BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 dni temu #638408 przez koticz
Witam Miłe Panie :)

widzę,ze dla kilku z nas dzień juz się zaczął...dla mnie już o 5 :dry: Jagoda się obudziła wypoczęta i padła mi dopiero o 8...

Andzia Wojciech ciepłolubny :)
Moja mała też lubi się kąpać,ale nie lubi mieć za ciepłej wody więc z długich kąpieli póki co nici bo szybko jej się robi gęsia skórka i ją wyciągam.

Panika wczoraj pomasowałam Jagódce brzuszek i robiłam rowerek i dociskałam nóżki do brzuszka tak,że ona próbowała mnie odepchnąć i obudziła się z wielkim kupskiem (jak odchyliłam pieluchę to miała tak nawalone,że w ogóle nie było jej widać broszki :cheer: )czyli masaż jest skuteczny i obyło się bez wpychania czegokolwiek w pupkę :)

Offca super,ze tak pospaliście.Tosio pewno wyczuł,że już na oparach energii lecisz i dał Ci możliwość regeneracji :) Ja się boję zostawić Jagę śpiącą na brzuchu,chyba,że śpi na mnie :)

U nas też leje od rana...burdel mam na chacie aż w oczy szczypie :dry:

Miłego dnia!Całuski dla dzieciaczków :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638410 przez koticz
Offca nie musisz się martwić,prawdopodobnie to jednorazowe,że Tolek tak pospał widocznie był zmęczony i nie był głodny :) dzisiejsza noc powinna być już "normalna" Jagoda też czasem śpi całą noc ale zazwyczaj pierwszą pobudkę ma między 2:30-3 czasem (rzadko) wstaje dopiero koło 5 a czasem (też Dzieki Bogu rzadko) o 24





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638425 przez ufolka
Dzień Dobry :)
Ja też kąpie sama, też małą mi czasami sina się robi, szczególnie rączki od łokcia do dłoni. U nas kąpiel szybka, dopiero jak podrośnie trochę to będę przedłużać :) też najpierw wycieram pieluszką, tzn na ręczniku kładę pieluszkę i tak zawijam razem z ręcznikiem i super prawie nie trzeba wycierać potem bo pieluszka tetrowa wchłonie wodę :)
Oliwka śpi na brzuszku jedynie przy mnie, na noc bałabym się ją tak zostawić :)

Waszka a ten śluz konsultowałaś z lekarzem?? bo jak mały płacze przy cycu i ma dużo śluzu w kupce to może być nietolerancja laktozy ;/

U nas też deszcz pada, ja jadę na zakupy potem, może uda się nam wreszcie dziś menu na chrzciny ustalić z mężem, bo muszę obliczyć ile czego kupować i po trochę gromadzić wszystko :)
Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638433 przez Depeche
Hej

Spacyfikowalam mlodego, wsadzilam w lozeczko, beczal ze zloscia ale usnal. Ile mozna mnie ciagac za cyce! Od czwartej rano trenowal " zajoba", ledw zyje. Do tego albo moj m. udaje, ze spi, albo na statosc taki twardy sen u sie nagle, od kiedy jest maly, zrobil.

My wczoraj tez bylismy na zakupach, mialam nowe baleriny, ma pecherze na obu stopach, Chyba dzis w gumowcach pojde do swirkow.

Maly ma katar jeszcze, ale juz z jednej dziurki.

Mialam sobie dzis w koncu stopy zrobic, ale nie ma kiedy....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

PAulina, no ja mojemu to moze taka czarna opaske z trupia czacha wydziargam.

A moj dzis po raz pierwszy w czarnym body, bosko wyglada ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638434 przez andzia_zg
Dzień doberek :-)
Ale się dzis wyspaliśmy :-) Młodego położyliśmy spac o 22:00, obudzil sie o 2:30 z kupa, od razu go nakarmiłam i dalej lulu, kolejna pobudka 6:00 kupa i karmienia, troszke malego bolał brzuszek to wzielam go do naszego lozka,maz go pomasował i potem spalismy do 8:30 :-)

A dzis tylko 7 stopni i szaro, buro i ponuro. To samo bylo wczoraj. Ale na szczescie od jutra bedzie znow cieplej.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638445 przez Lafi
O to nocki nam super mineły:) mój m to spi jak zabity ale zawsze tak miał, normalnie z łókiem mozna go wyniesc;)musze zgrac suszare z youtuba to młoda zasypia przy niej, a trzymanie ja na rekach - juz kapeczke wazy;)
Moja mama uraczyła mnie kurczkami(( ale zywymi takimi ka sznycle, przywiozła ich 25 masakra, teraz temu musze jesc dawac, gotowac ziemniory a kiedys wspominałam ze chce sobie uchodawac pare sztuk zeby miec na zupki dla małej, teraz to mam roboty ze... do tego jescze 19 niosek chodzi po podwórku,a tu gdzie wynajmuje jest chlewik i stodoła wiec miejsce jest, ale jak z tym wyrobie, troszke sie wkurzyłam ze mnie postawiła przed faktem dokonanym, ale przynajmniej bedzie dobry drób:) ciekawe kiedy swiniaka mi tu przywiezie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu - 11 lata 3 dni temu #638458 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638466 przez mamcia2013
Hej :)

Gosiu ale Zosia jest urocza ;) słodka.

U mnie szaro, buro i nic się nie chce. Porażka. Wali rosołem :D

Miłej niedzieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638497 przez Lenucha217
Gosiu cudna księżniczka ... kocham ją :******** :))))
MAMunie dziewczynek oddam sukieneczke i spodeneczki zakupione za czasów kiedy Dawiś był jeszcze dziewczynką :))moge zrobic foteczke jakby ktoras chciała :p Ze mnie taka matka ze zabralam o 7 malego do siebie i usnęło mi sie przebudzilam sie o 9 a maly wzrok wlepiony we mnie dziecko sie wynudzilo a gruba matka spala jak suseł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638498 przez Lafi
Gosiu Zosia jest boska, ślicznotka jakich mało:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638574 przez Paulina 77
Gosia to prawda, Zosia jest boska i jaki ma piękny nos, lubię ładne nosy :)
Mój Michał dla odmiany dzisiaj nie chciał spać, usiłowałam go uśpić przez jakieś 2,5 godziny i wreszcie zasnął... tez ide spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638617 przez kika1985
wy macie super nocki a mi sie aż płakać chce , ja mam pobudki co 1,5 godziny max 2 :cheer: ten cyc mnie wykańcza ,i weź jak tu nauczyć małą spać u siebie w łóżeczku , chyba bym nie spala w ogóle :(

od rana Laura była marudna , nie mogłam jej uśpic długo w końcu dałam cyca i usneła na 40 minut z cyckiem w buzi, potem huśtawka włączyłam odkurzacz i śpi 1,5 godziny a ja zrobiłam pizzę na obiad taka lichą bo tylko sos , szynka i ser B)

gosia ale Zosia jest do ciebie podobna!!! nosek ma twój :) taki zadarty:P jest śliczna!!

depeche mnie bolały wczoraj paznokcie w nowych butach B) chyba mam za długie hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638631 przez koticz
Lena chowaj kiecki na dno szafy kiedyś może Ci się przydadzą!

Moja ma dziś głoda jakiegoś ciągle chce jeść i jakaś taka senna ale śpi max 30min i najchętniej na rękach więc nic nie idzie zrobić,nawet się zdrzemnąć nie moge bo 30 min to zdecydowanie dla mnie za krótko :dry:

Zosia cudna!!!

Butelkowe mamy oficjalnie dołączam do Was,dziś jeszcze nie opróżniałam piersi a nadal mam miękkie i chciałam małej podać pokarm co odciągałam wczoraj to się darła i nie chciała go pić...Czyli teraz samą wit D mam podawać???
I powiedzcie mi co ile trzeba zmieniać smoczek w butelce?Czy po 3miesiącu powinno dać się większy???Używam mleka Bebiko 1 a kiedy trzeba przejść na 2?Od czego to zależy?Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638636 przez aksa
bry

melduje się ledowo żywa, młody marudny już od 19 krzyk płacz usnął po 23 pobudka o 2 i koniec wył mi do rana,bolał go brzuszek ok zrobił kupkę 10min spokoju i dalej w krzyk wykończona jestem teraz dopiero usnał tzn spi od 12 w południe,a tak cała nocke miałam z głowy a mój m grilował wczoraj tak się na nim zwiodłam popił i chrapał w najlepsze dziecko się drze a ten nic :dry: grill u mnie na placu a ja sama z wyjącym dzieckiem w domu bosko było :dry: mega mi przykro było że mój mnie tak zostawił

chce dziiaj jechac do pepco małemu kupić jakieś cienkie gatki bo zapowiadaja mega ciepłą poogodę a mój nie ma letnich spodni :blush: i może coś dla siebie znajde bo aż mi wstyd z domu wychodzić nie mam się w co ubrać :dry:

co do czapeczek to mój też się wkurza i pomyślałam że kupie taka czarną materiałową opaskę i będę mu zakładać trudno lepsze to niż wkurzony Tymonek :evil:

Gosia Zosieńka jest prześliczna! do schrupania!! :lol:

ps jak ja wam zazdroszczę snu....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 dni temu #638643 przez kika1985
aksa ja też niewyspana chodze


koticz to ty już nie karmisz? Jagodzie podpasowalo mm widocznie i twojego nie chce

jak ja się cieszę że ten mój na siłownię chodzi bo od września nie pije, no zdarza mu się sporadycznie np, raz na dwa misiące wypić coś ale tak to nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl