BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #617480 przez alebazi1986
hej,wlasnie zjadlam na obiadek ryz z gotowanym jabluszkiem smazony na maselku z cynamonem i z jogurtem naturalnym,ktoras z was polecala kiedys i mnie naszlo mniammm pyyyyycha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617509 przez Depeche
Panika992 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/quote

wspołczuję, na szczęscie nie mam tego problemu. JA znajac moj charakterek wygarnelabym obydwojgu co o nich mysle, ale bron Boze nie sugeruj sie, bo z mojego charakteru to sporo problemow wyniklo juz nie raz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617516 przez zolwikmb
andzia_zg napisał:

Cześć laseczki :-)

Witam w ten ładny słoneczny dzień :-)

Zolwikmb wielkie gratulacje. Byłaś naprawdę bardzo dzielna, że dałaś radę urodzić tak duże dziecko. Naprawdę wielki szacunek. A ta trauma i ból w końcu miną... szybko to zapomnisz... najważniejsze, że już po wszystkim i że możesz tulić swoje maleństwo. Teraz będzie tylko lepiej

Jak będziesz miała chwilkę to podaj dane do tabelki porodów, bo brakuje długości maleństwa :-)

Ja dziś jakaś taka bez humoru... nic mi się nie chce... dobrze, że jak na razie Wojtek spokojny, ale zaraz pewnie sie obudzi na jedzonko. Nawet nie chce mi sie dzis robic obiadu... totalnie nic... najchętniej przeleżałabym cały dzień...


ok jesteśmy w domu od wczoraj
dziś już była u nas położna
jeszcze raz podaje:
poród SN 4190 kg 57 cm


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=48626

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617518 przez Depeche
O hej Zólwik...
Wiecie co, ja mialam byc ostatnia, nie do konca mi wyszlo, ale jednak chyba zostlam ostatnia marcowka. Nie wiem kiedy Zolwik, bo Kinga na pewno urodzila w kwietniu.
Ba KInga, moja mala rodzilam 4 kwietnia, ale sie nie wyrobilam i jest z 5. Tak wiec cos jednak jest na rzeczy. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #617519 przez 25malinka
Hej dziewczyny!!!


Dzis mielismy bioderka,wszystko ok mamy sie zglosic w 6-7 miesiacu zycia malej,
U nas masakra z tymi kolkami,wczoraj jak Natalie przed 19 zlapalo to uspokoila sie dopiero chyba po 22,szok ale jeszcze 2 miesiace i ustapi,tak sie pocieszam,daje infacol i BioGaia ale i tak ja boli brzuszek,dzis kupilam czopki dla niemowląt uspokajające,dobre przy gorączkach,kolkach,wzdeciach itp Viburcol ,bo widzialam sie w szpitalu z kolezankom i mowila,że polozna jej poleciala,ale jeszcze nie wiem czy bedzie lepiej,dalam jej pol i czekam na efekty...

Co do pampersów to ja używam z Pampersa już 2 bo jedynki ja sciaskaly na nozkach
Gosia Ściskam mocno
waszka jeśli te bóle sa o stałych porach to napewno to kolka
lena jak sciagasz ten pokarm to ile srednio z jednego??
aga ja dopiero z mała zaczełam wychodzic od niedzieli bo nie bylo pogody,jeszcze bedzie czas na spacerki nie ma co się spieszyc

Juz nie wiem co mialam napisac,krótka pamiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617561 przez kika1985
koticz cycki nie bola, gorącka też ustąpila, już jest lepiej

czy wasze dzieci też się drą przy cycu? moja je i jak jej leci dużo na początku, nawet tryska pokarm to jest ok, a potem już sie zaczyna denerwować machać rączkami, nóżkami i płakać , biorę ja wtdy do odbicia i tak ze dwa razy , przeważnie musze ją polozyć na boczku i jet lepiej

dziś miałam małą załamę właśnie przez ten płacz , wkurzam się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #617573 przez andzia_zg
kika Moj z kolei zanim sie przyssa do cyca to strasznie wymachuje głową i rączkami...

Dziewczyny jecie jogurty? Jesli tak to jakie? Bo słyszałam, że nie mozna jeść owocowych. Pozostaja tylko naturalne? Bo mam straszna chec na ryż z jogurtem i nie wiem czy moge zjeść... moze biszkoptowy?

Kurcze nie było listonosza za tą karuzelą... :( zamawiałam w czwartek priorytetem... wrr... :angry:

Zolwik w koncu w domu :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617579 przez kika1985
andzia ja jem naturalny z płatkami np. lub danio waniliowe , można jeść chyba bananowe lub jabłkowe jesli nic dziecku nie jest po jabłkach

wy jecie jabłka bo ja bym chciala ale się boję że maala może boleć brzuszek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617582 przez 25malinka
ja słyszałam,że jabłek surowych nie można tylko gotowane lub pieczone


Mam pytanie czy można podawac dzieciom koper włoski ten w saszetkach,bo tam pisze,że dzieciom od 4 lat??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617587 przez Agnieszka86
Malinka my też na pampersach 2 już jesteśmy od jakiegoś czasu:) Ja podaję normalną herbatę koperkową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #617590 przez kika1985
mi zostało z 15 pieluszek 1 i też już 2 będziemy używać


aga ile waży Zosia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617591 przez 25malinka
aga też mam ta herbatkę ale jest słodka a słyszałam,ze ten koper włoski lepszy tylko nie wiem który,czy ten w saszetkach czy jaki????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617592 przez aksa
jeśli chodzi o jabłka to mi środowiskowa kazała najpierw zjeść gotowane, odczekać dwa dni jeśli nie ma żadnych złych reakcji to zjeść pół surowego jabłka i taksamo obserwować - i tak z każdym produktem

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617595 przez kika1985
aksa napisał:

jeśli chodzi o jabłka to mi środowiskowa kazała najpierw zjeść gotowane, odczekać dwa dni jeśli nie ma żadnych złych reakcji to zjeść pół surowego jabłka i taksamo obserwować - i tak z każdym produktem


a ile takie jabłko się gotuje?


a jak z pomidorami? też sparzyć i spróbować czy nie ma zadnej alergii?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #617597 przez mamcia2013
Kika mój mały też w czasie jedzenia cyca lub butelki nagle się odrywa i płacze, macha głową, szczypie mnie dosłownie łapkami i nie wiem o co chodzi czy coś go boli... Masakra, szkoda że dzieci nie umieja mówić :D :D :D
a ja jadłam ostatnio jabłko małe i nic Dorianowi nie było (chyba) :)

Andzia mi położna w szpitalu powiedziała że nie jeść jogurtów tylko serki danio itp. Bo w jogurtach jakieś żywe kultury bakterii są itp i że to niby źle wpływa na dziecko podczas karmienia, nie wiem ile w tym prawdy bo ile położnych tyle opinii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl