BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 8 miesiąc temu #404278 przez sylwka727
Patka obrzęków nie mam a w gorące dni siedzę w basenie albo przed wiatrakiem ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404294 przez sylwia2
mamcia2013 najlepiej dzwon do swojego lekarza, wtedy bedziesz spokojniejsza,

Dziś miałam śmieszną sytuacje bo wybrałam sie do swojej fryzjerki i tak w trakcie rozmowy wypalila czy nie jestem w ciązy bo tak jakos jej wyglada ( oczywiście nikt o tym jeszcze nie wie) wieć udałam wariata,, że nie- chyba '', hee heh nie umiem tak ściemniać,
Ja od kilku dni żyła bym na pomidorach aż własnie sobie gotuje pomidorówkę hee bo jeszcze mi mało :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404305 przez patka1603
sylwia2 napisał:

mamcia2013 najlepiej dzwon do swojego lekarza, wtedy bedziesz spokojniejsza,

Dziś miałam śmieszną sytuacje bo wybrałam sie do swojej fryzjerki i tak w trakcie rozmowy wypalila czy nie jestem w ciązy bo tak jakos jej wyglada ( oczywiście nikt o tym jeszcze nie wie) wieć udałam wariata,, że nie- chyba '', hee heh nie umiem tak ściemniać,
Ja od kilku dni żyła bym na pomidorach aż własnie sobie gotuje pomidorówkę hee bo jeszcze mi mało :laugh:

mamcia jak masz takie objawy to lepiej to skonsultuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404318 przez LadyAgula
dzień dobry :)
Mogę się przyłączyć?
Termin mam na 1 marca :)
Mam 21 lat i trzylatka w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404322 przez katarzyna1702
Witaj LadyAgula im więcej tym lepiej ;) zapraszamy ;) Oj niektórych wywiało sprzed komputera ale do lekarza ;) bo aż mi się w nocy śnił że muszę się do niego wybrać i dziś byłam na wizycie . Widziałam Nasze 2 cm Szczęście z pięknym zarysem rączek,nóżek i cudownie bijącym serduszkiem aż mi się łezki zakręciły ;)Fantastyczne uczucie. Później wrzucę zdjęcia Maleństwa. Dokładnie jestem w 8tyg 5 dni ciąży i termin porodu podobno nie mylący się z Usg 7.03.2013. Wszystko w jak najlepszym porządku z Dzieciątkiem więc jestem już spokojna i żadne bóle ani kłucia mi już nie straszne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404325 przez katarzyna1702
mamcia2013 napisał:

Cześć Dziewczynki :) co do zmęczenia to ja w dzień też zasypiam na siedząco...
Mam pytanie, planowo powinnam dostać @ 1-2 sierpnia i leci mi żółtawy śluz, wiecie czy to może być przez @ ? I do tego czasem ból brzucha jak na @.


Mamcia2013 śluz w ciąży to normalne jedne mają go dużo inne mniej u jednych jest biały u innych zółty tak jak i u mnie. Oby tylko był bez dodatku krwi to myślę że wszystko w porządku jest. Nie martw się Kochana na zapas. Pozdrawiam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404357 przez sylwka727
Hej Lady Pewnie dołączaj dołączaj im więcej tym lepiej

Ja też właśnie zobaczyłam u siebie kilka dni temu taki żółtawy śluz.

Ja już wiele razy wyliczałam termin porodu na różne sposoby dziś policzyłam sobie normalnie kalendarzem tydzień po tygodniu i 40tc wypada dokładnie w dniu urodzin mojego męża 20 marca strasznie się ucieszył jak mu to powiedziałam



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404434 przez Gosia27
JA jestem marcową dziewczynką :D i nasze maleństwo też będzie :D ogólnie rybki i baranki pochodzący z marca to niesamowicie fajni ludzie, a szczególnie spokojni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404436 przez sylwka727
Hehe ja jestem grudniówką - koziorożec - strasznie, okropnie uparty człowiek :ohmy: ;) :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404601 przez LadyAgula
Dziękuje za miłe powitanie. Dużo Was tu jest?
Z naszym maleństwem było bardzo ciekawie, bo to taki nasz prezent :) przez półtora roku wyczekiwany. Ja jestem z czerwca 8 i plus minus w okolicach ósmego wszystko się zaczęło i się maleństwo poczęło :) Dowiedziałam się parę dni prze Dniem Ojca, ale mężowi powiedziałam właśnie w jego święto. A co z terminem porodu to mąż ma urodziny 19 lutego przecież mogę urodzić dwa tygodnie wcześniej :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404636 przez sylwka727
Lady trochę nas tu jest grono się powiększa ale mało aktywne te marcówki :P widzę że dołączyłaś też do lutówek ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404681 przez AniaCzajka
uff jak gorąco, marcówki pewnie leniuchują gdzieś w cieniu:) a ja jutro mam usg i już się doczekać nie mogę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404686 przez patka1603
sylwka727 napisał:

Hehe ja jestem grudniówką - koziorożec - strasznie, okropnie uparty człowiek :ohmy: ;) :lol:

ja również jestem z marca a dokładniej z połowy i mam dusze romantyka :P ale potrafię też się wkurzyć, ale to już ktoś musi mnie naprawdę zdenerwować, a co mnie wkurza to to że nie potrafię się obrażać hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404782 przez LadyAgula
Dołączyłam, dołączyłam bo ja taka nieterminowa jestem :) :) :) i nigdy nic nie wiadomo :) tak naprawdę okaże się dopiero przy porodzie czy luty czy styczeń a wole już mamusie poznać żeby już coś o nich wiedzieć na wątkach już z dziećmi :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #404873 przez gosiach
Hej Kobitki jeśli o miesiącach już mowa to moja pierworodną urodziłam 13 marca. Teraz znów kroi się na marzec z okresu 20 a z usg zobaczymy z tym że pierwszą ciążę przenosiłam 10 dni zobaczymy. ale trzymam się kurczowo marca :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl