BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #657465 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657493 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657566 przez koticz
Cześć dziewczynki!!!

My calutki dzień na działce,ale chyba młodą wymęczył gorąc...cały dzień było ok a 1.5h przed snem masakra!Na zmianę z J ją nosiliśmy i bujaliśmy,aż w końcu padła...


Spadam na maraton filmowy z J

Spokojnej nocki papap





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657568 przez Lafi
Aga to owocnych:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Czy jak sie to pisze.

bylismy na dłuuugim spacerku strzaskało mnie słońce ze ooo,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657586 przez Depeche
Lafi, o matko, co sie stalo?!

Kika, grtki, ja mam kklka na koncie ( zaplaconych ). Ostatniojak przed Krakowem mi wypisywal to mi powiedzial, ze meza chyba nie kocham, bo jakbym go kochala to mialabym tylko jgo nazwisko. Idiota, jak z kawalow o policjantach, doslownie.

Agnieszka, no to do boju!

My bylismy na grillu ( ja jem piers, karkowke,ale sama przprawiam i chude kielbaski). Zreszta zaczynam wszystko jesc powoli, malemu nic nie jest po pomidorach, jutro test, ogorki swieze. POte bylismy u chrzestnego Kuby, posiedziec, jutro c.d. szybkich zaproszen na chrzsciny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657594 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dobrej nocki, spokojnej i zdrowej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657609 przez natka1985
Cześć dziewczyny :D

Mojemu dziecku coś się poprzestawiało,wczoraj zasnęła o 17.30 i wstała tylko, żeby zjeść, później pobudka o 2, o 5 i o 6,30 pobudka. Nawet jej nie wykąpałam. Dziś podobnie, zasnęła o 18 i myślała, że ją znow kąpiel ominie, cwaniaczek :P Ale już jest po kąpieli, jedzonku i śpi dalej. Ach, no i chyba w dzień już sobie wszystko poukładała, tzn. je,śpi, bawi się, płacze i tak dziś cały dzień...

Pisałyście coś o leworęczności u maluszków, nie mogłabym się nie wtrącić, takie przestawianie negatywnie wpływa na rozwój mowy, może ją opóźniać !!!!!!!!! Gdyby jednak ktoś chciał to zmienić, to dopiero po 7 r.ż., kiedy rozwój mowy jest zakończony !!!!!!!!!!!

Mam nadzieję, że nowy tydzień będzie lepszy, a konkretnie, że W. będzie normalnie po 8 godz. pracował, bo w tym tygodniu tylko wczoraj miał wolne, a tak to od rana do nocy w pracy, ani chwili wytchnienia dla mnie :(

Mam jeszcze pytanko, czy wasze dzieci ulewają, mocno, dodajecie jakieś zagęszczacze do mleka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657619 przez Depeche
Kupilam wlasnie na grouponie 30 szt gumek ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657626 przez Panika992
Hej :)
Mamuska ja jem oczywiescie z grilla wszytsko, oprocz tego co jest za mocno doprawione, bo moj K lubi doprawic :)
Depeche ja i ogorki i pomidory testowalam i jest ok :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A my dzis pojechalismy ok 12 nad wode z malym, 20km od nas. Rozlozylismy kocyk, malemu pod dupala koce x2, kolderka i koc taki grubasny z welny z Zakopanego. I tak do 18 tam siedzielismy z malym, bo zaczal marudzic. W domku okazalo sie, ze mu za goraco bylo ( a mial tylko bodziaka) jak go rozebralam to juz bylo ok. Po kapieli i papu padl od razu i zasnal. Moj kochany okruszek :) Troszke sie stresowalam, jak to bedzie z nim tyle tam siedziec, ale zasypial w osidelku, to mu moskitiere zakladalam, zeby tam zadne paskudztwo nie wlazlo. I najwazniejsze, ze z malym bylo ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657627 przez Panika992
Depeche spore zapotrzebowanie masz;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657651 przez Depeche
Panika992 napisał:

Depeche spore zapotrzebowanie masz;p


Nieee to zapas juz do konca zycia. Jak sie termin skonczy nadmucham i beda balony dla malej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657661 przez Panika992
Depeche napisał:

Panika992 napisał:

Depeche spore zapotrzebowanie masz;p


Nieee to zapas juz do konca zycia. Jak sie termin skonczy nadmucham i beda balony dla malej.


Pozbieraj na pierwsze urodziny Kuby:) Nie zużyj;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657665 przez Depeche
Panika992 napisał:

Depeche napisał:

Panika992 napisał:

Depeche spore zapotrzebowanie masz;p


Nieee to zapas juz do konca zycia. Jak sie termin skonczy nadmucham i beda balony dla malej.


Pozbieraj na pierwsze urodziny Kuby:) Nie zużyj;p


pozbiersm zuzyte, sie wyplucze, och ta mlodziez... takie marnotrastwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657686 przez kika1985
Depeche wow nie zuzylabym tego do kona życia bo teraz nie mam kompletnie ochoty na seks.... Tzn mam ale np o 2 jak karmie mala ale s śpi i nie budzę go bo do pracy chodzi a wieczorem to o niczym nie myślę tylko o snie ..... Coś mi się popsuło po porodzie .... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657696 przez Panika992
Kika nie popsulo sie. To zmeczenie...;/ Ostatnio tez padam na twarz. Ale K jak ma ochote, to tak potrafi zakrecic, ze resztki sil z siebie wskrzesze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl