BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #424199 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

dziewczyny czy wasi mężowie byli z wami na którymś usg? ja mam teraz w czwartek 3D i się zastanawiam, bo chciałabym żeby był mąż i syn, ale nie wiem czy to nie głupio tak całą rodzinę ciągnąć i czy się nie wygłupię


Ja do tej pory chodziłam na wizyty sama. Na kolejną wizytę idzie już ze mną mąż i będziemy podglądać czy maleństwo pokaże co ma między nogami :-)
A jeśli chodzi o usg to do tej pory miałam dopochwowo, a dziś pierwszy raz miałam przez powłoki brzuszne.

A jeśli chodzi o branie ze sobą rodzinę to myślę, że męża jak najbardziej weź ale syna nie wiem czy bym radziła brać, bo jeśli np będziesz miała jeszcze usg dopochwowe to synuś pewnie "conieco" zobaczy :-) No chyba, że na 100% bedziesz miała juz usg przez brzuch to czemu nie :-) W końcu dla dziecka to też przeżycie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424200 przez mamcia2013
Andzia super że wszystko dobrze :) ja na wizytę muszę czekać jakieś 3 tygodnie, bo tydzień temu byłam :)

Kika mój ze mną nie był, chcemy poczekać na 3D. Nie martw się, na pewno się nie wygłupisz. Jak moja siostra była w ciąży to na 3D lekarz sam zawołał mnie i moją mamę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424205 przez kasia123m
Ja dzis ide i wchodze z mezem i synem.tzn wchodze sama na badanie a potem ich zawolam na usg.ostatnio juz chcialam bo genettyczne mialam robione przez brzuch i dzien pozniej bylam u mojego ale robil dopochwowo.i mowil ze teraz juz przez brzuchol bedzie wiec bede mogla ich zawolac.syn ma 5,8roku wiec juz niemoze sie doczekac.:)Noi mam nadzieje ze nam sie uda podpatrzec czy chlopiec czy dziewczynka.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424212 przez mamcia2013
Dziewczyny jeśli chodzi o USG to ile razy już miałyście robione od początku ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424216 przez andzia_zg
mamcia2013 napisał:

Dziewczyny jeśli chodzi o USG to ile razy już miałyście robione od początku ciąży?


Pierwszy raz w 5 tygodniu dla potwierdzenia ciąży, drugi raz miesiąc temu i trzeci raz dziś :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424227 przez aksa
jeśli chodzi o usg to mój małż jest ze mna na każdym:) ostatnie 3 wizyty:) sam mi pilnuje daty wizyty godziny zabiera mnie i jedziemy razem:) tak samo on nie może się doczekać kolejnego usg jak i ja:D

ja miałam średnio co 3 tyg od samego początku ciąży usg ale to bardziej ze wzg na ten torbiel, a przy okazji oglądamy maluszka

andzia gratuluje! cieszę się że wszystko jest dobrze:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424231 przez patrycja85
hej:)
ja usg miałam 3 razy, ostatnie 28 sierpnia. następne za jakieś 3 tyg, ale jak tak piszecie że już dokładnie widać i większość z was już wie że to chłopczyk to zastanawiam się czy nie pójść tak z ciekawości i podejrzeć:))) mój mąż był ze mną tylko na ostatnim i to dopochwowym. mimo że go uprzedziłam był w ostrym szoku, ale mówił ze cieszył się że był i na następne też się wybiera:)

a tak żeby pomarudzić - miałam dziś pisemny egzamin-4 godz i mam taki ucisk w kręgosłupie że szok:) a to pierwszy z 5 egzaminów:) ale powiem wam, ze dzidzia daje dodatkową mobilizację i nauka jakoś idzie:)

pozdrawiam was mamuśki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424276 przez mamcia2013
Ja USG miałam 4 razy dopochwowe, jedno ze względu na brudzenie.
A dużo przytyłyście od początku ciąży ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424277 przez vernix
Andzia super, że z Maleństwem jest wszystko dobrze!Po takich wiadomościach faktycznie można góry przenosić!
Świetnie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424284 przez aksa
mamcia ja jestem 1kg do przodu,a jak u ciebie?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424286 przez andzia_zg
mamcia2013 Ja też przytyłam tylko 1kg





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424390 przez Lafi
Witam was serdecznie.
Usg jak na razie miałam za każdym razem. mąż był przy pierwszym dziecku jak miałam robione przez powłoki. terz też pójdzie i mam zamiar zabrać syna.
Kika dla mnie ta ciąża jest również całkiem inna, jakieś wypryski, blada jestem. na szczęście mdłości się skończyły, czasami jest mi niedobrze jak poczuje jakiś zapach,
pozdrawiam





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424461 przez AniaCzajka
Ja usg mam za każdym razem kiedy jestem u doktorka, a w czwartek teraz idę, jak myślicie czy może będzie już widać czy to chłopiec czy dziewczynka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424509 przez kika1985
andzia_zg napisał:

kika1985 napisał:

dziewczyny czy wasi mężowie byli z wami na którymś usg? ja mam teraz w czwartek 3D i się zastanawiam, bo chciałabym żeby był mąż i syn, ale nie wiem czy to nie głupio tak całą rodzinę ciągnąć i czy się nie wygłupię


Ja do tej pory chodziłam na wizyty sama. Na kolejną wizytę idzie już ze mną mąż i będziemy podglądać czy maleństwo pokaże co ma między nogami :-)
A jeśli chodzi o usg to do tej pory miałam dopochwowo, a dziś pierwszy raz miałam przez powłoki brzuszne.

A jeśli chodzi o branie ze sobą rodzinę to myślę, że męża jak najbardziej weź ale syna nie wiem czy bym radziła brać, bo jeśli np będziesz miała jeszcze usg dopochwowe to synuś pewnie "conieco" zobaczy :-) No chyba, że na 100% bedziesz miała juz usg przez brzuch to czemu nie :-) W końcu dla dziecka to też przeżycie :-)


andzia mam mieć usg 3D chyba je robią przez brzuch B) właśnie mam dylemat i sama nie wiem co teraz robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424511 przez kika1985
kasia123m napisał:

Ja dzis ide i wchodze z mezem i synem.tzn wchodze sama na badanie a potem ich zawolam na usg.ostatnio juz chcialam bo genettyczne mialam robione przez brzuch i dzien pozniej bylam u mojego ale robil dopochwowo.i mowil ze teraz juz przez brzuchol bedzie wiec bede mogla ich zawolac.syn ma 5,8roku wiec juz niemoze sie doczekac.:)Noi mam nadzieje ze nam sie uda podpatrzec czy chlopiec czy dziewczynka.



ja właśnie też tak chciałam zrobić że zawołam ich tylko na same usg


dziewczyny a powiedzcie mi bo czytalam o tym usg 3D i opinie są takie że w 14 tygodniu nie ma sensu robić 3D ze to tylko marnowanie kasy, że lepiej poczekać do 20 tygodnia albo nawet i później B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl