BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #607789 przez Lenucha217
ja sie nawet nie kłade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607791 przez Waszka87
depeche gratulacje!!!!!!!
Beata ja dałam dzisiaj pierwszy raz espumisan i pomógł 4 kropelki. Mały wyjadl mi dzisiaj obydwie piersi i ryczal i dałam mu NAN1 wypił 30ml i śpi juz 2 godzinę. Jestem na siebie zła ale nie miałam wyboru.

Też niemam czasu dla siebie. Pięty mam suche, lakier odpryysniety jedynie peeling dałam rade zrobić. Ja chce do kosmetyczkiiiiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #607800 przez kika1985
Daje małej cyca juz 5 raz zasypia a jak odkładam ja do łóżeczka to się budzi i drze chyba juz się przyzwyczaiła do spania ze mną nie wiem czy mam szanse ja oduczyć
będę próbować :/


Waszka rozumiem cię tak samo u mnie nogi porażka brwi zarośnięte odrosty na głowie zaluje ze nie zrobiłam tego przed porodem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607802 przez Lenucha217
waszka lepiej tak niz dzieciatko mialoby cierpiec nie masz co sie wkurzac na siebie ... mus to mus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607810 przez Panika992
Waszka Ja jak na początku nie mogłam dojść do siebie to w ogóle w nocy dawałam mm chociaż miałam pokarm. Nie miałam siły w nocy uczyć go jeść, bo wisiał wtedy po pół godz na cycu, a ja nie byłam w stanie wytrzymać. To normalne, że czasem trzeba. Lepiej dać mm niż, żeby był mały głodny.

Kika Ja jak miałam bóle porodowe, to kładłam farbę na włosy, bo wpadłam w panikę, że będę na poropdówce wyglądać strasznie. I nie żałuję, teraz mam chwilę spokoju.

Ale też załapuję lekki kryzys. Musiałam kupić sobie spodnie i co... z rozmiary 34 przeżuciłam się na 42. Dupa jak szafa!! I do tego muszę koniecznie zapisać sięna paznokcie, bo wygląda to strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607811 przez kika1985
Kinga trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607815 przez Agnieszka86
My używamy Bebilon Comfort tj tego na kolki i zaparcia, miesza małej że zwykłym bebilonem. Wydaje mi się, że pomaga trochę. Przed chwilą Zosia miała atak brzuszka, a teraz śpi mi na rękach, a ja pisze jedną ręką z telefonu.

Straszne jest to, że nie mamy czasu zadbać o siebie, u mnie po tym miesiącu już lepiej. K. Dużo pomaga. Jak byłam u rodziców to doszłam do siebie po porodzie i już jest dużo lepiej psychicznie i fizycznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607817 przez koticz
DEPECHE GRATULACJE!!!

Zimucha Piotruś uroczy jak dziewczynka :)

Beatka bądź dzielna,nie zawsze będzie tak ciężko!A Igor nie może Cię jakoś odciążyć?Niech przejmie na siebie gotowanie albo chociaż jedno karmienie nocne (jeśli karmisz mm lub odciąganym) A w ciągu dnia może ubierz Juleczka i wyślij z tata na spacer?I zwyczajnie godzinę spędź w kąpieli,ja czasem jak Jagódka jest marudna to wkładam ją mężowi w ręce i idę do sklepu albo biorę książkę i idę do wanny.Jagoda ma dwoje rodziców na tych samych prawach ale i obowiązkach!Mój mąż całe szczęście to rozumie i stara się jak może.Wy też napewno dojdziecie do wprawy :)

Ela mam nadzieję,że to przeczytasz!!!Na krocze najlepsze jest wietrzenie!!!Jak najwięcej!!!I polecam białego jelenia!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607820 przez zolwikmb
andzia_zg napisał:

Depeche gratulacje !!!! No w końcu się doczekałaś :-)

Kinga i Zolwik teraz trzymam kciuki za Was :-)



Wesołych Świąt !!!!!!!!!!!



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=48626

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607822 przez koticz
Co do karmienia,nie dajmy się zwariować!!!To nie jest żaden wykładnik uczucia czy troski o dzidziusia!Czasem sytuacja wymusza podania mm,Jagódka też dwa razy dostała bo była marudna i nie zdążyłam odciągnąć...Wiadomo,że większość z nas chciałaby karmić piersią i jeszcze czerpać z tego radość jak kobiety w reklamach,rzeczywistość wygląda inaczej co nie znaczy,że gorzej





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607825 przez Panika992
żółwik nie panikuj! Nie da się ocenić wagi tak dokładnie. USG ma granicę błędu. Także może być sporo mniej:)

Ela ja po każdej wizycie w wc podmywałam krocze tantum rosa. Miałam w kibelku na kaloryferze w butelce (żeby nie było zimne) i po siku polewałąm sobie ranę. I ładnie się goi. Oprócz tego tak jak mówią dziewczyny trzeba wietrzyć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607826 przez aksa
Wesołych Świąt Kochane!!

Depecheeeeeeee no nareszcie!! Gratulacje!

już niedługo a wszystkie będą rozpakowane i będziemy w komplecie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607828 przez andzia_zg
Zolwik szkoda ze Swieta musisz spedzic w szpitalu. Mam nadzieje ze w koncu Ci sie cos ruszy i załapiesz sie jeszcze na marzec. Najgorsze to czekanie. Trzymam kciuki.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607831 przez mamcia2013
Lenucha ja też dawałam NAN ale odstawiliśmy bo w ogóle nie mógł się mały wypróżnić. Po tym bebiko nie jest źle tylko to prężenie sie. Ale jakoś trzeba przetrwać.

Koticz masz rację co do karmienia. Mi położna na wizycie trochę wjechała na ambicję że cyc to jest cyc a nie mm. I że mam przeboleć i tylko cycka dawać. No tak, ale mój mały jak za długo ssie cyca to aż mnie bolą bo on nie umie dobrze chwytać piersi przez krótkie wędzidełko pod języczkiem. Więc musiałabym 24/h siedzieć z cyckiem.

Żółwik szybkiego rozpakowania życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #607832 przez koticz
jeśli dobrze licze to depeche ma braz jesli liczyc od konca :) srebrem i zlotem podzieli sie kinga i zolwik zobzczymy...


wiewiorka szymek trzyma juz sam glowke? tak ze mu juz w ogole nie musisz podtrzymywac? bo zastanawiam sie od kiedy nie trzeba podtrzymywac





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl