BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #462336 przez lenusia7
Sylwka ja bede uzywala na dzien dady bo wiadomo ze czesciej dzeciatko przewijamy na noc pampersów tak robila moja przyjaciołka . Co do chusteczek to za kazdym razym bede uzywala innych, chyba ze bedzie mialo alergie to wtedy zdecyduje sie na jedne konkretne. Mi jeszcze nic nie leci z piersiątek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462352 przez kika1985
andzia_zg napisał:

Skąd to znam :P kolo mnie juz leży papierek po batoniku :P Na początku ciąży odpychało mnie od słodkiego a teraz mogę pożerać słodycze tonami :P

A moja twarz już w ogole nie wygląda.Nie chce mi sie z nia nic robic, bo cale dnie siedzę w domu, nigdzie nie wychodze i nie chce mi sie "stroić" :silly:

kika ale teraz do czwartku będzie nam się dłużyło :P ja tym bardziej wyczekuje na ta wizyte, bo w końcu może iść ze mną mój mąż i w końcu zobaczy Wojtusia :-)


rozwalil mnie teks ze twoja twarz w ogóle nie wygląda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja nie wiem czy mój mąż będzie mógł być bo pracuje, ale moze uda mu się wyrwac na trochę z pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462357 przez kika1985
agnieszka o kreche juz masz? u mnie nic nie widać jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462362 przez mamcia2013
Andzia,Kika mi też się nie chce japy ogarniać ale tak jak Kika mówi weź tu wyjdź bez makijażu? Niby nie nakładam tony tapety itp ale samo to że zawsze inaczej się wygląda. Cały weekend siedziałam u rodziców bez tapety :D ale muszę z chałupy wyleźć. A tak w ogóle to mam strasznie suchą skórę na buzi, aż się łuszczy i gdyby nie peeling to nie wiem co bym zrobiła. Ale od tych peelingów już ryj mnie piecze :(

Ja mam wizytę dopiero 13 :) jeszcze tydzień. A krechy pod pępkiem nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462363 przez lenusia7
nie przejmuj sie ja wygladam jak potwor moja twarz to jedna wielka plama sucha bez wyrazu aaa fuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462369 przez mamcia2013
lenusia7 napisał:

nie przejmuj sie ja wygladam jak potwor moja twarz to jedna wielka plama sucha bez wyrazu aaa fuj


hehe to witaj w klubie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462372 przez kika1985
hehehe no a mówią ze ciąża to piękny okres w życiu kobiety :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462376 przez mamcia2013
Kika toż to bardzo piękny okres tylko nikt nie wspomniał że ryj wygląda nie tak jak trzeba :D ale dla dzidzi wszystko się przecierpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462379 przez kika1985
hehe pomijając buzie która nie wyglada ładnie, rozstępy, nie trzymanie moczu, bąki i sapania to bardzo piękny okres:p czego sie nie zniesie dla maluszka masz rację :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462387 przez aksa
hej babeczki!
ale sobie słodzicie od rana;p

też mam suchą skórę więc peeling + krem a i tak rewelacji nie ma :dry:

m sobie dziś zażyczył zapiekanki na obiad więc i niech tak będz

wczoraj byliśmy na długim spacerku z m, jak przyszłam to tak mnie krzyż aż do tyłka bolał masakra :dry: zjadłam kolacje i takie spanie mnie wzięło,że o 21 już poszłam do łóżka!obudziłam się o 4 młody buszował tak do 6;p pózniej trochę usnęłam ale i tak jestem dziś nie do życia spać się chce..

miłego dnia kochane!

Patrycja nie wiem o której ten egz ale trzymam kciuki!:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462389 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

hehe pomijając buzie która nie wyglada ładnie, rozstępy, nie trzymanie moczu, bąki i sapania to bardzo piękny okres:p czego sie nie zniesie dla maluszka masz rację :P


Rozjechaną twarz zniose, bo i tak nigdzie nie wychodzę, ból też, bo jak boli to najwyżej się pozwijam z bólu ale liczy się dobro maluszka, ale te bąki to już mnie dobijają :angry: Wystarczy że zjem jabłko to bez maski nie podchodź. Nie mam tak nawet po kapuście i fasoli jak po jednym malutkim jabłuszku :angry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462402 przez kika1985
andzia_zg napisał:

kika1985 napisał:

hehe pomijając buzie która nie wyglada ładnie, rozstępy, nie trzymanie moczu, bąki i sapania to bardzo piękny okres:p czego sie nie zniesie dla maluszka masz rację :P


Rozjechaną twarz zniose, bo i tak nigdzie nie wychodzę, ból też, bo jak boli to najwyżej się pozwijam z bólu ale liczy się dobro maluszka, ale te bąki to już mnie dobijają :angry: Wystarczy że zjem jabłko to bez maski nie podchodź. Nie mam tak nawet po kapuście i fasoli jak po jednym malutkim jabłuszku :angry:




hahahahaha siedze w pracy i sie zwijam ze śmiechu:p Andzia boska jesteś!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462406 przez mamcia2013
kika1985 napisał:

andzia_zg napisał:

kika1985 napisał:

hehe pomijając buzie która nie wyglada ładnie, rozstępy, nie trzymanie moczu, bąki i sapania to bardzo piękny okres:p czego sie nie zniesie dla maluszka masz rację :P


Rozjechaną twarz zniose, bo i tak nigdzie nie wychodzę, ból też, bo jak boli to najwyżej się pozwijam z bólu ale liczy się dobro maluszka, ale te bąki to już mnie dobijają :angry: Wystarczy że zjem jabłko to bez maski nie podchodź. Nie mam tak nawet po kapuście i fasoli jak po jednym malutkim jabłuszku :angry:




hahahahaha siedze w pracy i sie zwijam ze śmiechu:p Andzia boska jesteś!!!!


hahaha wariatki jesteście :D Andzia wsadź se korka w dupsko :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462414 przez aksa
wariatki :side: :side:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #462424 przez xxElaElaEeexx
Cześć dziewczyny ! :)

Miałam dziś ciekawy sen ! :laugh:
Śniło mi się ,że urodziłam takiego ślicznego chłopczyka miał ciemne włoski i był taki malutki ,przewinęłam go nakarmiłam i położyłam spać .A tu czuje ,że coś w brzuszku mi się rusza i mówię facetowi "Patrz Grzesiek niemożliwe przecież przed chwilą urodziłam nam syna a dalej mi się coś w brzuchu rusza" :ohmy: I się obudziłam.A tu moje maleństwo tak strasznie pływało w brzuszku.Chyba tak jak Twoje Vernix było głodne i mnie obudziło ,żebym zjadła śniadanie :laugh:

Agnieszka a Ty się tak dziś nie przemęczaj .I rób przerwy na odpoczynek :)

Andzia Jeju masakra z tym pożarem ! :ohmy: Ale dobrze ,że wiedzieliście jak zareagować . :)

Patrycja Trzymam kciuki !Powodzenia na egzaminie! :)

Lusiaczek Biedny kotek :( Ale teraz na pewno jest mu lepiej.

Sylwka Ja mam problem z siarą już od 12tygodnia.Wtedy tylko lało mi się w nocy.A teraz już nawet w dzień :( Masakra...Chodzenia bez wkładek sobie nie wyobrażam.


Dziś wizyta u lekarza o 17.30 już nie mogę się doczekać :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl