdarza mi sie go dokarmic symbolicznie, zeby nie wisiał godzine na cycu. Zmieszałam i zaczełam pic mieszanke laktacyjną bonifratrów:
owoc kminku - 100
owoc anyżu - 100
ziele kopru ogrodowego (ja mam nasiona kopru) - 100
ziele rutwicy - 100
ziele bazylii - 50
Łyzeczke ziół zalać szklanką gorącej wody i gotować 2-3min. Pic 2 x dziennie po pół szklanki. Na mnie działa, moze którejs z Was tez sie przyda ten przepis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl