BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #462241 przez kika1985
Ania ranny ptaszek z ciebie :)

Lusiaczek nie martw sie kotkiem , biedny musial być tak bardzo pogryziony że nic nie dało się robić a lekarz tylko ulżył jego cierpieniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462274 przez mamcia2013
hej wszystkim :)

ja niedawno wstałam, w nocy coś nie mogłam spać, kręciłam się i wierciłam :angry:
w sobotę Dorianek tak dawał czadu że aż brzuch się ruszał :D

Lusiaczek biedny Kotek...

Patrycja trzymam kciuki :)



miłego dnia Mamuśki .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462284 przez sylwka727
Dzięki dziewczyny za rady bo ja zielona jak na razie :blink: zawsze jak nie przypasują małej te chusteczki to mama zwinie do demakijażu bo wczoraj wypróbowałam i się sprawdzają. Co do pampersów to słyszałam że te z pampersa mają ful chemii a te z dady pod tym względem są najlepsze ale że szybko przemakają no ale zobaczymy. Ale powiem wam tak że jak się chucha na dziecko stara żeby miało jak najlepiej (pieluszki bez chemii suche , chusteczki nieuczulające kremiki oliwki itp) to zawsze jakaś alergia sie przypląta albo choroba a jak np matka nie dba o dziecko nie przejmuje się tym wszystkim tak to dziecko zdrowe i nic się go nie łapie. Ja mam taki właśnie przykład mam 2 koleżanki -siostry jedna ma córkę to zawsze dbała kremy kupowała pilnowała żeby było ciepło ubrane(nie przegrzewała dziecka) i mała czasem łapie jakieś choróbsko przeziębienie anginę nawet rękę mała sobie złamała a ona cały czas przy niej siedzi i ją pilnuje a jej siostra ma dwie córki i olewka totalna mała z mokrą pieluchą chodzi na pole wylatuje nie ubrana po meblach się spina spada z nich guza nabija i już nawet nie płacze tylko sama sobie ręką rozciera i nic ani choroba się ich nie łapie.

Lusiaczek nie martw się kotkiem takie gdybanie nic nie zmieni a kotek był pogryziony

Mam do was dziewczyny pytanie macie już problemy z siarą? Ja od jakiegoś czasu jak lezałam na prawym boku i miałam za bardzo przyciśniety sutek to mi się lało z niego z lewym to samo. A od 3 dni mam tak że nawet nic im nie robię tyylko sobie siedzę to się leje z nich :dry:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462287 przez mamcia2013
Sylwka mi jeszcze nic nie leci z sutów :P a co do pamperów to ja sama nie wiem jakie będę kupowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462292 przez Depeche
Sylwka, nic nie mam i mi się jeszcze nie tęskni za siarą i tymi laktacyjnymi sprawami ;-), ale cy.ki mam wielkie i takie ciężkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462298 przez Depeche
Lusiaczek, to straszne , no głupie te zwierzaki... ale lepiej uśpić, niż jakby miał się męczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462299 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny :-)

Ja wstałam dopiero o 10:00 Wieczorem jakos bałam się zasnąć i ciągle zerkałam w stronę kuchni i mialam przed oczami ten metrowy płomień ognia. Do tego brała mnie choroba.Tak mnie bolały zatoki,że nie mogłam leżeć na boku, do tego doszedł katar i noc ciulowata. budzilam sie czesto w nocy, bo bol zatok nie dał spać.Zasnelam dopiero nad ranem.
Jutro bede miec mega dzień sprzatania kuchni, bo wczoraj coprawda mąż posprzątał ale musze to wszystko jeszcze doszorowac jakims cifem czy czymś. Szafki były całe odymione, brud zszedł ale musze to jeszcze doczyścić, a dopiero popołudniu jedziemy na zakupy. Sciany też nie za fajnie wyglądają.

lusiaczek smutna przygoda z Twoim kotkiem :-( Ja kiedyś mialam fajowego kota to sąsiad nastawił na jego sidła (bo czasem moj kotek podbierał mu gołebie)No i pewnego dnia kot ledwo co wrócił do domu.był cały połamany.miał kilkadziesiąt złamań. Ogon to był tak powykrzywiany, że szok. Zdechł na naszych oczach :-(

patrycja czekamy na pozytywną wiadomość z egzaminu :-)

Gosia27 jak się dziś czujesz? Mam nadzieję, że Ciebie nie dopadła jelitówka...

sylwka727 odnośnie chusteczek nawilżanych pampersa. Jak już wspominałam kiedyś w poście pracuję w firmie, która produkuje chusteczki nawilżane dla pielegnacji niemowląt różnych firm i jesli chodzi o pampersa to rzeczywiście jest w nich sporo chemii i konserwantów,ale na pewno jest mniej niż w produktach Johnson&Johnson. Po drugie jesli mogę doradzić to chusteczki pampersa sprawdzają sie bardzo jak już dziecko jest troszkę starsze. U maleńkiego noworodka mogą czasem wywołać uczulenie.
Ja osobiście spośród chusteczek wybrałam wlasnie pampers sensitiv ale noworodka zamierzam myć wacikiem nasaczonym wodą,a chusteczki miec tylko na wyjazdy czy na spacer. dopiero po 2,3 miesiacach moze wiecej zaczne ich stosowac.
Jesli chodzi o ilość konserwantow to np z chusteczek firmy Rossmann najmniej ich maja chusteczki Babydream Natural - takie zielone opakowanie (stąd zanim trafia na rynek to sa pod naszym czujnym okiem mikrobiologow i maja robionych duzo wiecej badan niz zwykle chusteczki)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462303 przez kika1985
sylwka ja nic póki co nie mam, żadnej siary, w poprzedniej ciąży też chyba nic mi nie leciao ot tak sobie, dopiero po porodzie lalo sie strumieniami i brudzilo ciuchy:P

za to wczoraj jak kichnęłam to popuscilam haha normalnie nie trzymam moczu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462304 przez mamcia2013
KIka jaką polewe wyłapała z siebie :D zdarza się z tym nietrzymaniem hehe

Andzia bidulko musisz teraz szorować. Grunt że cała kuchnia nie poszła z dymem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462316 przez andzia_zg
mamcia2013 napisał:

b]Andzia[/b] bidulko musisz teraz szorować. Grunt że cała kuchnia nie poszła z dymem.


Gdyby to trwało chwile dłużej to spaliłaby się cała kuchnia, bo płomień był ogromny, na szafkach obok stały opakowania herbat (więc papierowe), a na jednej szafce trochę z boku stopiły się drzwiczki (ale nie bedzie tego widac bo okap zasłoni). A męża w kuchni nie było dosłownie chwilę, bo przyszedł do pokoju po talerzyki i szklanki bo miał iść myć naczynia. w tym czasie zapalił sie ten olej i płomień buchnął wysoko.
Szczęście w nieszczęściu.
No ale okapu nie dało się uratowac i 400zł poszło z dymem. dosłownie się stopił w środku. ale już jest zamówiony nowy.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462322 przez mamcia2013
Andzia faktycznie szczęście w nieszczęściu. Dobrze że tylko tak to się skończyło.

Kurczę muszę iść gębę ogarnąć a mam takiego lenia że szok. I odkąd wstałam obżeram się czekoladkami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462324 przez kika1985
andzia na prawdę szczęście w nieszczęściu



Andzia to 8 dziemy na wizytę, która jeszcze 8 idzie??? ja już siedzę jak na szpilkach, chciała bym żeby byl już czwartek :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462325 przez kika1985
mamcia hehe ogarnąć gębę :p ja co rano musze ogarniać do pracy a nie chce mi się niesamowicie, ale weź tu sie pokaż bez makijażu to ludzie uciekną B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462326 przez andzia_zg
Skąd to znam :P kolo mnie juz leży papierek po batoniku :P Na początku ciąży odpychało mnie od słodkiego a teraz mogę pożerać słodycze tonami :P

A moja twarz już w ogole nie wygląda.Nie chce mi sie z nia nic robic, bo cale dnie siedzę w domu, nigdzie nie wychodze i nie chce mi sie "stroić" :silly:

kika ale teraz do czwartku będzie nam się dłużyło :P ja tym bardziej wyczekuje na ta wizyte, bo w końcu może iść ze mną mój mąż i w końcu zobaczy Wojtusia :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462330 przez Agnieszka86
O no to widzę, że nie tylko ja nie mogę rano spać...

Andzia nie dziwię Ci się, że mialaś problemy z zaśnięciem po takich przygodach z ogniem :dry: Jak zatoki, przeszło?
Jak na razie mi też, jeszcze nic z piersi nie wycieka, ale za to od 3 tygodni mam ta krechę pod pępkiem i nawet trochę powyżej :angry:

Rozpadało się u mnie na dobre. Co do mojego planu dnia, to odpadło mi już... gotowanie obiadu idę na jakąś zupkę do teściowej:) Muszę więc posprzątać i zrobić sałatkę. To prasowanie może sobie faktycznie odpuszczę dzisiaj :) Rano kuł mnie jajnik po prawej stronie, ciekawe dawno mnie nie kuł, ale pewno Zosia rośnie i rozciąga mi wnętrzności :silly: więc z tej okazji daruje sobie prasowanie dzisiaj :P

Zabieram się za sprzątanie, komputer włączony więc będę zaglądać:)

Gosia27 jak zdrowie, dotarliście jakoś do Jeleniej, żeby zdążyć do lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl