BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 8 miesiąc temu #403805 przez sylwia2
katarzyna1702 ja tez czuje czasami delikatne pulsacyjne kłucia, ale mysle ze to chyba dlatego ze powoli bo powoli ale rośnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403932 przez AniaCzajka
ja też często czuje kłucie albo taki ból jak w tracie okresu, lekarz powiedział, że dzieje się tak bo macica się rozciąga żeby maluszek miał miejsce, ja juz 2 sierpnia idę na 3 wizytę z plikiem badań jakie kazał mi zrobić ginekolog, ciekawe co mi powie i jak będzie wyglądał dzidziuś na usg:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404061 przez sylwka727
Mnie też jak czasami coś ''szczyka'' w brzuchu albo za boli to jestem przerażona i zastygam i wsłuchuje się w brzuch ale staram się uspokajać że to przecież macica musi się powiększać mąż mi cały czas powtarza żebym się nie denerwowała bo to dzidziusiowi szkodzi a poza tym w pierwszej ciąży też mnie na początku tak brzuch bolał.

Przypomniało mi się teraz ja wieczorem tak przed spaniem coś spierałam się z nim i udawał że się na mnie obraził i swoją szanowną d odwrócił w moją stronę ale za chwilkę odwrócił się pocałował brzuszek i mówi dobranoc kocham Cię a mama jest niedobra :lol: hehe ale się śmiałam wtedy :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404084 przez Gosia27
Ja muszę powiedzieć, że nic odczuwam, żadnych bóli brzucha,nic, nawet piersi nie są tak wrażliwe jak były...i zauważyłam, że nie jestem już taka gorąca jak byłam. Nic,idę na zakupy a potem to pomyję okna, żeby mieć choć trochę inne myśli. Pozdrawiam Kochane:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404185 przez sylwka727
Hallo gdzie tak wszystkie marcóweczki powcinało :unsure:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404212 przez Gosia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404215 przez patka1603
sylwka727 napisał:

Hallo gdzie tak wszystkie marcóweczki powcinało :unsure:

no wiecie niektórzy potrafią żyć bez komputera ;) ja się chyba do nich nie zaliczam :P zresztą ty chyba też sylwka? hm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404216 przez Gosia27
A mnie właśnie wczoraj moja Pani dr na pierwszej wizycie uświadamiała, aby nie przebywać za długo z komputerem, bo wytwarza pole elektromagnetyczne i takie tam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404217 przez patka1603
Gosia27 napisał:

A mnie właśnie wczoraj moja Pani dr na pierwszej wizycie uświadamiała, aby nie przebywać za długo z komputerem, bo wytwarza pole elektromagnetyczne i takie tam :D


no ale to chyba się tyczy jak siedzisz np powyżej 10h, mówiła może coś o czasie? ogólnie dłuższe przebywanie przed komputerem nie jest wskazane nawet jak nie jest się w ciąży, tak słyszałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404221 przez Gosia27
Patka1603, ja ogólnie to po wczorajszej wizycie siedzę jak na szpilkach...także wydaje mi się, że komputer to najmniejsze zło jakie może wyrządzić krzywdę...także siedzenie parę minut po kilka razy na pewno nie szkodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404222 przez sylwka727
Patka wcześniej myślałam że nie mogę się obejść ale ostatnio sie na nota obraziłam i przez prawie 2tygodnie nie włączałam laptopa a wczoraj mąż pojechał pojechał na delegacje i się lenię a poza tym babcia dziś jest do obiad z głowy bo rano pomagałyśmy jej lepić pierogi mmmm pycha chodziły za mną już od dłuższego czasu. A poza tym mam dziś mega mdłości a na śniadanie zjadłam pomarańczę więc spoko potem mnie niestety naszło na galaretę i wisiałam z głową nad wc :dry: więc dziś leżę bo nie mam siły po pierożkach też mnie trochę ciągnie do łazienki ale nie oddam



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404228 przez Gosia27
Eh...ja nie mam zachcianek,ani mdłości, ani pobolewań ani..teraz już po tej wczorajszej wizycie to już sama nie wiem co myśleć. Staram się myśleć pozytywnie, bo sama pani dr jest pozytywnie nastawiona, ale mnie to nie przekonało. Ja jak mam na coś ochotę to wtedy kiedy mam kłaść się spać, wtedy mam apetyt i się objadam..a w pt jadę do teściowej to na pewno będą pierożki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404232 przez patka1603
nie zazdroszczę ci tych mdłości. Ja ogólnie jak mam zajęcie to nie ciągnie mnie do laptopa , chyba że się nudzę to nie potrafię się bez niego obejść. sylwka a powiedz mi jak znosisz upały bo ja jak byłam w ciąży to w bardzo gorące dni miałam obrzęki , wcześniej mi się to nie zdarzało i teraz mi tak zostało i nie wiem o co chodzi a jak by tego było mało to po niektórych posiłkach mnie mdli- ale nie wymiotuje, a wydaje mi się że nie powinnam już mieć takich objawów :unsure: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404233 przez patka1603
Gosia27 napisał:

Eh...ja nie mam zachcianek,ani mdłości, ani pobolewań ani..teraz już po tej wczorajszej wizycie to już sama nie wiem co myśleć. Staram się myśleć pozytywnie, bo sama pani dr jest pozytywnie nastawiona, ale mnie to nie przekonało. Ja jak mam na coś ochotę to wtedy kiedy mam kłaść się spać, wtedy mam apetyt i się objadam..a w pt jadę do teściowej to na pewno będą pierożki :D

moja doga więcej optymizmu i wiary gdyż bardzo duży wpływ na rozwój maleństwa ma twoje nastawienie. Ja wierzę że wszystko dobrze się skończy i ty też musisz w to uwierzyć. w końcu nie beż powodu jest przysłowie że wiara góry przenosi! głowa do góry!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404277 przez mamcia2013
Cześć Dziewczynki :) co do zmęczenia to ja w dzień też zasypiam na siedząco...
Mam pytanie, planowo powinnam dostać @ 1-2 sierpnia i leci mi żółtawy śluz, wiecie czy to może być przez @ ? I do tego czasem ból brzucha jak na @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl