BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 dni temu #639447 przez Panika992
andzia moze to troche dlatego, ze zoladek przyzwyczail sie do takiego jalowego jedzenia i jak dostanie cos innego, to tak reaguje. Moze sprobuj kisiel jesc? Albo siemie lniane pic. Ja zawsze sie poloze, zwine w kulke i pomaga. A boli juz na prawde zadziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #639448 przez ufolka
dziewczyny ile kropel i jak podajecie espumisan??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #639470 przez Panika992
ufolkamozesz podac kolo 7, bo jak Olek mial 3 tyg, to dawalam 5.

Dostalismy Acidolac Baby od pani doktor Moze po tym przyjdzie kupka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #639487 przez ufolka
ale jak podać? zakroplić czy do mleka?
acidolacbaby jest bardzo dobry wg mnie, my Amelce podawaliśmy jak miała jakieś problemy biegunką, fajne regulował :)

już wszystko wiem, dzięki :)
w ulotce jest napisane że w naszej grupie wiekowej od 20 do 40 kropel -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #639493 przez Panika992
To sporo.
No wlasnie czytalam, ze to raczej przy biegunce, a u nas nie ma w ogole kup od 6 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #639497 przez koticz
Cześć!!!

Aguś zdrówka dla Zosiaczka

Andzia Panika ja bym podeszła do lekarza,to chyba nie normalne żeby w kupie była krew... no i te bóle...nie bagatelizujcie takich objawów!!!

Moja dzś znów ma mega głoda...cały czas chce jeść...nie wydole na mleko :P

Spadam narazie bo się domaga moich rąk :blink:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu - 11 lata 2 dni temu #639501 przez andzia_zg
Offca dzięki za artykuł. Kurcze ciekawe czy te bóle mogą mieć związek z CC... :S przed porodem nie mialam takich problemów, a teraz ciagle boli... :dry:
A moze rzzeczywiscie te bole maja zwiazek z tym, że żołądek przyzwyczail sie do diety lekkostrawnej i teraz nie toleruje nic innego...

A jeśli chodzi Espumisan to ja podaje tylko gdy maly ma problem z bąkami i boli go brzuszek. Wtedy podaje 10 kropelek przed jedzeniem bezposrednio do buźki, potem jaki czas po jedzeniu mąż masuje mu brzuszek i potem kladziemy go na brzuszku i idą wtedy pury jeden po drugim.

A tak w ogóle to tak jak np u Olka jest problem z kupa ktorej nie ma, tak u mojego Wojtka kup jest chyba aż za dużo. Kazde przewiniecie to kupa.Już po jedzeniu jak daje go na ramie do odbeknięcia tak idzie juz wtedy mega zrzut w pieluche... :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 dni temu #639508 przez andzia_zg
Dziewczyny zauważyłam, że powstał fajny wątek dotyczący przepisów i uwag żywieniowych: www.zapytajpolozna.pl/135-grudzien/62558...wieniowe.html#639505





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #639529 przez Depeche
Aga, zdrowia dla melutkiej, biedna.

Ufolka, ja daje 5 kropelek , pdaje nierozcienczone zakraplacze, bardzo smaczne to jest, takie banankowe.

Andzia, podbne problemy mialam zaraz po cc, na rozruchu jelit, teraz jest juz ok.

Koticz, no jak masz taki zuzyty smoczek to mozna dokupic ten sam rozmiar, ale na pewno po 3 m-cu zmienia sie na wiekszy ( chyb wieksza ilosc dziurek), potem jak skonczy pol roku, no i do kaszki jest ze zwiekszonym przeplywem.

A moj sie wydziera, chce na rece, a g. nic ztego! Bandyta i terrorysta z niego. Polatalam dzis z nim troche po galerii, kupilam mu w kovzu czarna gladka bluzke, oczywiscie najlepszy rzeczy maja w lumpkach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #639548 przez mamcia2013
Dziewczyny a co poradzić na to jak młody wali bąki ale często płacze przy tym?? I to jest zazwyczaj nad ranem dopuki się nie zesra :D

Depeche Dorian też wymusza na ręce!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #639557 przez Depeche
No fra.ca mala, drze sie , zrobilam mleka to sie pobawil smokiem i nic nie zjadł! Cycki mam juz prawie do pasa, nic tylko by cysiał i cysiał!
Na to to chyba espumisan moze pomoze, to jakos tak jak dziecko sie odgazowac nie moze do onca. Moj tak ma czasem , wlasnie nad ranem, jak zje duzo mm i nie beknie.

A teaz lezy obok i udaje prosiaka, takie dzwieki z siebie wydaje.

Na szczecie dalismy rade bez chirurga i pozbylismy sie tego ziareniaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #639594 przez Panika992
A moj Olek nie chce pic z butli. Zrobilam mu acidolac a tu nic, nie chce butli. A baki wali talie smierdzace, ze chyba smrod w pampersie sie klimatyzuje.
Teoche Chodakowska pocwiczylam, ale po 15 min padlam na ryj. Mam sobie za zle, ze nie mam w sobie tyle samozaparcia zeby to sadlo zrzucic...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #639625 przez koticz
Depeche www.google.pl/imgres?q=karmi%C4%85ca+mur...ndsp=21&tx=100&ty=72 :S

Panika jak czuć to znaczy,że ma złogi w jelitkach tylko ich wypchnąć nie może...gdyby gzieś tam się kupka nie czaiła toby nie było czuć...Tak przynajmniej jest u Jagody,tym razem pomógł masaż,ale raz podałam jej kawałeczek czopka glicerynowego (ja stosowałam po porodzie) i już się nad nią nachylić nie dało,a pieluche to cały czas sprawdzałam bo czuć ją było kupką a to właśnie takie bąki zawiesiny w pieluszce :dry:

Fajne dziecięce ubranaka są w Auchan bo Jagoda ostatnio dostała rompersy i tuniczki i jak się kapłam,ze to z Auchana to nie mogłam uwierzyć,bo takie ładne były





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu #639665 przez mamcia2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 dzień temu - 11 lata 1 dzień temu #639778 przez aksa
spoko mój cycek też niedugo będzie tak wyglądał :cheer:

mój mały ma chyba ten skok rozwojowy..rozdrażniony niespał calutki dzien no może ze 3x po 20min, teraz kima od 19 i oczywiście minęła już jego pora kąpieli o 20...i jak ja mam go jakoś unormować jak on ma gdzieś ''stałe godziny''...

więc albo to ten 'skok' albo mój Tymonek jest po prostu upierdliwy :lol: tak jak już kiedyś pisałam mały terrorysta przytulasek :lol:

dziołchy a jak wasza waga??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl