BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #462491 przez kika1985
Depeche napisał:

Dobra, jak jużtemat obrzydliwy to co tam. Ja mam takie upławy, serowate, zauważyłam na praniu, że mi się to nie spiera z majtek. Muszę ręcznie dopierać potem. Ale nie zawsze takie mam, czasem, aż czuję, że coś mi leci, jak biały ser. Nie próbowałam czy w smaku podobne :P



:lol: :lol: :lol: wiem ze to nie asmieszne ale ja się usmialam z tego ze nie probowalaś tego serka :P

na pewno masz jakieś bezkterie czy cus, mi na takie coś kiedys lekarz dal tabletki dopochwowe
idź z tym do gina bo to raczej niebezpieczne tak na dłuzsza metę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462494 przez Depeche
Ide odkurzać, nic dziś nie zrobiłam. To narka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462495 przez kika1985
Depeche napisał:

Bezwonne to nie problem, gorzej jak mega wonne ;-). Wstyd normalnie. Jutro idę do gina, sprawa sera zostanie wyjaśniona, jakby co pierogi z serem lubię. :P



HAHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAH

uwielbiam cię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462501 przez kika1985
depeche ale mi się micha jarzy aż koleżanka z pokoju dziwnie się na mnie patrzy, uśmialam się prawie do ez z tego że mama do pierogów może coś od siebie dołożyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462504 przez mamcia2013
No tak, teraz każdej pierogi będą się kojarzyły z upławami :laugh: haha

Dziewczyny wy też tak dużo pijecie? Bo ja to normalnie masakra! Mam dosyć zwykłej wody i rozrabiam ja z soczkiem. Co chwilę piję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462519 przez andzia_zg
Asiulka_Lech

Instrukcja jak wkleić ssuwaczek:

1. skonfiguruj suwaczek
2. Skopiuj kod suwaczka

3.wejdź w Twój profil





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462522 przez andzia_zg
4. Z lewej strony wejdz w opcję "Twoj profil"

5. Wklej kod suwaczka w okienku "Podpis"
6. Daj "wyślij"

i gotowe :-)





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462523 przez aksa
mamcia ja mam tak praktycznie od początku ciąży, pije wode, przy lóżku w nocy też koniecznie musze mieć bo się budzę w nocy bo tak mi się chce pić

a o tych pierogach to musze to wyprzeć ze swej świadomości :dry: bo ja na prawdę bardzo lubie pierogi :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462527 przez Depeche
Fff każdy lubi pierogi :laugh:
Ja dziś nawet będę jadła, jak dam radę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462531 przez Depeche
To dobrze, że dużo pijecie, dobrze dla nerek i pęcherza. Ja nie lubię za dużo pić i przede wszystkim stąd te moje problemy. Zadziwiona jestem dzialaniem ekspresowym poczty, w sobotę koleżanka wysłała mi kurtkę ciążową i już mam. Ekspresowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462534 przez koticz
Ja właśnie zjadłam pierożki i były naprawde pycha.Wyrzuciłam z pamięci to co tu przeczytałam i skupiłam się na tym jak bardzo mi smakują. :P

andzia wiedziałam,że można na Ciebie liczyć z tym suwaczkiem:)

Ja teraz ide na pół godzinki dla słoninki :blush: do potem :lol:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462539 przez andzia_zg
Nie było mnie troche na forum,bo połozyłam się na chwilke i jakos przysnęłam :P

Normalnie jak czytałam teraz wasze posty to myślałam,że się posikam ze śmiechu. Co jednak to lepsza aparatka hihi :woohoo: Aż w pewnym momencie nie mogłam wytrzymac i poleciałam siusiu :P Jeszcze na kibelku sie nawet śmiałam :P Dobrze, że męża jeszcze nie ma bo by sie na mnie głupio patrzył,że tak zacieszam do kompa :P

A tak nawiązując do Waszych postów:

Depeche a skąd ta sraczka? coś Ty jadła? Żebyś nie miała jelitówki jak mąż i świrka Gosi. Mam nadzieję, że to jednorazowy indydent, a nie jelitówka.

Jak napisałąś o tym nacięciu koleżanki to az mi się gorąco zrobiło.ale dziewczyna ma problem :-( Masakra. szczerze współczuję.Mam nadzieje, że nas jakoś dobrze natną.

A co do serowatych upławów to faktycznie trzeba się skonsultowac z lekarzem bo takie nie powinny być. kurcze, jak to łatwo w ciąż coś załapac.
Ja na szczęście mam normalne białe lub biało-wodniste upławy i mam ich dość dużo.Zresztą zawsze miałam obfite upławy.

A jesli chodzi o pierogi ruskie - to UWIELBIAM :lol: :lol: :lol:

chiczi ja wyniki moczu mam ok więc nie wiem jak interpretowac wyniki.Z punktu widzenia immunologii leukocyty sa oznaką stanu zapalnego.
Ja czasem miewam takie swędzenia tam,ale na szczeście szybko mijaja.

Ela trzymam kciuki za wizytę.Daj znac jak będziesz już po i Asiula jutro rano czekamy na relację z wizyty. Mam nadzieje, że w końcu poznasz płeć. ciekawe co będziesz miała... czy kolejny chłopka na forum czy będzie to dziewczynka :lol:

Patrycja mega gratulacje zdanego egzaminu !!!! Jesteś mega zdolna. Podziwiam Cię, że umiesz wkuc takie rzeczy. Zdolniacha jak nic :-) Ale Ty masz mózg - podziwiam :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #462540 przez katarzyna1702
Dałyście dzisiaj czadu ;) uśmiałam się ;) ja od 3 dni walczę z zaparciami herbatką, siemieniem kilogramami jabłek i nic;/ no może tylko troszkę lepiej a marzy mi się po prostu sraczka czy to tak dużo ;) o bąkach nic nie będę pisała bo same wiecie. A upławy u mnie również takie normalne plus od czasu do czasu gacie mokre ( jeszcze nie popuszczam)nie wiem skąd to i co to ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462543 przez Agnieszka86
Lekarzem nie jestem, ale te upławy to tak jak grzybica wygląda, Neomycyna i będzie ok:)
Zosia bryka wesoło w brzuchu, a ja nadal borykam się z gazami, które nie chcą się "uwolnić", może mała naciska na jelita??

Uffff zrobiłam wszystko, oprócz prasowania:) Jestem z siebie zadowolona:)
Teraz idę się przebrać, ogarnąć twarz-bo bez make-up'u to ciężko :dry:

Zajrzę do Was wieczorem, nie naprodukujcie 100 stron, bo będę czytać przez całą noc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462545 przez Depeche
Andzia ja piergo zjadłam, tyle , że z grzybami, a mi nie wolno ;-)
Dziś poprawię z serem ;-)
A te upławy to raczej takie lepkie są, zresztą jutro idę do gina, ja w ciązy mam bardzo często infekcje, zaczęło się od grzybicy, którą miałam drugi raz , pierwszy raz zresztą też miałam w ciązy. Taki widać już mój urok.
Cóż ja poradze, że mam dziś dzień głuptaka, dobrze, że nie widziecie co na facebooku się czasem wypisuje, mam takiego jednego kumpla, który nas podpuszcza, a potem wszyscy leją. Aż zmieniłam ustawienia, żeby nikt z pracy tego nie mógł zobaczyć, bo SZOOOK.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl