BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660034 przez Paulina 77

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja kupuje i szatke i świeczke, chociaż obie strony pytały czy nie kupić. Wole sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660052 przez Paulina 77
kika1985 napisał:

Ale moja dziś była marudna po kąpieli , dałam hej jak zwykle cyca prawie usnela i po godzinie oczy jak 5 zł dałam ha sebkowi uśpił ja , gdy włożyłam ja do łóżeczka znowu oczy otwarte i ryk , potem cyc nie pomógł tylko kołysanie na rękach i padła niedawno
Chyba od cukinii ja brzuszek bolał bo dziś do obiadu dodałam pierwszy raz
No normalnie nic nie mogę jeść bo ona na wszystko zle reaguje porażka!!!

Koticz jagoda jest udana

Wiewiórka może Szymon ulewa bo może za dużo zjada albo za często


kika życze Ci żeby to już była koncówka problemów brzuszkowych, u nas się skończyło i powoli wprowadzam rózna produkty. W niedziele na komunii jadłam nawet trochę młodej duszonej kapustki, tak mi się chciało :)

pediatra mi pozwolił powoli próbować wprowadzac mleko krowie do mojej diety jak młody skończy 4 miesiące. Ale ostrożnie, żeby go nie obsypało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660100 przez wiewiorka
natka1985 napisał:

w piątek byłam z tym u pediatry, powiedziała, że jak ulewa takim samym mlekiem jakie wypiła, tzn., że się przejadła, a jeśli przetworzonym, tzn., że jej układ pokarmowy jeszcze świruje
a w ogóle, to znowu mi wymyślała jakiegoś chirurga jak jej nie przejdzie, ta baba już mnie denerwuje, nawet nie próbuje znaleźć rozwiązania, zagęszczacz kupiłam za radą dr google

wiewiórka, a Szymon dobrze przybiera na wadze, bo jak tak, to nie ma się czym martwić


no właśnie po 1,5 godzinie potrafi się ulać takim samym mlekiem co zjadł a nie takim serkiem. Czyli już wyszytsko jasne. Musze mu mniej dawać
Przybywa ładnie.Już 5600

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660118 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co to jest ta szatka do chrztu?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660121 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to ładnie Ci przybiera.Moja na mm też zaczęła rosnąć,myślę,że podwoi wagę urodzeniową do 6miesiąca życia,tak,że ja jestem spokojna

Lafi heh jeszcze się za żelazko nie chwyciłam,stary jutro chyba będzie w golfie chodził :laugh:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660134 przez ufolka
hej
U nas po chrzcie, mam wyjęte 3 dni z życiorysu :P jak znajdę aparat to si.ę wam pochwalę zdjęciami stołów bo sami z R. wszystko robiliśmy :blush:

Po chrzcinach moja mała miała włączony alarm, albo się wystraszyła tylu obcych ludzi albo nie wiem co jej było, płakała mi w niedzielę i poniedziałek, dziś tylko trochę pomarudziła, może jutro już odpuści jej.

nie nadrobię was, bez szans :) mam nadzieję od jutra na bierząco być

spadam spać, dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660146 przez koticz
Dla nas już sie dzień zaczął :dry: pochwaliłam młodą,że śpi do 6 to dziś wstałą o 4:30 i mo spaniu :P ale i tak mamy iść do przychodni więc nie rozpaczam.Młoda właśnie usnęła na macie więć cisnę na kąpiel.
No i nie poprasowałam nic ;) jak się od kompa oderwałam to było już po północy...może dzisiaj mi się uda...

Miłego dnia!!!

Aksa załóż konto na Facebooku choćby lipne





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660150 przez Lafi
Dobry.
Koticz szatka - to ta koszulka (czy chusteczka w zaleznosci od regionu) co sie kłądzie na dziecko podczas chrztu.

Ufolka młoda tez musiała odregowac stres ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660152 przez kika1985
Hej

U nas dwie pobudki w nocy , myślałam że będzie gorzej po wczorajszym wieczorze

Ufolka koniecznie wstaw fotki waszego dzieła

koticz tylko się nie zadrapcie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660181 przez koticz
Co za jełop ze mnie :angry: zaglądam do pieluchy dziecku a tam woreczek pusty a body posikane całe...więcej woreczków nie mam więc dziś idziemy tylko na morfologię a mocz postaram się pobrać jutro :dry:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660198 przez aksa
bry

koticz no myslałam o tym fb bo bym sobie was pooglądała ;P ale czy ja się tam odnajdę :cheer: jak będę miała chwilę to podejmę walkę :S

ja dziś idę na zakupy, do gina i jeszcze parę papierkowych spraw załatwić chce się urwać z domu ok 13 bo na 17.30 mam gina i mój P. zostaje sam z małym :lol: :lol: ale jestem ciekawa jak będzie to moje pierwsze wychodne hehehe ale się ciesze :S już się z kumpela umówiłam do towarzystwa

koticz też zakładałam ten woreczek ale na chłopca chyba łatwiej :blink:

ufolka fajnie, że jesteście już 'po' ;) oby malutka się uspokoiła - moj też ma jazdy jak się zwali dużo ludzi poźniej niespokojny jest i pewnie po chrzcinach będzie to samo

mamusie już po chrzcinach które robiły w lokalu - jak wasze maluszki to zniosły??? bo ja się obawiam, że pierwsza się ulotnie z tej imprezy bo mały nie lubi obcych miejsc i jak tak dużo ludzi jest... :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660204 przez kika1985
Czy wasze dzieci też są zafascynowane tv ???
Moja wczoraj nie mogła oderwać wzroku od niemieckiego disco polo dziś opera :/ lubi też reklamy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660222 przez lusiaczek82
kika mój też lubi oglądać tv a jeszcze mamy łóżko na przeciwko więc siłą rzeczy jak leży to na wprost ma tv czasem tak się zapatrzy że z godzine jakby dzieka nie było :laugh: :laugh:
próbowałam dać małemu grzechotkę do rączki ale nie chce chwytać patzry uśmiecha się do nich ale do rączki nie wezmie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660224 przez aksa
Tymonek też lubi tv..

a w jego pokoiku mam przewijak i zawsze się zagapia na ścianą na której jest tapeta taka zielona w owieczki i krówki :P zawsze się na nią patrzy uspokaja a ostatnio nawet gaworzy ;p

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660235 przez Agnieszka86
hej,
mała się sama właśnie usypia, więc matka na forum :blush:

Koticz z tymi woreczkami to niestety tak jest, ja mam kupione w domu i siedzą, bo zanim uda mi się zapełnić jeden to zmarnuję ze 3;/ dobrze, że to nie drogie chociaż.

Aksa tak, załóż konto na facebooku!!!

Kika Zosiek też czasem się w tv zapatrzy, zwłaszcza tutaj-u rodziców jak jakieś dzikie disco-polo jej włączają :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl