BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #462548 przez Depeche
katarzyna1702 napisał:

Dałyście dzisiaj czadu ;) uśmiałam się ;) ja od 3 dni walczę z zaparciami herbatką, siemieniem kilogramami jabłek i nic;/ no może tylko troszkę lepiej a marzy mi się po prostu sraczka czy to tak dużo ;) o bąkach nic nie będę pisała bo same wiecie. A upławy u mnie również takie normalne plus od czasu do czasu gacie mokre ( jeszcze nie popuszczam)nie wiem skąd to i co to ;)


Kup czopki glicerynowe w aptece, zadziałają. Od jabłek lepsze są suszone śliwki, kompocik możesz sobie robić. Ja w pierwszej ciąży miałam zaparcia, a teraz jak widać odwrotnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462550 przez chiczi
Agnieszko, mnie też męczą takie gazy, które nie chcą się uwolnić...Jak już nie daję rady z mega wzdętym brzuchem, to ratuję się Espumisanem, pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462552 przez chiczi
Depeche napisał:

. Od jabłek lepsze są suszone śliwki, kompocik możesz sobie robić. Ja w pierwszej ciąży miałam zaparcia, a teraz jak widać odwrotnie


Ja kupiłam parę razy deserek dla dzieci chyba Gerber: suszone śliwki z jabłkami- cudnie podziałał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462553 przez andzia_zg
Ja na szczęście nigdy nie miałam zaparć (no może kilka razy w zyciu) Zawsze mogłam jeść duzo, bo zjadłam i zaraz sobie szłam na posiedzonko i mogłam jeść od nowa.
W ciąży całe szczęście też nie mam zaparć.Raz tylko miałam i az mnie pobolewał brzuch ale to dlatego że najadłam się jak głupia czekolady i mnie "zatkało" :P
A jak zjem jabłuszko to bąkal idzie taki,że szok ale zaraz żeby nie uprzykrzac innym atmosfery to idę na posiedzonko do kibelka, wydale kupala i jest ok :-) :P





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462555 przez chiczi
andzia_zg napisał:

A jak zjem jabłuszko to bąkal idzie taki,że szok ale zaraz żeby nie uprzykrzac innym atmosfery to idę na posiedzonko do kibelka, wydale kupala i jest ok :-) :P


Tak na zawołanie? Tylko pozazdrościć :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462563 przez aksa
u mnie na zaparcia śliwki nie działają,ani jogurty ani jabłka, czopki glicerynowe mają już swoje miejsce w apteczce :dry:

chociaż jakiś czas temu pokusiłam się na chesseburgera z maka...co ja przeżyłam!!nie jadam tego praktycznie nigdy i już przysięgam nie tknę taki ból brzucha,że całą noc przelatałam do łazienki :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462565 przez aksa
myślę,że z pól kg to ze mnie zleciało w tamtą noc :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462569 przez andzia_zg
chiczi napisał:

andzia_zg napisał:

A jak zjem jabłuszko to bąkal idzie taki,że szok ale zaraz żeby nie uprzykrzac innym atmosfery to idę na posiedzonko do kibelka, wydale kupala i jest ok :-) :P


Tak na zawołanie? Tylko pozazdrościć :lol: :lol: :lol:


Na zawołanie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462571 przez aksa
za to mam inny problem, od jakiegoś czasu łzawią mi oczy, masakra jak wychodzę na spacer to w momencie jedno oko mi 'płacze' :dry: i o co chodzi?kosmetyków nie zmieniłam, czasem jest ok a czasem łzy mi lecą jak grochy nie ma reguły, i od czasu do czasu pod okiem pojawia mi się tak jakby miejscowe podpuchnięcie jakby woda się zbierała, czasem jest to malutka kropeczka a czasem wygłądam jakbym w limo dostała :dry: ma lub miała tak któraś??
Zaznaczę,że to np pojawi się dziś a jutro wieczorem już samo z siebie zniknie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462576 przez andzia_zg
Aksa nie wiem co to może byc. Ja z kolei od wiatru mam zawsze katar.I to masakryczny.Ciurkiem mi leci wtedy z nosa. Najgorzej zimą. Nochal opuchnięty i czerwony od smarkania, a tylko wchodze do ciepłego katar mija.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462588 przez sylwka727
kika1985 napisał:

andzia na prawdę szczęście w nieszczęściu



Andzia to 8 dziemy na wizytę, która jeszcze 8 idzie??? ja już siedzę jak na szpilkach, chciała bym żeby byl już czwartek :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja ja, ja też idę :lol: i nie mogę się doczekać czwartku :silly:

Andzia dzięki za podpowiedź :) Mi też się nie chce malować bo rzadko wychodzę a chcę żeby trochę twarz odpoczęła od tej chemii kosmetycznej. :blink:

kika1985 napisał:

hehehe no a mówią ze ciąża to piękny okres w życiu kobiety :lol: :lol: :lol: :lol:


Ta piękny nic nie boli nic nie szczyka cera przepiękna a jak ostatnio przeczytałam że na tym etapie ciąży w którym jestem to powinnam mieć piękne i lśniące włosy to mało się ze śmiechu nie posikałam, Moje włosy pięknie lśnią rano na poduszce ja wstaje a one tam zostają :lol: wypadają mi garściami teraz :dry:

Patrycja moje gratulacje zdolniacho :kiss: wreszcie sobie odpoczniesz :woohoo:

Agnieszka86 napisał:

Lekarzem nie jestem, ale te upławy to tak jak grzybica wygląda, Neomycyna i będzie ok:)
Zosia bryka wesoło w brzuchu, a ja nadal borykam się z gazami, które nie chcą się "uwolnić", może mała naciska na jelita??

Uffff zrobiłam wszystko, oprócz prasowania:) Jestem z siebie zadowolona:)
Teraz idę się przebrać, ogarnąć twarz-bo bez make-up'u to ciężko :dry:

Zajrzę do Was wieczorem, nie naprodukujcie 100 stron, bo będę czytać przez całą noc :P


Co do gazów to nie masz pojęcia jak ja bym chciała żeby mój mąż miał takie które nie chcę się uwolnić bo jego to aż za bardzo się uwalniają i ja na tym cierpię a wszystko zaczęło się jak ja zaszłam w ciąże - to on zaczął "nadprodukcję" śmierdzących gazów



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462589 przez sylwka727
Aha jeszcze jedno cholera tak mnie dziś boli "łączenie" nóg z pipką że chodzić ciężko :dry: czyżby to te wiązadła?



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462594 przez andzia_zg
sylwka727 to wlasnie te wiazadła bolą tam i w pachwinach





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462620 przez vernix
Ja pitoolę Mamuśki!:)
Zostawić Was na parę godzin i co tu się dzieje? :lol: :lol: :P
Ale się uśmiałam z tych pierogów,serków, gazów i zaparć (nie żeby z dolegliwości, które i mnie nie omijają, ale Waszych opisów, buhahhaha) :lol:
Masakra :lol: :lol: :laugh:

Sylwka to właśnie bolą wiązadła.

Patrycja gratulacje Zdolniacho!!

Aksa nie mam pojęcia co to może być z tym łzawieniem.Może zapytaj farmaceutę, coś Ci da- jakieś krople, a jak nie to lepiej wybrać się do okulisty.

Mamcia to dobrze, że tyle pijesz, nie będziesz miała kłopotów z zapaleniem pęcherza=nerki dobrze filtrują,a Dorianek też przecież potrzebuje pić:)

Ela trzymam kciuki za wizytę, oczywiście napisz co i jak :)

Co do malowania i ogarniania się-potwarzy i reszty ciała, to na co dzień, gdy jestem w domu nie maluję się, ale ostatnio mąż spojrzał na mnie badawczym wzrokiem, bo zrobiłam make up, uczesałam się i nie wiedział co się zmieniło, powiedział: "kupiłaś nowe witaminy??":woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462643 przez Gosia27
Dzień dobry kochane :blink: 103 posty do nadrobienia, jesteście zwariowane :P myśmy niecałą godzinę temu dopiero wrócili do Jeleniej. Mąż już u lekarza, nic mu nie przechodzi, a ja sama jestem zaskoczona że póki co mnie nic nie złapało. Dziś o 17:30 mam USG połówkowe, proszę każdą z osobna, żebyście 3mały mocno za nas kciuki. Jestem strasznie zdenerwowana, tym bardziej, że dziś dopiero przyszedł polecony z Genomu z wynikami amniopunkcji. Odezwę się do was jak już będziemy po.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl