BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 dni temu #638653 przez aksa
kika mój też nie pije, sporadycznie jak jakaś okazja jest ale wczoraj mnie rozczarował :dry:
pewnie też 'zazdrość' przemawia przeze mnie bo on sobie siedział między ludzmi, z ludzmi,a ja z płaczącym dzieckiem zamknięta w domu...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638654 przez xxElaElaEeexx
Hej dziewczyny,

ja wyspana ,mała zasnęła po 20 to obudziła się o 3 i 8.I od 8spała z nami w łóżku do 10 :)
Ale teraz już o wiele mniej śpi w dzień-nie spała od 10 do 14.Teraz śpi.
My właśnie zjedliśmy obiad,mąż zmywa a ja oglądam tv.Za godzinkę pójdziemy do kościoła a mała zostanie z dziadkiem.Okropna dziś pogoda,szaro buro i chłodno się zrobiło :huh:

Kika Spróbuj na noc zawinąć małą w kocyk czy pieluchę z rączkami wzdłuż ciała,żeby jej rączki nie wychodziły.Bo moja mała też się budziła co 2 godziny.I od tamtej pory codziennie po kąpieli zawijam ją w pieluchę(mam taką ogromną jak ręcznik) karmie ją i śpi po 6 godzin. :)
Tak samo w dzień jak strasznie płacze,wymyśla i jest marudna ,zawinę ją w tą pieluchę i wtedy kilka godzin potrafi leżeć patrzeć i nie płakać,albo zasypia.Bo tak to ona się denerwuje jak jest nie zawinięta i ile razy sama sobie krzywdę zrobi swoim rączkami. :)

GosiaAle Zosia jest podobna do Ciebie!Cudna :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #638657 przez kika1985
Ela zawijalam mala ale kilka razy poskutkowało i potem zaczęła się denerwować :/


Laura śpi prawie 3 godziny w huśtawce przy włączonym odkurzaczu...moze będę go włączać w nocy :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638658 przez Panika992
Dziewczyny dla chlopcow zamiast czapeczki polecam hustke na gliwke. Wlasnie kupilan malemu w Cubus, 2pak kosztowal. 9,99 a sa bardzo fajne.
My bylismy w galeri na zakupach. Pogoda paskudna:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638673 przez Lenucha217
koticz napisał:

Lena chowaj kiecki na dno szafy kiedyś może Ci się przydadzą!

Moja ma dziś głoda jakiegoś ciągle chce jeść i jakaś taka senna ale śpi max 30min i najchętniej na rękach więc nic nie idzie zrobić,nawet się zdrzemnąć nie moge bo 30 min to zdecydowanie dla mnie za krótko :dry:

Zosia cudna!!!

Butelkowe mamy oficjalnie dołączam do Was,dziś jeszcze nie opróżniałam piersi a nadal mam miękkie i chciałam małej podać pokarm co odciągałam wczoraj to się darła i nie chciała go pić...Czyli teraz samą wit D mam podawać???
I powiedzcie mi co ile trzeba zmieniać smoczek w butelce?Czy po 3miesiącu powinno dać się większy???Używam mleka Bebiko 1 a kiedy trzeba przejść na 2?Od czego to zależy?Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź...



eeee tam jesli ktoraś chce to pisac mi adres jutro wysle .. taki prezent od dawisia :P
Teraz podawaj witamine d co drugi dzien . Bebiko 1 chyba do 6 miesiaca ale w polowie 3 dosypuje sie kleik ryzowy jesli dziecko sie nie najada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638678 przez koticz
A na Jagode tobołkowanie wcale nie skutkuje :dry: uspojaja się dopiero przy bujaniu,ale to do tego nie muszę jej tobołkować bo bujanie zawsze ją uspokaja :dry:

Masakra nie śpię od 5...młoda zrobiła sobie kilka drzemek,ale ja jeszcze nie.J już do pracy poszedł więc opieka nad Małą spadła na mnie,a że naprawdę nie daję rady to włączyłam jej tą suszarkę na YouTube i zasnęła,kładę się koło niej i też ide spać jeśli w ogólę zasnę przy tej suszarce...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638684 przez Panika992
Dziewczyny dla chlopcow zamiast czapeczki polecam hustke na gliwke. Wlasnie kupilan malemu w Cubus, 2pak kosztowal. 9,99 a sa bardzo fajne.
My bylismy w galeri na zakupach. Pogoda paskudna:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638686 przez Panika992
koticz u nas masaze brzuszka i cwiczenie nozkanmi jest codziennie. A brzuszek mieciutki. 5 dzien bez kupki. Juz nawet dostal przegotowana wode. Widocznie trawi niemal wszystko. A jest tylko na piersi, wiec jeest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638701 przez Lafi
Moja gwiazda dostaje piers i potem mm, cos mi tam jeszce kapie,a byłyśmy na spacerku bo sie u nas rozpogodziło w miare i nakarmiłam moje sznylce podwórkowe;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638751 przez koticz
Lafi okropna jesteś!!!Normalnie jakbyś już czekała z nożem i widelcem nad tymi biednymi zwierzętami...dajże im trochę pożyć w szczęściu...

Ok Jagoda się obudziła,więc zabieram się za kąpiel...

mamy włochaczów macie już problem z ciemieniuchą?Ja na pół h przed kąpielą polewam głowę oliwką a potem wyczesuję,ale jakiś super efektów to nie daje i nie wiem czy na nią to nie działa,czy o poprostu musi potrwać...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638772 przez kika1985
Koticz u nad ciemieniuchy nie ma póki co ale podobno olejuszka dobra

lafi dobrze cu z tymi sznyclami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638780 przez Lafi
No musze podchodzić ze ich zjemy ;)bo np, koguta, który ma pewnie u mnie dożywocie nazwałam Edward :)

Koticz Wiki tez sie pojawia ciemieniucha,smaruje oliwka dosć sporo, wyczesuje, ale wypatrzyłam z musteli jest jakis krem na ciemieniuche, ja mam do młodej cold cream z musteli i jak miała trądzik gdzie sie jej wysypał okropnie, wygladało to strasznie, to myłam bambino i smaruje tyn kreminkiem dziubek sie jej ładniutki zrobił, oliwki nie uzywam bo sie obsypuje no tu mam paradoks trza na ciemieniuche oliwke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638800 przez Waszka87
Hejka
A więc Kika tak to prezencik od męża o takii :) www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,1855 :)))

Ehhh też przechodzimy na butelke powoli, mleka zaczyna mi brakować a mały coraz więcej je, o 16 zabrakło mi mleka i od tego czasu zjadł już do 20.00 150ml NAN1, kupy troche lepsze niż wcześniej, gdyby dalej było dużo śluzu i biegunka to bede wzywać doktorke. Szczerze myślałam ze bede cieszyć sie ze bede mogla wszystko jeść, ale jakoś mi szkoda, chciałam karmić małego, mam wyrzuty sumienia, mama mówi że nic sie nie dzieje, że dużo dzieci jest tak karmionych.
Jeju on dalej by jadł strasznie duży ma apetyt.
Przenieśliśmy łóżeczko do naszego pokoju i mały się przeprowadził z koszyka do łoża, noc była średnia głównie przez biegunke, miejmy nadzieje ze teraz bedzie lepsza, mały najedzony ale boje sie ze bedzie miał kłopoty z brzuszkiem. jest najedzony a dalej maruszi i Ł go nosi, niewiem co mu jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638810 przez Depeche
Hej
Lafi, Edward od Edwarda ze Zmierzchu? :laugh: :laugh: :laugh:

Gosia, Zosiunia sliczna, tez mi sie wydaje , ze do mamusi podobna.

Koticz, smoczki zmieniasz po 3 m-cu, melko 1 jest do 6 m-ca, a z ym kleikiem mozna, ale moja po tym miala zaparcia. Zobaczysz jak bedzie. Ale moze karm ile mzesz swoim, a potem dopasaj mm.

Ja tez doakrmiam mm coraz wiecej. Juz nie tylko na wieczor, ale tez po nocy, bo cyce ja falki , nic w nich nie ma. ije te herbatki laktacyjne, bawarki, g. to wszystko daje chyba.

Dzis kiepsko , wczoraj sobie popuscilam, zjadlam zupe z wisni na smietanie, schabowego i dzis malego bolal brzuszek. Caly dzien stekal. Teraz m. go dokarmil i spi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638819 przez xxElaElaEeexx
Moja mała już śpi a my oglądamy surowych rodziców.Dziś pobiła rekord :ohmy: Przez dzień spała tylko 3 godziny,ale na szczęście była bardzo grzeczna :ohmy:

Waszka Piękny prezent

Kolorowych snów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl