BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 dni temu #640647 przez mamcia2013
Panika992 napisał:

mamcia,lafi mojemu tez sie nie zagoilo, a szczepienie mial normalnie.


moze byc zaczerwienione lub strupek ale u Dorianka ropa przebija (normalne to jest) i dlatego nie było szczepienia.

Kika biedna malutka. mój młody w końcu sie skasztanił ale wczesniej tak mi sie zaniosl ze az czerwony byl i dmuchalam mu w buzke!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640649 przez AniaCzajka
no i nadeszła wiekopomna chwila;/ dostałam okresu;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640662 przez xxElaElaEeexx
kika1985 napisał:

Ale mi Laura strasznie krzyczy :(:(:(:( nie mogłam jej uspokoić tylko cyc biedna tak się meczy szkoda mi jej i aż płakać mi się chce



Mi małą ostatnio obsypało na brzuszku,rączkach a na koniec na buzi,a to dlatego ,że za dużo mleka wypiłam w dodatku 3,2% .Odstawiłam na kilka dni mleko,ser itp. I po 2 dniach całkiem zniknęło .I mała też była niespokojna i płakała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640664 przez patrycja85
Waszka-my podajemy małemu delicol. prawdę mówiąc u nas on się nie sprawdza ale podaję bo mam nadzieję że jeszcze zadziała.

dziewczyny może słyszałyście o takim przypadku że dziecko krzyczy po karmieniu? Ignaś ma tak już ze 3 tyg. pediatra poradziła podać ten delicol i twierdzi że to przejdzie. ale mi tak go szkoda. ma apetyt, ładnie przybiera ale po kazdym jedzeniu jest wrzask i to od razu jak tylko wypuści cycka. pokrzyczy tak kilka minut i przechodzi. chętnie przyjmę jakieś rady:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640668 przez xxElaElaEeexx
Witajcie :)

U nas wszystko po staremu.Mała je,śpi i rośnie :)
Teraz mam chwilę spokoju ,bo moja mama ją wzięła na spacer. :)


LenusiaŚlicznie wyglądasz,ciekawe czemu kolorek oczu Ci się zmienił :P

AniaCzajkaFranio cudowny i tak mądrze patrzy :)

DominiczkaTrzymaj się kochana.Musisz być silna i dzielna.Wszystko jakoś się ułoży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640671 przez Depeche
Ania CZajka, juzzzz? Wczesnie cos!

Lusiaczek dzieki za linka.

Lenucha te oczy moze potem sie zmienia, bo to przez hormony. Mi po pierwszej ciazy stopy o 1 rozm. urosly, ale potem wszystko wrocilo do normy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640675 przez andzia_zg
Panika992 napisał:

Hej! Chcialam sie pochwalic. Udalo siepodac malemu Acidolac. Po 6 dniach w koncu przyszla kupa!!! Az po same uszy sie usral, a,do tego smierdzialo okrutnie. Ale kupa to kupa;)


No w końcu :-) Nie ważne,że śmierdzi - ważne,że jest kupa :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640679 przez AniaCzajka
Depeche napisał:

Ania CZajka, juzzzz? Wczesnie cos!

Lusiaczek dzieki za linka.

Lenucha te oczy moze potem sie zmienia, bo to przez hormony. Mi po pierwszej ciazy stopy o 1 rozm. urosly, ale potem wszystko wrocilo do normy.



jutro będzie dwa miesiące od porodu, byłam u lekarza 11 kwietnia bo długo utrzymywało mi się krwawienie po cesarce;/ wtedy dostałam leki bo miałam tez stan zapalny i wszystko się unormowało krwawienie zanikło, a lekarz na kontroli mi powiedział że niedługo okres nadejdzie;/ no i nadszedł;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu - 11 lata 4 dni temu #640684 przez andzia_zg
AniaCzajka no to masz odwiedziny cioci z Ameryki na weekend majowy :P

A tak w ogóle to po jakim czasie po CC dostaje sie okres? Bo w tych gazetkach co dostałam w szpitalu jak jest opisany połóg to tam jest informacja, że przez poł roku się jest bezpłodnym (jak sie karmi tylko piersia) i tyle nie ma okresu :S jak dla mnie to dziwna informacja...

A ja mam takiego nerwa, że aż mnie nosi. Kupiłam przez internet serwis obiadowy na 12 osób, bo u mnie w mojej mieścinie nie ma ani jdnego sklepu, gdzie by można było kupic jakieś ładne talerze. Przyjechał kurier i co? Nie dość, że talerz i dzbanek do kawy zbity (i to na pewno nie wina transportu), to jeszcze talerze były całe brudne i jakość porcelany budzi wiele do życzenia. Wręcz bym powiedziala ze ten zestaw wyglądał strasznie. Od razu kurier sporządził protokół szkody i zabrał z powrotem zastawe. Mam nadzieje, że bez problemu zwrócą mi kasę...tylko ciekawe ile to potrwa bo potrzebuje kase szybko żeby kupić jakaś zastawe na chrzciny i chyba bede musiala kupic coś w markecie :dry:
Aż się trzese ze złosci... tak dałam się nabrac na ładne zdjecie w necie a w rzeczywistości to jeden wielki szajs nie warty tej ceny... :(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640685 przez Panika992
mamcia Olek mial wielkiego kropka z ropa i zaszczepilu go. Nawet lekarka nic nie mowila.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640749 przez Depeche
patrycja85 napisał:

Waszka-my podajemy małemu delicol. prawdę mówiąc u nas on się nie sprawdza ale podaję bo mam nadzieję że jeszcze zadziała.

dziewczyny może słyszałyście o takim przypadku że dziecko krzyczy po karmieniu? Ignaś ma tak już ze 3 tyg. pediatra poradziła podać ten delicol i twierdzi że to przejdzie. ale mi tak go szkoda. ma apetyt, ładnie przybiera ale po kazdym jedzeniu jest wrzask i to od razu jak tylko wypuści cycka. pokrzyczy tak kilka minut i przechodzi. chętnie przyjmę jakieś rady:)


moj sie drze, bo za malo... nie mam pojecia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640750 przez Depeche
Patrzcie co kupilam K. , mam nadzieje, ze nie jakis tam bubel przyjdzie
allegro.pl/wojcik-wiosenna-kurtka-z-kapt...6-m-i3197509595.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640854 przez Panika992
Padam na ryjek. Pomalowalam przedpokuj, bo wkurzaly mnir brudne lapy na scianach, bo mial jasmy kolor wczesniej. Teraz jesyt baaardzo ciemny sliwkowy.

Ja tam mam nadzieje nie miec okresu, dopoki bede karmic... mam nadzieje.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640863 przez Agnieszka86
hej,
K. z małą w szpitalu, a ja tą noc mam nakazene się wyspać. Muszę chyba wypić melisę, to może zasnę. Zosia ma wirus rsv, hospitalizacja trwa od 7-10 dni. Anybiotyk wirusa nie zwalczy, bo to wirus i sam musi się wydalić z organizmu.
Boję się o nią, boje się żeby nie bylo gorzej, prawie nie jem, prawię nie śpię.
Zarazić mogła osoba, która nie była chora tylko przeniosła zarazki, więc nie da się dziecka uchoronić, bo jak???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #640980 przez ufolka
Hej
u nas dziś dzień jak co dzień, Oliwka już sobie ustawia powoli dwie drzemki tylko, jak zaśnie to na 5 min i się wybudza, tylko dwa razy śpi tak dłużej, a najlepiej śpi na podwórku w wózku, potem jak do domu przychodzimy to ją delikatnie rozbieram trochę i dalej mi śpi :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Panika no świrka pojechała z tekstem ! Gratki kupy ! problem z głowy :)
Lena ciekawe czy Ci wrócą oczy do poprzedniego koloru :P
Kika a nic nie zjadłaś? moja miała zielone kupy jak mm dokarmiałam i też tak płakała jak więcej nabiału zjadłam
Patrycja no właśnie u nas było podobnie, mała głodna, dawałam pierś i od razu w płacz i łapanie sutka ;/ było tak jak dużo nabiału zjadłam. Ograniczyłam się tylko do mleka do kawy. Teraz już przeszło na szczęście. Słyszałam że tak jest bo dziecko zaczyna brzuszek boleć od razu jak tylko pokarm trafi do jelit, no i je bo głodne a płacze bo brzuszek boli ;/
Depeche mi też stopy o rozmiar urosły ;/ i tak zostało :angry: super kurteczka, ja muszę posprawdzać co mam po Amce a co muszę dokupić
Andzia ja też się parę razy nadziałam na zakupy przez allegro ;/ nie ma to jak samej pomacać, tylko czasami coś potrzebne a nie bardzo jest jak wyrwać się na poszukiwania itd
Aga trzymam kciuki za was :* i zdrówka życzę, będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl