BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #659251 przez Depeche
Lafi zazdroszcze, zebym chociaz raz tak pospala!

Co do smoczka, a dajcie spokoj, pluje, krztusi sie, a dostal w prezencie taki piekny stylizowany czarno bialy smoczek ze smyczka do kompletu, ponad 50 zl to to kosztowalo . I du/a blada. Bede mu to czepiac, coz zrobic.

Gosia, wspolczuje, wiem, ze latwo mowic nie poddawaj sie, zobaczymy co powie kardiolog. Kurcze, wiem , ze przybieranie na wadze to podstawa, bo mi ostatnio kardiolog mowila, ze mam swojego obserwowac i jakby nie przybieral to przyjsc, a tak to wizyte mamy dopiero w lipcu ( ale coz porownywac).

Aksa, kurcze moze tez cos takiego do prztulanie mojemu zakupie, albo mu wsadzena glowe swoje brudne gacie, zeby mnie czul ( no epiej sie juz nie da ), bo doslownie zasypialby z cyckiem w buzi, a ja nie mam juz sily sie z nim uzerac i mu ustapilam, byleby spal.

OOOOczywiscie weszlam na forum i ten pieron sie juz drze.AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659253 przez Depeche
xxElaElaEeexx napisał:

andzia_zg napisał:

xxElaElaEexx coś dla Ciebie :-) allegro.pl/bodziak-body-dlugi-rekaw-pszc...-68-i3246865843.html


Mała dostała takie body tylko biało różowe w prezencie od mojej kuzynki,ale jeszcze za duże :blink: :blink: :blink:


Heheheh uElki kroluje pszczolka Maja , a u nas Kubus Puchatek ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659275 przez Panika992
Bry.
U nas noc w miare ok. Maly juz mniej nerwowy w nocy.

Do mamusiek zagazowanych maluszkowOlek tez czesto cisnal, zeby baka puscic. I znalazlam sposob na to, zeby sobie pospal i sie nie meczyl. Pod nozki daje mu koc zwiniety w rulonik, albo podusie Tak zeby nozki byly wyzej. I Olo sie uspokaja i usypia. Polecam wyprobowac.
Depeche Wspolczuje, Olek jak nie jest glodny to nawet nie moze patrzec na cyca;p Jak mu dam, a nie chce jesc, to zaczyna krzyczec potwornie i sie buntuje;p
U nas smoczek jest. Ale wtedy kiedy jasnie Pan ma ochote. W nocy po jedzeniu zawsze go wypluw, albo blokuje buzke zeby mu nie wcisnac go;p
I tez sie moj księciunio umie przewracac z brzucha na plecy i cwaniak traz ciagle sie przewraca;p

Ja tam i chce karmic piersia i nie. Wygodnie, bo zawsze pod reka, bo nic nie kosztuje. Ale mnie sie tak palic juz chce. Mobilizuje mnie to, ze to tylko 6m-cy, to dla niego bardzo wazne,a ja skoro wytrzymalam te 11 m-cy to dam rde jeszcze 4...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659384 przez lusiaczek82
słuchajcie czy jak podaje małemu herbatkę koperkową to mogę mu dać jeszcze kropelki bobotic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659394 przez aksa
Panika fajny patent z tym kocykiem ale mój śpi TYLKO na brzuszku inaczej nie ma opcji
tyle nie paliłaś i na pewno chcesz do tego wracać?? Zastanów się...moj dziadek właśnie jest w szpitalu miał operację usunięcia płata płuca bo rak go zżerał - fajeczki, i nie wiadomo czy z tego wyjdzie, mnie też ciągnie ale nie chce już nigdy palić i m też nie będzie

i moj się wczoraj pierwszy raz przewrócił z brzuszka na plecki ale się rozbeczał jak to zrobił chyba sam był w szoku :laugh: :laugh:


a teraz śpi przy suszarce z yt :side:

ps nie karmie dziś młodego piersią i może to głupie ale wydaje mi się że jest mniej wesoły mniej gaworzy jakiś taki nie w humorze jest...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659400 przez aksa
lusiaczek ja bym juz raczej nie dawała żeby nie przesadzić..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659426 przez Panika992
Wdpolczuje Waszym dzieciaczkom. Olo jest tylko na cycu.Juz nie ma problemow z brzuszkiem, od jakis 2tyg, czasem baki z wysilku, ale bez placzu. Zadnych kropelek od dawna nie uzywamy, ani zadnych herbatek. Juz wyrosl z tego chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #659436 przez andzia_zg
Wojtek tez tylko na cycku i jeśli już się zagazuje (co się zdarza gdy np nie beka albo jak je łapczywie) to pomaga położenie na brzuszku... czasem przy mocnym zagazowaniu dam z 4 kropelki Espumisanu i pomaga...

cycek to mega wygoda no i ta bliskośc z małym... jedyny minus dla mnie jest taki, że cycki robią mi sie mega sflaczałe i brzydkie no i że jak już wyjdę gdzieś, to szybko musze wracać, bo mały mocno tęskni i wtedy od razu chce do cyca bo w ten sposób moze sie do mnie przytulic





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659570 przez Lafi
Chciałabym miec dosc pokarmu.. ale dalej małej daje cyca, cos tam wyciagnie zawsze i tak słodko sie wtula:)
Herbatke dostaje dwa razy dziennie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659624 przez wiewiorka
hej

co do karmienia butlą to zdecydowanie tak wole bo Szymon jest spokojny i nie płacze. Ja przestałam się już stresować a nawet mam przespane noce bo K mi pomaga. Fakt mm jest drogie, trzeba wyparzać wciąż butelki i nocne sciaganie mleka nie jest wygodne ale dziecko nie to samo. Ładnie przybiera na wadze. Podobno 100 ml mleka matki dziennie dostarcza wystarczającą ilość przeciwciał.


Szymon od godziny siedzi w huśtawce i się buja bez marudzenia :) Cudowny wynalazek

co do smoczka to jego najlepszy przyjaciel :)

Kiedy bedziecie wprowadzać gluten do posiłków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659687 przez kika1985
Ja cis czuje ze Laura nie będzie zbytnio chciała jeść nowe rzeczy bo ona taka cyckowa ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659701 przez Depeche
Gluten to chyba jeszcze... Musze znalezc moja madra ksiazke, ktora posilkowalam sie z Luska. Ale ja zaczne malmu wprowadzac nowe posilki od 5 m-ca. Od jutra musze malemu wciskac butle tez rano, dzis caly dzien plakal, a on chyba nie dojada. Zjadl teraz ( ode mnie zjadl butle, w szoku jestem ) 120 ml i w koncu sie uspokoil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659747 przez wiewiorka
Depeche napisał:

Gluten to chyba jeszcze... Musze znalezc moja madra ksiazke, ktora posilkowalam sie z Luska. Ale ja zaczne malmu wprowadzac nowe posilki od 5 m-ca. Od jutra musze malemu wciskac butle tez rano, dzis caly dzien plakal, a on chyba nie dojada. Zjadl teraz ( ode mnie zjadl butle, w szoku jestem ) 120 ml i w koncu sie uspokoil.


słyszałam dwie wersie ze od 4 miesiaca i od 5 gluten a jak nie wtedy to dopiero w 10... czy jakos tak
Szymon zjada 120 ml a czasem ze 150 i tak co dwie godziny by jadł... nie wiem ile 3,5 miesieczne dziecko powinno jeść ale wydaje mi się że je za często.

Depeche a Ty swoje ściągnełaś?

Szukam jakieś ładnej świecy na chrzciny ale w necie poki co same festyny znajduje

Szymonowi się strasznie ulewa,czy tez macie ten problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659775 przez patrycja85
Magda-Ignasiowi też się bardzo ulewało jak go przekarmiałam:)to było na początku zanim odkryłam że nie każdy płacz oznacza głód:) może Szymon za często je i dlatego ulewa? katar minął?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659776 przez natka1985
wiewiorka napisał:

Depeche napisał:

Gluten to chyba jeszcze... Musze znalezc moja madra ksiazke, ktora posilkowalam sie z Luska. Ale ja zaczne malmu wprowadzac nowe posilki od 5 m-ca. Od jutra musze malemu wciskac butle tez rano, dzis caly dzien plakal, a on chyba nie dojada. Zjadl teraz ( ode mnie zjadl butle, w szoku jestem ) 120 ml i w koncu sie uspokoil.


słyszałam dwie wersie ze od 4 miesiaca i od 5 gluten a jak nie wtedy to dopiero w 10... czy jakos tak
Szymon zjada 120 ml a czasem ze 150 i tak co dwie godziny by jadł... nie wiem ile 3,5 miesieczne dziecko powinno jeść ale wydaje mi się że je za często.

Depeche a Ty swoje ściągnełaś?

Szukam jakieś ładnej świecy na chrzciny ale w necie poki co same festyny znajduje

Szymonowi się strasznie ulewa,czy tez macie ten problem?

)

hej :)

Zosi ulewa się od zawsze, ale teraz to już mamy tragedię, bo przyzwyczaiła się do gęstszego bebilon comfort, a ja jej zmieniłam na hipp, które jest rzadkie, a jedno i drugie mleko piła przez te same smoczki, kupiłam dziś zagęszczacz, zobaczymy czy pomoże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl