BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 8 miesiąc temu #411538 przez chiczi
Miałam usuwane torbiele krwotoczne z lewego i prawego jajnika.
Po zabiegu zawsze mocniej "czułam" lewą stronę- większa blizna i pewno zrosty również :(
Teraz w ciąży też mocniej odczuwam kłucia z lewej strony. Zdaniem lekarza macica rozrywa zrosty i boli. Ale damy radę :). Kropek najważniejszy :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411758 przez sylwka727
Aha teraz jak pisałaś o tym to tak sobie myślę że to przez tą laparoskopię i teraz też mam znów torbiel na tym jajniku i to może być przyczyną.

Jak się czujecie? Ja miałam dzień spokoju bez mdłości ale wczoraj znów wróciły



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411884 przez mamcia2013
Ja poza tym że też mam niższe ciśnienie to jest ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411981 przez macka
Cześć dziewczyny, właśnie szykuje się do pracy, mały wyprawiony do żłobka, właśnie wyszedł z tatą. A mnie od rana znowu mdłości chwyciły, kiepsko spałam, no i od rana szarpanie, ale bez wymiotów, bo nie ma czym :screwy: Od wczoraj boli mnie głowa, masakra jakaś, czyba przez ten upał. A wy ziewczyny jak tam u Was samopoczucie?? Jak tam po weekendzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411985 przez AniaCzajka
mnie tak samo boli głowa okropnie, a po wekendzie ogólnie leniwie oprócz ogarnięcia domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411989 przez gosiach
U mnie dziewczyny energia powróciła i to podwójna czuję ze mnie roznosi więc staram się być aktywna bo niedługo znów się może coś zmienić.A wczoraj wieczorem jak się położyłam spać to tak jakbym czuła maleństwo jak się kręci ale to chyba niemożliwe -prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412010 przez Gosia27
Hej dziewczyny, ja dziś od wczesnych godzin na nogach, byłam już na badaniach bo dziś mam wizytę o 15:30 i nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa co u naszego maleństwa,o ile urosło itd. OD czasu do czasu mdli mnie, ale ratuje się wtedy łykiem wody czy cukierkami eukaliptusowymi. A ogólnie to ok, tylko leniwa jestem:D i dziś na obiad tylko zupa z paczki :P miłego dnia Wam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412059 przez madga
Hej! Mnie za to nocki męczą, bardzo często wstaję do toalety w nocy i bardzo chce mi się pić :angry: A w dzień zaś muszę się zmusić, żeby się napić. Tak ogólnie to ok i wpsółczuję Wam :(
Jak tam u was z brzuszkami ?? bo mi bardzo urósł brzuszek, myślałam, że taki będzie za jakieś 2 miesiące. Jak bym małego jaśka(poduszkę) miała pod bluzką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412078 przez andzia_zg
Witam wszystkie "marcówki" :-)

Jestem tu nowa więc mam nadzieje na małe wskazówki dotyczące tego forum, bo jeszcze nie do końca się z nim zapoznałam.
Wg lekarza i kalkulatora w internecie mam termin na 6 marca a wg usg na 27 lutego. Już nie moge doczekac się małego Skarba a to jeszcze tak długo trzeba czekać.

Pozdrawiam :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412097 przez sylwka727
Macka u mnie dziś rano obyło się bez większych mdłości ale nie zapeszam. A weekend fajnie minął wczoraj kuzyn z dziewczyną wyciągnęli nas nad jezioro Czyste ale tylko nogi zamoczyłam bo była zimna woda potem przyjechaliśmy do nas zrobiliśmy grilla i oglądaliśmy pierwszą część Laleczki Czaki więc wczorajszy dzień był spoko. A tobie jak minął? A co do bólu głowy to kilka dni mnie bolała okrutnie.

Madga mi też okropnie urósł mimo iż schudłam przez wymioty ale już wraca mi apetyt powoli i już czuję że się wyrównała waga

Andzia witaj i tu :blink:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412099 przez chiczi
sylwka727 napisał:

Aha teraz jak pisałaś o tym to tak sobie myślę że to przez tą laparoskopię i teraz też mam znów torbiel na tym jajniku i to może być przyczyną.

Jak się czujecie? Ja miałam dzień spokoju bez mdłości ale wczoraj znów wróciły


Ja zaszłam w ciążę z 5 cm torbielą znowu krwotoczną na lewym jajniku. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że już jej nie ma :)
Ale nie ukrywam, że nadal najmocniej czuję lewą stronę- takie ciągnięcia, kłucia.

Nie mam mdłości i wymiotów od początku ciąży :),ale mam wilczy apetyt!!! Co dwie godziny jestem głodna ;). Dużo piję, w nocy po dwa razy chodzę do wc. Dziś znowu poboluje raz lewa, raz prawa strona brzuszka, czasem cosik pociągnie nawet w pachwinie ;)

Pozdrawiam Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412108 przez andzia_zg
Ja też nie wymiotuję. Czasem mam poprostu mdłości ale nie ma tragedii. Kryzys mialam jedynie 3 dni temu jak robilam obiad. Mialam otwarte okno, a sasiadkosil trawe. masakrycznie mnie zmulilo ze myslalam ze nie skoncze obiadu ale na szczescie nie wymiotowalam. a dzis czuje sie rewelacyjnie.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412210 przez mamcia2013
Hej dziewczyny :) dzisiejsza duchota mnie dobija :/ u Was też tak jest? Cały czas mam ochotę na kanapki z dżemem ;) zaraz pewnie drzemkę sobie utnę.
Wizytę mam 4 wrześnie (usg genetyczne) jak zwykle nie mogę się doczekać :)
Andzia_zg Witaj :)
Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412225 przez andzia_zg
No pogoda dzis straszna. u mnie jest 34 stopnie w cieniu. Na szczęście nie mam zachcianek.Nawet pić mi się nie chce mimo, że powinnam pić dużo wody ;/






[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412250 przez mamcia2013
A ja co chwilę piję :) przed snem staram się dużo nie pić bo wtedy do wc latam jak głupia :)
u mnie też ponad 30 stopni jest i strasznie duszno, mogłoby popadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl