BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

13 lata 10 miesiąc temu #412403 przez mamcia2013
Vernix tak, oprócz tego widać czy dziecko nie ma np zespołu downa itp.

Andzia_zg tak szybko miałaś to usg genetyczne? Z tego co ja wiem (gin mówił) że nie wcześniej jak 12 tydzień i nie później jak 14 tydz się robi. Ja będę miała jakoś w 13.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412407 przez andzia_zg
Z tego co wiem to nie bylo to usg genetyczne tylko zwykle USG. Byla tylko mierzona dlugosc ciemieniowo - siedzeniowa malenstwa CRL. USG genetyczne jest bardziej szczegolowe. Chyba ze sie myle.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412408 przez mamcia2013
andzia ja już zgłupiałam :) ja idę 4 września to wtedy będę wiedziała co gin mierzy i patrzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412409 przez andzia_zg
To mi dasz znać :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412412 przez andzia_zg
Z tych emocji zapomnialam dopytac kiedy jakie badania itp.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412417 przez mamcia2013
Pewnie że dam znać:) a o jakie badania Ci chodzi? Robiłaś już jakieś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412423 przez andzia_zg
Mamcia2013 do tej pory robilam badania w laboratorium tzn z krwi i moczu. Wszystkie wyniki ok no i na USG widzialam malenstwo, widzialam jak bije serduszko itp. Ale to bylo wzruszajace.Ja juz bym chciala zeby malenstwo bylo na świecie a to jeszcze musimy tyle czekac... Nastepna wizyta we wrzesniu. Ale jestem szczesliwa.
Pozdrawiam





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412432 przez mamcia2013
Andzia moja dzidzia też jest długo wyczekiwanym szkrabem :) aż rok czasu się staraliśmy. Więc jesteśmy mega szczęśliwi :)
Ja robiłam badania na Hiv, toksoplazmozę, różyczkę, mocz itp.itd.
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412436 przez andzia_zg
No to czekamy do nastepnej wizyty co dalej a nasze Skarby beda sobie rosły nam w brzusiu :-) Pozdrawiam :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412438 przez sylwia2
Ja z powodu zwolnienia lekarskiego byłam tydzien po tygodniu, teraz mam wizyte 7 wrzesnia czyli miesiąc po ostatniej wizycie,ale możliwe ze bede musiala szybciej pojechac do gin bo dzis dzwonili do mnie z pracy i musze miec zaswiadczenie od gin ze jestem w ciązy. Jutro sie dowiem czy moze byc dostarczone po 7 wrzesnia czy musi byc na juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412459 przez andzia_zg
Sylwia2 nie wiem czy to zaświadczenie nie jest w pracy potrzebne do tego ze teraz wyplate placi Ci ZUS i moze muszą miec jakąś "podkladkę" Dowiedz się jutro.
Pozdrawiam





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412469 przez mamcia2013
Pierwszy miesiąc na zwolnieniu płaci zakład, dopiero później ZUS przejmuje nas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412496 przez madga
Mi się wydaje, że musi to być w księgowości właśnie po to , aby po miesiącu L-4 przejął ZUS i całe L-4 jest 100 % płatne. Mi też kazali przynieść takie zaświadczenie, a myślałam , że L-4 już wystarczy bo jest tam nr choroby czyli ciąża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412509 przez sylwka727
Vernix Witaj. Oj wiem jak to jest jak pierwsza ciąża nie przebiegła tak jak powinna ja też chucham i dmucham

WIdzę że rozmawiacie o kremach na rozstępy trzeba tez pupę i uda smarować bo też mi sie zrobiło kilka mini rozstępów :blink:

Ja też już mam dużego brzucha mimo iż schudłam a nie przytyłam ale to już druga ciąża więc podobno mięśnie brzucha są osłabione i szybciej widać z każdą ciążą poza tym kiedyś byłam kulka i schudłam w krótkim czasie 20kg więc też przez to osłabione mięśnie

Gosia
świetnie że z dzidzią wszystko dobrze :kiss:

Ale się dziś szalone rozpisłyście :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #412516 przez sylwia2
Tak tak, to zaswiadczenie potrzebne do ZUS-u. Bo po miesiącu juz ZUS płaci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl