BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #651076 przez andzia_zg
A ja popołudniu padłam i spałam z małym 3 godz :cheer:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651078 przez Depeche
mamcia2013 napisał:

Depeche napisał:

mamcia2013 napisał:

Depeche napisał:

mamcia2013 napisał:

Depeche jak to zobaczylam to Twoj Kubus mi sie przypomnial :D allegro.pl/body-bluza-spodenki-czapka-80...2-m-i3239852038.html


KObieto, chcesz mnie calkiem z kasy wyplukac! Przeciez dopiero co mu kuilam mate z Fishera za 250 zl, a to tez musze miec ! TO JEST BOSKIE!

A ja na plesniawki psikalam tym Tantum verde i pomoglo, jak nie pomoze to aftin albo fiolet, ale fiolet bardzo brudzi. Kinga ostatnio pisala, ze jej lekarka zalecila nestacyne i bardzo dobrze dziala, jest bez recept, wiec tez mozesz sprobowac.


no wiesz, dla dziecka wszystko :D :D :D :D

a dlugo psikalas tym tantum? A to jakies dla niemowlat jest czy co ?



nie tym stanardowym, z cztery razy psiknelam prosta na afte i zaczelo schodzic, z cztery razy w suie, tak raz psikalam.


juz nie wiem co kupic, kazdy co innego poleca a mowia ze najlepiej siki dziecka :D


jednak mu nie zeszla, no jak chcesz, ale jakbym sie po latach dowiedziala, ze mi matka szczochami w buzi smarowala to nie wiem, nie wiem. Ja w srode mam szczepienie to sie lekarza zapytam co z tym zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651095 przez wiewiorka
zauwazylam ze kupa po MM smierdzi a jak byl tylko na cycu to nic czuc nie bylo.normalne to?

no i dzis nitki krwi w kupie...to napewno nie jest normalne.niewiecie od czego tak moze byc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651105 przez Panika992
wiewiorka koniecznie skonsultuj z lekarzem. To na pewno nic dobrego nie wrozy. Co do zapachu kupki to a karmie piersia i tez kupka smierdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651223 przez andzia_zg
Ja tez karmie tylko piersia a kupka Wojtka tak wali ze szok. Wiewiorka koniecznie zadzwon do lekarza





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651241 przez Lafi
Wiewiórka napewno zadzwoń do lekrza, ale mysle ze to bedzie albo cos z alergia pokarmową, Seweryn miał takowe w siuskach i lekarz mówił ze to działaniem układu, gdy to zauwazyłam byłam od razu u lekarza wiec nie lekcewarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651266 przez lusiaczek82
cześć dziewczyny mam pytanie do mam które już chrzciły restauracji czy miałyście ze sobą wózek lub coś innego w knajpie bo kurcze nie wyobrażam sobie tylu godzin z małym na rękach jak to u was wyglądało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651279 przez kika1985
Hej

Laura jeszcze śpi :P

Lusiaczek ja wybieram restauracje gdzie będzie duży plac żeby wózkiem jeździć

Wiewiórka i co dzwinilas do lekarza ?

Andzia ładnie pospaliscie

Koticz ja w pepco kupowałam ciuszki dla małej są śliczne i niedrogie

Dziś idziemy na szczepienie, potem chce kupić parasolkę do wózka bo jak świeci słońce to tetra przykrywalam wózek :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651284 przez Unbreakable
Heja ;)
za nami boska noc. Pobudka o 4 i 6:20. Wyspałam się jak nigdy.
Nie pisałam po wizycie bo złapałam dołka. Delikatną anemią Małej podobno nie należy się zanadto przejmować tylko podawać nadal leki. Mamy za to skierowanie do neurologa. Jutro wizyta, której już nie mogę się doczekać, i mam nadzieję, że usłyszę, że wszystko w porządku.
Lusiaczek ja miałam wózek i nam restauracja dała w gratisie pokój hotelowy, żeby móc ją nakarmić, przewinąć albo położyć spać. Jak była bardzo zmęczona, moja siostra poszła z Nią do pokoju i Mała się przespała godzinkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651292 przez wiewiorka
nitki krwi pediatra powiedziała, że to alergia pokarmowa. Nie dałam mu wczoraj swojego mleka i kupa dziś już ładna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651355 przez Panika992
U nas,noc ok. Pobudka o 2 i 5.40. A wstalismy o 9.
U nas dzis juz slonko swieci;)
Biedna Aga z Zosienka. Kurde to trzeba miec pecha, jak sie uczepi, to tyle na raz:(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651410 przez andzia_zg
Panika ale baba... kurcze a Twoja rodzina to juz się nie liczy? Wredna... :angry:

A ja właśnie myśle co zrobić na chrzciny na obiad... będzie 13 osób. Myslałąm żeby zrobić rosół, na drugie danie ziemniaki, kotlet schabowy i nadziewany pieczarkami kotlet z piersi kurczaka i do tego surówka, a po obiedzie ciasto i sałatki. Chce zrobić sałątkę makaronową z wędlina i gyrosa a teściowa zrobi zwykłą sałatkę warzywna.
Nie za mało?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651438 przez Unbreakable
Andzia ja miałam obiad, tort i ciasta, zimną płytę, i ciepłą kolację i stwierdzam, że kolacja była niepotrzebna. To za krótka impreza. Msza była na 14: 30 więc obiad o 16 a o 20 już nikogo nie było, więc nawet nie było kiedy tego podać i część gości nie doczekała kolacji,więc moim zdaniem będzie wystarczająco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651469 przez Panika992
andzia starczy starczy. Ja niestety nie moge w domu zrobic;( mamy jeden pokoj tylko i nie pomieszcze tylu ludzi. Ale zmienilam zdanie co do gosci. Mocno skrocimy liste. Wy zapraszacie jakies ciotki czy wujkow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651476 przez wiewiorka
Panika992 napisał:

U nas,noc ok. Pobudka o 2 i 5.40. A wstalismy o 9.
U nas dzis juz slonko swieci;)
Biedna Aga z Zosienka. Kurde to trzeba miec pecha, jak sie uczepi, to tyle na raz:(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja na chrzestna tez biore przyjaciolke i swirka lekko zniesmaczona ze nie kogos z rodziny ale w dupie to mam.Przyjaciolka sie poplakala ze szczescia jak ja zapytalam czy sie zgodzi.dla mnie jest idealna kandydatka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl