BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 8 miesiąc temu #412578 przez kasia123m
Usg gen robi sie miedzy 11tyg 0dni a 13 tyg 6dni.ja mialam robione rowno jak skonczylam 11tyg albo 11 tyg 1dzien.jest to dokladniejsze badanie niz normalne.mierzona byla przeziernosc karku...norma do 2,5mm.ja mialam 1,1.i takie mniej wiecej wartosci mialy dziewczyny na lutowkach.sprawdza sie czy jest kosc nosowa.czy jest pecherz,watroba,lekarz sprawdzal przeplyw krwi przez serce mozg watrobe.sprawdzal na ile czesci podzielone jest serce i mozg.sprawdzal czy pepowina jest trojdzielna,jakie jest lozysko i czy jest odpow.ilosc wod plodowych.no rączki nozki to wiadomo.mierzyl jakis kat midzy koscia nosowa a glowa.mierzyl dzidziusia.ja sie balam ze moj bedzie zamaly bo dziewczyny z reguly chodza na to badanie jak maja 12 tyg i cos ale mial juz prawie 5cm.dzidzia musi miec conajmniej 4,5cm.ltoras z lutowek byla kilka dni pozniej i jej dzidzius mial niecale 4 i powtarzali badanie po tyg.termin z tego usg wyszedl mi 23 luty ale z mies gin liczy niby 2 ?arca.

Do gina ide teraz dopiero 10 wrzesnia bo ja teraz na wakacjach a potem on.to bedzie 4,5tyg przerwy.normallnie chodze co 3.chodzilam czesciej jak byly plamienia.

Pozdrawiam dziewczynki..super ze z dzidziusiami ok.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412593 przez madga
sylwka faktycznie wczoraj się rozpisałyśmy hehehe dużo nas było :)

Czy któraś z Was chodzi jeszcze do pracy ????

A jak tam nocka? ja dziś przespałam prawie całą noc, pierwszą od jakiegoś czasu :) dopiero przed 5 się przebudziłam do toalety :) jestem wyspana wkońcu :)

No to piszcie jakieś porady, żale, ciekawostki :) wieczorkiem będzie co poczytać :) bo dzś mam ciężki dzień :( mam dużo spraw do załatwienia i dużo do jeżdżenia :(

Miłego dnia mamuśki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412606 przez sylwka727
Dziewczynki mam do was prośbę mogłybyście głosować na naszą Emi z forum staraczek zp? Głosy można codziennie dodawać:) pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412629 przez vernix
Witajcie Dziewczyny:)

Magda, fajnie, że się wyspałaś-zazdroszczę:):)ja od 24 wstawałam co godzinę! do toalety, pęcherz wymagał opróżnienia:)gdyby tego było mało po 4 wymiotowałam, wiec ledwo żyję.

Życzę Wam dobrego dnia, dużo odpoczynku i uśmiechu:)

PS Dziękuję Sylwka727 za przywitanie:)i Ciebie też witam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412640 przez vernix
Mam pytanie logistyczne:)

jak załadować suwaczek?? wybrałam go, opisałam i co dalej??:)stanęłam w miejscu, pomóżcie Kobietki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412642 przez vernix
[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42521 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412646 przez andzia_zg
Też mam problem z tym suwaczkiem ;/





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412651 przez sylwia2
sylwka727 głos oddany, sliczna dziewczynka
vernix - musisz ten link wkleic na swoj profil w okienku podpis i zapisac :laugh:
Ja już drugą noc wstaje do wc , wczorajszej nocy 2 razy a dzisiejszej 3,tak ciśnie na pęcherz już. A i strażacy mnie obudzili to tak lało u nas że do 2:30 wypompowali wodę z piwnic,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412656 przez vernix
Dziękuję Sylwia2 za podpowiedź:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412662 przez sylwia2
Ale musisz wkleic ten link z pierwszego okienka po zrobieniu wszystkich punktów w suwaczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412937 przez gosiach
Madgaja jeszcze ciągle pracuję no i zamierzam jeszcze miesiąc mogłabym i dłużej ale teściowa wyjeżdża i muszę zająć się córką. W sumie to dobrze bo jestem pracoholiczką i może warto w końcu wyluzować. A co do usg genetycznego to to samo co 3/4D bo jeśli tak to na stronie luxmed lublin(bo tam jutro będę poddana usg)dowiedziałam się że wykonuje się między 22 a 24 tgc to optymalny termin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412969 przez madga
Fajnie :) ja na początku chciałam wolne, wsumie to musiałam mieć wolne od razu tak kazał lekarz więc się cieszyłam, a teraz mi się już zmierzło heheh

Lublin to daleko odemnie bo ja jestem ze śląska przy granicy czeskiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413043 przez macka
Cześć. Witam nowe mamuśki, tak się rozpisałyście, że już nie ogarniam. Zapisałam się na badania prenatalne, u mnie kosztują 350 zł, masakra, w pierwszej ciąży płaciłam 250 zł. No ale robie dla świętego spokoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #413068 przez mamcia2013
Hej DZiewuszki :) ja dzisiaj też pół dnia przeganiałam. Od znajomej przywiozłam kilka małych ciuszków ( słodkości). Teściowa się ze mnie śmieje że już zaczynam zwozić :) ale ja tylko kilka łaszków wzięłam bo znajoma je sprzedaje i nie będzie później :P takie one fajne :)

Macka tanie są u Ciebie te badania prenatalne. Mnie słuchy doszły że u mnie ( okolice Gorzowa Wlkp i Słubic) od 500zł w górę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #413072 przez mamcia2013
Sylwka727 głos oddany , śliczna dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl