BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 10 miesiąc temu #659785 przez natka1985
w piątek byłam z tym u pediatry, powiedziała, że jak ulewa takim samym mlekiem jakie wypiła, tzn., że się przejadła, a jeśli przetworzonym, tzn., że jej układ pokarmowy jeszcze świruje
a w ogóle, to znowu mi wymyślała jakiegoś chirurga jak jej nie przejdzie, ta baba już mnie denerwuje, nawet nie próbuje znaleźć rozwiązania, zagęszczacz kupiłam za radą dr google

wiewiórka, a Szymon dobrze przybiera na wadze, bo jak tak, to nie ma się czym martwić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659835 przez Agnieszka86
hejka:)

wiewiórka z ulewaniem raczej problemu nie mamy, no chyba że zaraz po jedzeniu mała energicznie kopie nóżkami, albo siedzi w huśtwce. Poza tymi dwoma przypadkami zdaża się ale raczej sporadycznie. Faktycznie Szymon często je, tak mi się przynajmniej wydaje... Zosiek zjada 120-150 ml co 3h, czasem prześpi karmienie i je np. po 4h.

natka a dlaczego do chirurga z ulewaniem, że coś niby w budowie nie tak?? A tak w ogóle to witaj Natka, bo ja się z Tobą nie przywitałam w ogóle, pojawiłaś się na forum jak ja byłam na nim kompletnie nieaktywna...

Mała śpi, ja idę się wykąpać i wskakuję pod kołderkę. Dzisiaj po dwóch kawach cisnienie 97 na 67... toż to ja trupek jestem chodzący...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659840 przez Lafi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659860 przez natka1985
Agnieszka86 napisał:

hejka:)

wiewiórka z ulewaniem raczej problemu nie mamy, no chyba że zaraz po jedzeniu mała energicznie kopie nóżkami, albo siedzi w huśtwce. Poza tymi dwoma przypadkami zdaża się ale raczej sporadycznie. Faktycznie Szymon często je, tak mi się przynajmniej wydaje... Zosiek zjada 120-150 ml co 3h, czasem prześpi karmienie i je np. po 4h.

natka a dlaczego do chirurga z ulewaniem, że coś niby w budowie nie tak?? A tak w ogóle to witaj Natka, bo ja się z Tobą nie przywitałam w ogóle, pojawiłaś się na forum jak ja byłam na nim kompletnie nieaktywna...

Mała śpi, ja idę się wykąpać i wskakuję pod kołderkę. Dzisiaj po dwóch kawach cisnienie 97 na 67... toż to ja trupek jestem chodzący...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


hej, Agnieszka, ja Was dopiero powolutku zaczynam ogarniać i też już nie pamiętam z kim się witałam, a z kim nie, także spoko ;)
powiedziała, że gdyby nie robiła kupki, to znaczyłoby, że gdzieś się coś zablokowało i dlatego jedzonko wraca drugą stroną, ale kupki są, uff, chociaż nie zawsze
Zosia zjada 90 ml co 3 godz, czasami co 2,5, ale jak zje więcej naraz, to mamusia później z mopem się nie rozstaje :cheer:

u mnie też pracodawca późno mnie zgłosił, ale podobno do końca maja mam mieć wyrównanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659873 przez Paulina 77
hej Laski :)
co do ulewania, to syn mojej koleżanki miał refluks i co zjadł, to mu się wylewało. Rady na to były: karmić układając dziecko mniej-więcej pionowo. I tak go przystawiała do piersi... i pomogło. Trzeba też uważać z odbijaniem na ramieniu przodem do rodzica, bo może być gwałtowny haft :lol: i nie kłaść dziecka na brzuchu zaraz po jedzeniu. Może się to Wam przyda i pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659875 przez natka1985
Lafi napisał:

A ja myśle o takiej swiecy? allegro.pl/szatka-swieca-zdjecie-wiersz-...est-i3235576054.html




ładna !!!! może ja też taką zamówię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659895 przez Panika992
Wiewiorka Olek ulewa jak po jedeniu zacznie wierzgać nozkami i sie bawic. A tak to raczej juz po problemie.
Lafi swieca super, chyba tez zamowie Olkowi, bardzo mi sie podoba.
Olek sie przestawil. Wczesniej jadl co 2h. To ja sie tak przestawilam. Dzisiaj po 2h ja go do cyca, a ten w ryk. On jak bie jest glodny to nie wezmie cyca, tlyko bedzie plakal. Wiec dzis jadl co 3h, chyba, ze po spaniu, to zajadal sie. I na samej piersi pieknie przybiera na wadze, takze niczym go nie dokarmiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659898 przez koticz
Cześć pipki!!!

Jaga coś sobie normuje karmienie.Wcześniej wciskała po 30-60 co 1.5-2h teraz je więcej 90-120 co 3-4 no i drugą noc z rzędu przespała całą omijając karmienie o 3.Zasnęła koło 21 i wstała około 6 :) Dziś przywaliliśmy drzemkę całą trójką od 14:30 mnie mąż o 17 obudził i ja szybko młodą wybiłam ze snu bo chybaby cały dzień przespała :)

Ostatnio mieliśmy z nią lekkie problemy,bo cholera mała nie chciała zasypiać na leżąco tylko trzebabyło ją trzymać jak do odbicia,nie tzrebabyło bujać ani nic ale za chiny nie dało jej się położyć,ale dziś już bez problemów.

Jutro leziemy na morfologię już mi jej szkoda :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659909 przez Lafi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
[/hide]

A ja nie wiem który wzór świecy wybrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659913 przez koticz
Wczoraj byliśmy u świra i miał taką hawajską koszulę na sobie i młoda go strasznie zaczepiała.Jak ją trzymał na rękach to musiał na nią patrzeć i do niej mówić bo jak przestawał i wracał do rozmowy z nami to go klepała i zagadywała.W pewnym momencie się wystraszył bo wstrzymała oddech i zrobiła się czerwona na buzi,świr zbladł a ona poprostu kupala cisła u niego na rękach :laugh:


Spadam się wykąpać i muszę się za prasowanie zabrać :(





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659917 przez Lafi
Koticz ty masz siłe jeszcze prasować - szacun.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659932 przez Agnieszka86
Lafi u nas chrzestny kupuje świecę, a chrzestna szatkę, u Was tak nie jest??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659940 przez Lafi
Aga różnie, do Seweryna chrzestni kupowali, jak ja byłam chrzestna to bratowa sobie kupowała, Wiki sama sobie kupie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #659944 przez kika1985
Ale moja dziś była marudna po kąpieli , dałam hej jak zwykle cyca prawie usnela i po godzinie oczy jak 5 zł dałam ha sebkowi uśpił ja , gdy włożyłam ja do łóżeczka znowu oczy otwarte i ryk , potem cyc nie pomógł tylko kołysanie na rękach i padła niedawno
Chyba od cukinii ja brzuszek bolał bo dziś do obiadu dodałam pierwszy raz
No normalnie nic nie mogę jeść bo ona na wszystko zle reaguje porażka!!!

Koticz jagoda jest udana

Wiewiórka może Szymon ulewa bo może za dużo zjada albo za często

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #659955 przez kika1985
U nas też tak jest ze chrzestny kupuje świece a chrzestna szafkę i ubranie do chrztu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl