BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #650834 przez Depeche
mamcia2013 napisał:

Depeche jak to zobaczylam to Twoj Kubus mi sie przypomnial :D allegro.pl/body-bluza-spodenki-czapka-80...2-m-i3239852038.html


KObieto, chcesz mnie calkiem z kasy wyplukac! Przeciez dopiero co mu kuilam mate z Fishera za 250 zl, a to tez musze miec ! TO JEST BOSKIE!

A ja na plesniawki psikalam tym Tantum verde i pomoglo, jak nie pomoze to aftin albo fiolet, ale fiolet bardzo brudzi. Kinga ostatnio pisala, ze jej lekarka zalecila nestacyne i bardzo dobrze dziala, jest bez recept, wiec tez mozesz sprobowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650838 przez Depeche
Ale chyba jednak raczej male przegiecie z tym kompletem... nie chce dostac wpier. o dziecko anarchiste, Bogu winne, chyba, ze go do chrztu tak ubiore, bo nie mam jeszcze pomysla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650856 przez kika1985
dzis mala marudna tylko cyc lbo na relach, spac tez chce usnac nie moze


zalozylam jej te 3 i sa dobre wiec juz 2 nie kupuje mam 3 paczki pampersow 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650857 przez kika1985
Depeche napisał:

Ale chyba jednak raczej male przegiecie z tym kompletem... nie chce dostac wpier. o dziecko anarchiste, Bogu winne, chyba, ze go do chrztu tak ubiore, bo nie mam jeszcze pomysla.


:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650864 przez mamcia2013
Depeche napisał:

mamcia2013 napisał:

Depeche jak to zobaczylam to Twoj Kubus mi sie przypomnial :D allegro.pl/body-bluza-spodenki-czapka-80...2-m-i3239852038.html


KObieto, chcesz mnie calkiem z kasy wyplukac! Przeciez dopiero co mu kuilam mate z Fishera za 250 zl, a to tez musze miec ! TO JEST BOSKIE!

A ja na plesniawki psikalam tym Tantum verde i pomoglo, jak nie pomoze to aftin albo fiolet, ale fiolet bardzo brudzi. Kinga ostatnio pisala, ze jej lekarka zalecila nestacyne i bardzo dobrze dziala, jest bez recept, wiec tez mozesz sprobowac.


no wiesz, dla dziecka wszystko :D :D :D :D

a dlugo psikalas tym tantum? A to jakies dla niemowlat jest czy co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650899 przez andzia_zg
Depeche niezły ten komplecik hihi :P

A ja dziś wracam z Wojtkiem ze spaceru, patrze a tam dziewczyna śmiga na rolkach z wózkiem :lol: i to jak szybko smigała :lol: miała taki specjalny wózek, w którym koła były pochylone do środka... ona z wózkiem po chodniku, a jej mąż na rolkach po ulicy :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650901 przez koticz
czesc lalki ja tylko na chwilke

Aga Was pozdrawia.Ma strasznego doła w szitalu i w dodatku jest chora.Dużo płacze jak możecie to naskrobcie jej jakiego sms,może jej bedzie lepiej jak bedzie wiedziec ze moze na nas liczyc?sama nie wiem





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650911 przez kika1985
Biedba aga :(


My wróciliśmy ze spaceru ale pol godziny tylko bo mala się obudziła i krzyk , coś ostatnio te spacery coraz krótsze są :/ a były po 2-3 godziny a teraz poł godziny max godzina i ryk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #650919 przez koticz
Zosia Agnieszki złapała wirusa Adeno to coś takiego jak rota tylko lżejsze podobno.Niczym jej nie leczą tylko dostaje kroplówkę,nadal ma biegunkę i gorączkę.Aga biedna nie wyrabia.Jest jej żal małej,że ją gorączka męczy i jest taka słaba...

Jagoda dostała wczoraj karuzelkę nad łóżeczko www.google.pl/imgres?q=karuzela+fisher+p...&ndsp=21&tx=84&ty=98

i matę edukacyjną www.google.pl/imgres?q=mata+edukacyjna+t...dsp=27&tx=181&ty=115 i jest zachwycona!!!
Wczoraj położyłam ją na macie i koniec-dziecka nie było przez 3godziny!Dziś na niej usnęła





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650920 przez Depeche
ja tez mojemu dzis kupilam na allegro mate, karuelki rezygnuje, bo to co misie podoba nie ma mozliwosci montazu przy lozeczku turystycznym. Ale mate mu za to kupilm wyczesana z fishera, z muzyczka i zmieniajacymi sie kolorkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650921 przez Depeche
mamcia2013 napisał:

Depeche napisał:

mamcia2013 napisał:

Depeche jak to zobaczylam to Twoj Kubus mi sie przypomnial :D allegro.pl/body-bluza-spodenki-czapka-80...2-m-i3239852038.html


KObieto, chcesz mnie calkiem z kasy wyplukac! Przeciez dopiero co mu kuilam mate z Fishera za 250 zl, a to tez musze miec ! TO JEST BOSKIE!

A ja na plesniawki psikalam tym Tantum verde i pomoglo, jak nie pomoze to aftin albo fiolet, ale fiolet bardzo brudzi. Kinga ostatnio pisala, ze jej lekarka zalecila nestacyne i bardzo dobrze dziala, jest bez recept, wiec tez mozesz sprobowac.


no wiesz, dla dziecka wszystko :D :D :D :D

a dlugo psikalas tym tantum? A to jakies dla niemowlat jest czy co ?


nie tym stanardowym, z cztery razy psiknelam prosta na afte i zaczelo schodzic, z cztery razy w suie, tak raz psikalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650922 przez koticz
FP ma super zabawki szkoda tylko,że takie drogie...Ja mam mate TinyLove (chrzestny kupił) i też jest super tym bardziej,że ja wiedziałam,że on jej kupi tak że nawet się nie orientowałam w temacie :) można złączyć rogi,żeby dziecko się z niej nie wyturlało ma lusterko grzechotki gryzaki i takie do walenia rączkami lub nóżkami





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650935 przez mamcia2013
Depeche napisał:

mamcia2013 napisał:

Depeche napisał:

mamcia2013 napisał:

Depeche jak to zobaczylam to Twoj Kubus mi sie przypomnial :D allegro.pl/body-bluza-spodenki-czapka-80...2-m-i3239852038.html


KObieto, chcesz mnie calkiem z kasy wyplukac! Przeciez dopiero co mu kuilam mate z Fishera za 250 zl, a to tez musze miec ! TO JEST BOSKIE!

A ja na plesniawki psikalam tym Tantum verde i pomoglo, jak nie pomoze to aftin albo fiolet, ale fiolet bardzo brudzi. Kinga ostatnio pisala, ze jej lekarka zalecila nestacyne i bardzo dobrze dziala, jest bez recept, wiec tez mozesz sprobowac.


no wiesz, dla dziecka wszystko :D :D :D :D

a dlugo psikalas tym tantum? A to jakies dla niemowlat jest czy co ?


nie tym stanardowym, z cztery razy psiknelam prosta na afte i zaczelo schodzic, z cztery razy w suie, tak raz psikalam.


juz nie wiem co kupic, kazdy co innego poleca a mowia ze najlepiej siki dziecka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #650988 przez xxElaElaEeexx
hej

U nasz wszystko dobrze,tylko pogoda do du... :dry: Pada i pada-wyjść na spacer się nie da. :huh: Mnie głowa 2dzień boli chyba przez tą pogodę. :angry:
Maja cały dzień dziś grzeczniutka,czyli je,"bawi się" i śpi. :)
Tylko ma problemy ze zrobieniem kupki,stęka i płacze,a przecież cały czas karmie ją tylko piersią.I uważam na to co jem.W dodatku jem tylko rzeczy gotowane i na parze. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651052 przez koticz
Moja maleńka wczoraj robiła jak jej bajkę czytałam i nie mogłam ze śmiechu z niej hehehe.Lampiła się na mnie tymi swoimi wielkimi głkami i stękała no ale poszło i rano była druga kupka :)

Ja teraz dużo licytuje na allegro ciuchów dla Malutkiej bo się cholera okazało,ze ona nic nie ma!Znaczy ma ale np pajace,dresiki ale jak jest ciepło bardzo to nie ma nic,body z któtkim rękawkiem ma tylko jedno różowe!A tak to po synkach moich koleżanek-zielone,niebieskie itp,żadnej letniej sukieneczki a rampersy z napisem "boy" :( no i żadnej rozpinanej bluzy tylko takie zakładane przez głowę albo sweterek z biało szare paski-typowo chłopięca :dry: no więc teraz szał,bo szybko kupuję coś dziewczęcego





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl