Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Mamusie marzec 2013

6 lata 10 miesiąc temu #658387 przez patrycja85
hejka

a mnie to karmienie piersią jakoś nie przeszkadza. i chociaż nie mogę się doczekać aż Ignaś prześpi w nocy więcej niż teraz to uwielbiam patrzeć jak je:)
moje chłopaki dziś byli sami na pobraniu krwi. już drugi raz beze mnie i jakoś tak dziwnie ze sobie tak dobrze radzą:)

dziewczyny na te pręzenie się to spróbujcie bobotic. dzieciaczki są zagazowane dlatego tak się męczą. bobotic podaje się 4 razy po 8 kropelek.

aksa-u nas też smoczek raczej się nie przydaje

koticz-od kilku dni mówiłam Ignasiowi ze Jagódka a taką samą matę i fajnie się na niej bawi i od wczoraj mata jest grana:) nie tyle co u Was ale jest już postęp:)

gosia-trzymam kciuki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #658400 przez andzia_zg
aksa napisał:

kupiłam mojemu allegro.pl/przytulanka-welurowa-z-grzech...ono-i3251127947.html :P koleżanki synek ma coś takiego i dosłownie się z tym rozstawać nie chce tylko się wtula w tą szmatkę i go to uspokaja może mojemu też się spodoba bo na razie tulić się lubi do pieluchy tetrowej :S

a wasze dzieciaczki lubią smoczki?? bo moj dosłownie gardzi smokiem :dry:

mój nie wyobraża sobie zycia bez smoczka... jak go nie ma w buzi to ryk...

A jeśli chodzi o ta przytulankę to słyszałam, że własnie jak dziecko lubi sie tulic do pielusi to warto kupic takie cos. Mój niestety tylko sobie zarzuca pieluche na głowe :P

[*] Aniołek 10.2014

6 lata 10 miesiąc temu #658524 przez kika1985
Depeche no właśnie Laura taki cycek jest :/

Aksa może to po butli steka , ja raz dałam J zyskała kupy nie mogła zrobić

Gosia trzymam za zosie kciuki żeby zaczęła ładnie jeść i przybierać !!!!

co do smoczków Laura też niecierpi nic gumowego .... Tylko cieply miekki cyc he he

6 lata 10 miesiąc temu #658632 przez Agnieszka86
hej,

Aksa u nas miłość do smoka kwitnie!

Gosia może to chwilowy spadek wagi, próby i eksperymenty z karmieniem na pewno się na wadzę odbiją. Trzymamy kciuki, żeby Zosia zaczęła ładnie jeść i ładnie przybierać. Nie dawno zaczęłyście ćwiczenia, więc na efekty pewno też trzeba troszkę poczekać.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A u nas dzień ogólnie ok. Ja już dzisiaj wyszłam z domu, byłam u dentystki i we środę idę jeszcze raz. Na czwartek umówiłam Zosię na badanie bioderek w końcu, bo wizyta na NFZ przepadła jak leżałyśmy pierwszy raz w szpitalu, a teraz jest już późno na to badanie więc idziemy prywatnie, bo termin w szpitalu mamy ustalony na połowę lipca!! Podjechałam zobaczyć jak remont idzie i już nie mogę się doczekać aż wszystko będzie skończone! Wszystko wybraliśmy we czwartek, ja z gorączką, ale K. uparł się, żebym wszystko wybrała i żeby było takie jak chcę. No to wybrałam płytki do kuchni, panele, tapetę, farby... mam nadzieję, że to będzie miało ręce i nogi, bo ja w tej gorączce to nie wiem sama jak myślałam :silly:

6 lata 10 miesiąc temu #658736 przez Paulina 77
Gosia mam nadzieję, że Ci coś kardiolog poradzi. Aga ma rację, dopiero zaczęłyście ćwiczenia. Buziaczki dla Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

6 lata 10 miesiąc temu #658806 przez Unbreakable
Gosiu robicie co możecie i jestem pewna, że to przyniesie efekty. Mała musi się wszystkiego nauczyć a na to potrzeba czasu.

U nas smoczek jest obowiązkowy i ta "maskotka" też ;) Mamy podobną tylko troszkę bardziej zbajerowaną. Jest na rogu gryzaczek z gumy i takie wypustki, które Mała często męczy ssaniem ;) Polecam ;) u nas bez tych dwóch rzeczy nie ma spania.

A co do karmienia piersią to ja też to lubię;) Te oczka wpatrzone we mnie są boskie;) No i chociaż wtedy czuję,że jestem jednak niezbędna... taka prywatna krowa mojej córeczki. Tylko niestety zaczynam widzieć, że karmienie trochę odbija się na ich kondycji:( a tak je lubiłam...

Właśnie wróciłam z zumby i padam, więc,
Dobranoc Dziewuszki;) Przespanej nocki życzę

6 lata 10 miesiąc temu #658889 przez kika1985
Hej

Ale wczoraj był upał ze w ciągu dnia nie wychodziłam a jak chcieliśmy wyjść po południu to burza była

Dziś znowu upal , ale później wyjdę z mala

6 lata 10 miesiąc temu #658894 przez Lafi
U nas smoczek odpada - juz sie tyle z nia nameczyłam zeby wzieła, naciaga ja, ale piąstki cmoka, jak mi zacznie palce ciagnac to masakra bedzie.
o wzywa

6 lata 10 miesiąc temu #658976 przez andzia_zg
Dzień doberek :-)

Zapowiada się dziś ładny dzień więc potem trzeba skorzystać i wyjść na spacerek :-) Szkoda tylko, że wieje, bo nie wiadomo, jak ubierac małego.
A wczoraj to musiałam założyć sweter jak szłam do miasta bo wiał taki zimny wiatr.
Ale dziś jest ładniej niż wczoraj wiec trzeba skorzystać ze słońca

[*] Aniołek 10.2014

6 lata 10 miesiąc temu #658993 przez aksa
bry

u nas nocka taka sobie pobudka o 1.3,5 i od 6 nie spimy młodego męczą ciągle te gazy...dziś podaje tylko butle zobaczymy czy sie uda...

na obiad dla m pomysłu i sił do robienia - brak

Gosiu trzymam kciuki za Zosieńkę oby to było chwilowe..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

6 lata 10 miesiąc temu #658999 przez Lafi
Wiktoria pobiła rekord spała od 21 do 5.30!
Pogoda u nas niby ładna ale jakies chmury wiszą.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #659110 przez 25malinka
dzień dobry!!!

U nas dziś mała wstała o 4.30 zjadła i już nie miałą ochoty na sen wiec się bawiła w bujaczku,potem złapał ja ból brzuszka i bardzo płakała,nie chciała jesc ale po kilku podejciach udało się ja nakarmić i biedna w końcu zasnela o 8,20 na razie jeszcze spi ale już zaczyna się krecic

Ja wstawiłam pranie i czekam az się skończy,bo potem następne,pogoda się robi wiec jak mała wstanie to wezme ja na dworek i od razu powiesze pranie :)

Gosia trzymam kciuki żeby si polepszyło i żeby Zosi zaczela normalnie jesc i przybierać na wadze

aksaNatalia bardzo lubi smoka,gdyby nie smoczek to chyba by się zapłakała

6 lata 10 miesiąc temu #659113 przez xxElaElaEeexx
andzia_zg napisał:

xxElaElaEexx coś dla Ciebie :-) allegro.pl/bodziak-body-dlugi-rekaw-pszc...-68-i3246865843.html

Mała dostała takie body tylko biało różowe w prezencie od mojej kuzynki,ale jeszcze za duże :blink: :blink: :blink:

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #659153 przez xxElaElaEeexx
hej

My jak co dzień wstaliśmy o 9.30.Godzina gaworzenia i znowu godzinna drzemka. :)
Teraz Maja pojadła i znowu opowiada ,a ja oglądam tv.Mała nauczyła się ostatnio przewracać z brzuszka na plecki i w końcu częściej się śmieje. :) :) W piątek idziemy na bioderka.

Mi na początku karmienie piersią strasznie przeszkadzało,a najbardziej to,że byłam cała od mleka .I śmierdziałam starą śmietaną :S Musiałam się co chwilę przebierać i myć :S
Teraz wkładki wystarczają,czasem nawet są zbędne ,ale lepiej nosić niż potem się gdzieś zawstydzić jak pocieknie :blush: Lecz po tych 2 miesiącach karmienia dostrzegam same plusy : jak małą karmię to mamy oby dwie chwilę przerwy i czas spędzony tylko razem :)
Nie muszę wydawać kasy na mleko. :) I gdziekolwiek jestem nie przejmuje się tylko wyciągam cyca i mała zadowolona sobie je :) Jeśli nadal małej mój pokarm będzie starczał to zamierzam do pół roku ją karmić . :)

Ja też już prawie wszystko jem.Oprócz pomidorów po których małą całą obsypało :ohmy: I wiadomo wzdymających rzeczy.

Aksa Moja lubi smoczek.Ale jak nie chce to fajnie zaciska usta,żeby jej nie dawać.I wiadomo jak się jej znudzi to wypluwa :)

Gosia Cały czas trzymam mocno kciuki za Zosieńkę i ciągle mam nadzieję ,że wszystko się jakoś ułoży.Wiara czyni cuda ;*

6 lata 10 miesiąc temu #659226 przez kika1985
o matko to moja Laura jest chyba za ciężka bo się nie przewraca, ale za to na przedramionach się podnosi jak leży na brzuszku

teraz śpi 2 godziny w hustawce a ja zrobilam obiad i odpoczywam

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka