BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #649336 przez AniaCzajka
wiewiorka napisał:

AniaCzajka napisał:

wiewiorka napisał:

Agnieszka86 napisał:

kurcze, martwią mnie trochę te jej kupki. Robi około 5 dziennie (w nocy nie),a jest na mm, więc to dużo. Ale myślę, że to po antybiotyku, boję się, żeby się nie odwodniła bo pić nie bardzo chce. dzisiaj dałam jej 50 ml herbatki posłodzonej i wypiła na szczęście. Lekarki kazały iść do domu, jak o tej kupce wspomniałam no i ten probiotyk jej podawać. Nie jest to typowa-ostra biegunka, bo kupki nie są co godzinę czy jakoś tak, ale co 3 mniej wiecej.
Miała któraś z doświadczonych już mam, taką sytuację po antybiotykoterapii??


ja ! wrociłam ze szpitala i po trzech dniach znów zielone kupy i biegunka.Mi lekarze mówili, że bo antybiotyku mogą być przez jakiś czas zielone.Jeszcze po probiotyku tak może byc.No ale ja się jeszcze naczytałam, że po rotawirusie może być przez jakiś czas nietolerancja laktozy wiec kupiłam specjalne mleko i juz po drugiej porcji kupy żólte
Słyszałyscie coś o mleku firmy Enfamil?



mój Franio pije mleko Emfamil


ktore dokladnie i ile placisz za nie?



Franio pije Emfamil Premium Lipil 1 ja za puszkę 800g płacę 43zł i starcza mi na tydzień;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649364 przez koticz
Kurcze młoda została zaszczepiona tylko na WZW a reszta za 5tyg...zapomniałam zabrać do lekarza wypisu ze szpitala i nie mogłam powiedzieć jaki antybiotyk brała i pediatra stwierdziła,żeby jej dać jeszcze odpocząć.Za dwa tygodnie mam jej zrobić morfologie i zbadać mocz...

Jagoda waży 3840 :) I pediatra do niej zagadywała a Jagoda się cieszyła.

Teraz moja córka od godziny leży sama w łóżeczku i przyglada się swoim rączkom





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649540 przez wiewiorka
AniaCzajka napisał:

wiewiorka napisał:

AniaCzajka napisał:

wiewiorka napisał:

Agnieszka86 napisał:

kurcze, martwią mnie trochę te jej kupki. Robi około 5 dziennie (w nocy nie),a jest na mm, więc to dużo. Ale myślę, że to po antybiotyku, boję się, żeby się nie odwodniła bo pić nie bardzo chce. dzisiaj dałam jej 50 ml herbatki posłodzonej i wypiła na szczęście. Lekarki kazały iść do domu, jak o tej kupce wspomniałam no i ten probiotyk jej podawać. Nie jest to typowa-ostra biegunka, bo kupki nie są co godzinę czy jakoś tak, ale co 3 mniej wiecej.
Miała któraś z doświadczonych już mam, taką sytuację po antybiotykoterapii??


ja ! wrociłam ze szpitala i po trzech dniach znów zielone kupy i biegunka.Mi lekarze mówili, że bo antybiotyku mogą być przez jakiś czas zielone.Jeszcze po probiotyku tak może byc.No ale ja się jeszcze naczytałam, że po rotawirusie może być przez jakiś czas nietolerancja laktozy wiec kupiłam specjalne mleko i juz po drugiej porcji kupy żólte
Słyszałyscie coś o mleku firmy Enfamil?



mój Franio pije mleko Emfamil


ktore dokladnie i ile placisz za nie?



Franio pije Emfamil Premium Lipil 1 ja za puszkę 800g płacę 43zł i starcza mi na tydzień;/


gdzie kupujesz?ja w rossmanie zaplacilam za 800 g 49,99

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649555 przez mamcia2013
Hej,, my bylismy na bioderkach dzisiaj i wszystko jest ok :) kazał tylko pieluchowac i na brzuszku kłaść :)

Kurcze, zastanawiam sie czy młodemu pleśniawki sie nie robia... zobacze czy te kropki jutro tez beda.

Ufolka,Depeche jak to u Was wyglada z plesniawkami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649556 przez mamcia2013
Aksa kisiel to ja prawie codziennie wpierdzielam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649564 przez Depeche
Aksa, bez to ja ku.rwa tez uwielbiam, kicham po nim jak szalona taka jetem uczulona

Lusiaczek, gratuluje dzielnego pacjenta,

Kika, wspolczuje bido.

Panika, albo Waszka, ktoras z Was tez malemu kupila te chustki na glowe z Cubusa. Ja tez kupoilam, ale sie pod nimi strasznie glowa mu poci, az mu potwoki wyszly. A dzsi drze sie jak szalony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649593 przez AniaCzajka
wiewiorka napisał:

AniaCzajka napisał:

wiewiorka napisał:

AniaCzajka napisał:

wiewiorka napisał:

Agnieszka86 napisał:

kurcze, martwią mnie trochę te jej kupki. Robi około 5 dziennie (w nocy nie),a jest na mm, więc to dużo. Ale myślę, że to po antybiotyku, boję się, żeby się nie odwodniła bo pić nie bardzo chce. dzisiaj dałam jej 50 ml herbatki posłodzonej i wypiła na szczęście. Lekarki kazały iść do domu, jak o tej kupce wspomniałam no i ten probiotyk jej podawać. Nie jest to typowa-ostra biegunka, bo kupki nie są co godzinę czy jakoś tak, ale co 3 mniej wiecej.
Miała któraś z doświadczonych już mam, taką sytuację po antybiotykoterapii??


ja ! wrociłam ze szpitala i po trzech dniach znów zielone kupy i biegunka.Mi lekarze mówili, że bo antybiotyku mogą być przez jakiś czas zielone.Jeszcze po probiotyku tak może byc.No ale ja się jeszcze naczytałam, że po rotawirusie może być przez jakiś czas nietolerancja laktozy wiec kupiłam specjalne mleko i juz po drugiej porcji kupy żólte
Słyszałyscie coś o mleku firmy Enfamil?



mój Franio pije mleko Emfamil


ktore dokladnie i ile placisz za nie?



Franio pije Emfamil Premium Lipil 1 ja za puszkę 800g płacę 43zł i starcza mi na tydzień;/


gdzie kupujesz?ja w rossmanie zaplacilam za 800 g 49,99




kupuje w aptece Avena w Płocku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649594 przez Panika992
depeche ja mam te chustki. Glowka mu sie nie poci i jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #649625 przez andzia_zg
Aksa i mamcia jaki kisiel jecie? tzn jakie smaki? mozna np brzoskwiniowy czy niebardzo? Jecie zwykly kisiel czy te ekspresowe kubki?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649630 przez Panika992
andzia kombinuj sama, kazdy brzuszek reaguje inaczej. Ja juz zajadam przetwory z truskawek i soki z dodatkiem soku pomaranczowego. Mojemu Olkowi nic nie przeszkadza, nie ma kolek, ani problemow z gazami. A inny dzidzius moglby dostac uczulenia. Probuj, wzbogacaj diete i sprawdzaj reakcje Wojtka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649637 przez kika1985
No np moja na bank by wysypało :/ ale kisiel bym zjadła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649649 przez Depeche
Panika992 napisał:

depeche ja mam te chustki. Glowka mu sie nie poci i jest ok.


a nie wydaje Ci sie, ze one sa pod szyje, a nie na glowe ! ( moj m. to odkryl)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649653 przez Panika992
Depeche napisał:

Panika992 napisał:

depeche ja mam te chustki. Glowka mu sie nie poci i jest ok.


a nie wydaje Ci sie, ze one sa pod szyje, a nie na glowe ! ( moj m. to odkryl)!


Tez sie nad tym zastanawialismy, ale pod szyje mi to nie pasuje. A nawet jesli to kij w to;p nam pasuje na glowe;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649682 przez aksa
andzia kisiel ten ekspresowy robie, jadłam owoce leśne i wiśniowy - wiśniowy dawali w szpitalu, a brzoskwionowy też myśle że można ale ja takiego nie widzialam chyba;p

a ja młodemu zrobiłam sama chustkę na głowkę ;) ze starej poszewki od poduszki, wycięłam obrobiłam i jest dobra na upały takie jak w ostatnie dni ;p
za wyjściowa nie jest ale na swój plac styknie;p

za to zamówiłam na allegro czapeczkę dziiaj przyszła fajna bo cała 'dziurkowana'

Depeche jak twój Kuba przyzwyczaił się do smaku mleka?? mój po tygodniu jakby troche się poddał i wypija już tak nie walcząc...chociaż pod koniec już się krzywi

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #649687 przez wiewiorka
Depeche napisał:

Aksa, bez to ja ku.rwa tez uwielbiam, kicham po nim jak szalona taka jetem uczulona

Lusiaczek, gratuluje dzielnego pacjenta,

Kika, wspolczuje bido.

Panika, albo Waszka, ktoras z Was tez malemu kupila te chustki na glowe z Cubusa. Ja tez kupoilam, ale sie pod nimi strasznie glowa mu poci, az mu potwoki wyszly. A dzsi drze sie jak szalony.


ja w taki upał nic na głowe nie nakładam i ubieram w sam bodziak z krótkim rekawkiem. głownie leży na dworzu w wózku a i tak rozgolaszony się upaca. No i dziś spostrzegłam, ze się troche opalił. To pewnie w tych momentach co parasolke próbowalam dobrze ustawic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl