BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #406765 przez sylwia2
Hej dziewczyny. Wczoraj byłam na wynikach, dziś je odebrałam i wiekszośc jest w normie ale matwi mnie bo w trzech pkt. mam czegos za mało tyle ze nie znam sie i nie wiem co to jest, szukam jakis info w necie ale nic konkretnego nie znalazłam. LYMPH jest 19,9% a powinno (20.0-45,0), EO w.b 0,04 a powinno ( 0.10-0,50) , EO 0,4% a powinno( 1,0-5,0) . O co w tym chodzi, miałyście to na wynikach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #406845 przez Unbreakable
Niestety badań jeszcze nie robiłam, więc nie pomogę w kwestii interpretacji wyników.

Na szczęście upały podobno się kończą - u mnie dziś nie jest już tak źle.

Wczoraj byłam u lekarza ;) dzidziuś cudnie już wyglądał, te rączki, nóżki i serduszko super... wrażenia nie do opisania, a mina męża bezcenna...
Maluszek ma 2,08 cm więc poważny człowiek ;) Teraz własnie zacznę robić wszystkie badania i za 3 tygodnie znów wizyta.

Jeśli chodzi o to ustanie objawów, ja też tak miałam... Nie mogłam patrzeć na jedzenie a następnego dnia czułam się jakbym w ogóle nie była w ciąży. Lekarz mi wczoraj powiedział żeby się nie przejmować, bo nawet jeśli coś złego się dzieje to objawy nie przechodzą z dnia na dzień, więc może po prostu masz"lepszy dzień"?
Jeśli Cie coś niepokoi to może zadzwoń do lekarza i poproś o szybką wizytę? Nie wiem jakie macie ukłądy z lekarzami, ale mój jest w zasadzie na każdy telefon. Nie ma sensu bez powodu się denerwować, bo to nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla Maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407164 przez Gosia27
Dzień dobry gdzie te wszystkie marcówki? Leniuchują?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407225 przez kasia123m
Hej ja juz po usg genetycznym.wszystko ok.bardzo sie ciesze.fotki wrzucilam na watek lutowy.dobrze ze juz mam to za soba



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407291 przez Gosia27
Hej kasi123m, a tak się bałaś,super, że wszystko u Ciebie w porządku. Ja jeszcze muszę trochę poczekać do 20.08. Dopiero wtedy usłyszę serduszko, nie mogę się już doczekać, bardzo się denerwuję czy wszytsko tam środku ok. Z objawami ciążowymi mam spokój, średnio co 2 godz muszę coś przekąsić, od niedzieli pobolewa mnie brzuch, raz mocniej a raz tylko czuję takie kłucie. Dziś ogólnie mam wisielczy humor i mąż się na mnie wkurzył....;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407416 przez sylwia2
A oto nasze maleństwo :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407432 przez Gosia27
Słodkie:*taki okruszek, az się popłakałam. Tak bardzo chciała bym już swoje zobaczyć! Który to tydzień Sylwia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407467 przez sylwia2
Jak widziłam bijące serduszko to mnie w gardle tak ścisneło z tego szcześcia. 8 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407477 przez Gosia27
Pięknie! Rośnijcie oboje zdrowo:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407530 przez sylwia2
Dziękujemy. Również życzmy Wam tego samego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407667 przez sylwka727
Śliczna kruszynka Sylwia ja w czwartek mam wizytę to będzie 9tc więc dzidzia będzie podobna :laugh:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407935 przez mamcia2013
Ale to słodkie jak się patrzy na taką dzidzię:) ja za tydzień idę ale nie wiem czy usg będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407937 przez sylwia2
Napewno bedzie i zobaczysz bijące serduszko, COS PIEKNEGO :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407998 przez Gosia27
Słuchajcie dziewczyny, poprosiłam dziś lekarze na dyżurze żeby mi zrobił USG,bo już mnie ciekawość zżerała czy bije serduszko (a mówie Wam jaki przystojny ten Karolek-błękitne oczy:P)I bije serduszko naszego maleństwa.Wg miesiączki to dziś 7t i 3d a wg USG dop 5ti6d,takie to malutkie, ale jak ścisnęło w gardle. Mężowi przedstawiłam naszą fasolkę to od razu zrobił sobie zdj Swoim tel.;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408321 przez buziaczek18
Hej dziewczyny piszę również z wami ponieważ tak naprawdę to nie wiem kiedy moja Zuzia przyjdzie na świat a może będzie to na początku marca ,jesli pozwolicie również się do was przyłączę termin z usg mam na 28 luty jestem teraz w 12 tygodniu ciąży ,jestem mamą 4 urwisów z których najmłodszy ma 2 latka a najstarsza 13 lat ,miło mi będzie z wami popisać służę wam radą i pomocą piszcie co u was zajrzę pod wieczór...... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl