BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425205 przez Beata 26
Andzia - dzięki - teraz i ja mam suwaczek na stałe :) Najpierw miałam termin na 17, ale po ostatnim usg przesunięto go na 16. :)

Hoborr - Agnieszka - 01.03.2013
Misia - Dominika 22lata - 2/3.03.2013
anneem6 - Anna 27 lat - 2/3.03.2013
AniaCzajka- Ania 24 lata - 3.03.2013
Lafi - 30 lat - 04.03.2013
andzia_zg - Ania - 27 lat - 06.03.2013
katarzyna1702 - Kasia 24 lata - 07.03.2013
Vernix- Weronika - 28 lat- 08.03.2013
Sarka- 23lata - 08.03.2013
mamcia2013-Paulina-23 lata-09.03.2013
chiczi- 09.03.2013
patrycja85- 9.03.2013 r.
Unbreakable - Aneta - 25 lat - 11.03.2013
Beata 26 - 26 lat - 16.03.2013
aksa - Asia-26 lat 17.03.2013
kika1985-Karolina - 26 lat- 18.03.2013
Sylwia-28lat-19.03.2013
gosiach 29 lat- 20.03.2013
Sylwka727-Sylwia-22lata-20.03.2013
macka- Magda-28lat-21.03.2013
Magdalenaaa - Magda 30 lat- 22.03.2013
Monika-24 lata- 25.03.2013
Madga-24lat-27.03.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425212 przez kika1985
Beata jesli będę umiała to wrzucę filmik z usg jutro albo w piątek na forum:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425215 przez kika1985
Andzia ja też na poczatku smarowałam sie oliwką bambino ale mnie denerwowało to ciągłe klejenie się:P

teraz też sobie kupię jakiś krem może zminimalizuje to rozstępy, ale u nas to rodzinne mama ma , moja siostra też , ja mam po 1 ciąży :) więc oby nowych nie przybyło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425221 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

Andzia ja też na poczatku smarowałam sie oliwką bambino ale mnie denerwowało to ciągłe klejenie się:P

teraz też sobie kupię jakiś krem może zminimalizuje to rozstępy, ale u nas to rodzinne mama ma , moja siostra też , ja mam po 1 ciąży :) więc oby nowych nie przybyło


No ja też się trochę kleję i muszę poczekać dłużej aż się wchłonie zanim założe piżamę, ale stwierdziłam, że lepiej teraz wkładać jakąś starszą piżamę, której nie będzie szkoda mi wyrzucić niż się męczyć z ciągnącym brzuchem. Daję na skóre bardzo mało oliwki i jakos daję radę.

Kurcze to niefajnie że u Ciebie to rodzinne z tymi rozstępami :dry: Musisz systematycznie się smarować :dry: oby tylko nowych nie przybyło :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425248 przez mamcia2013
Hej Dziewczyny :)

Witaj Beata :)

Ja nie używam żadnych kremów tylko zwykłą oliwkę bambino :) Moja koleżanka używała jakiegoś mega drogiego kremu w Anglii na rozstępy w ciąży a w 9 miesiącu i tak jej wyskoczyły i to bardzo dużo. Więc ja myślę że to zależy od tego jakie mamy ciało i czy mamy tendencję do rozstępów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425281 przez Lafi
Kobitki ja smarowałam się w pierwszej ciąży, rozstepy mi wyskoczyły, ale mam predyspozycje i to spore w okresie dojrzewania pojawiło mi sie ich mnóstwo, mój brzuch wygląda jak ja to nazywam jak flaczek do tego jakieś dwa lata temu schudłam 20 kg i to też zrobiło swoje. teraz się smaruje aby nie pojawiały się,nowe. Używam oliwki w żelu, nakładam na mokre ciało potem dopiero wycieram się ręcznikiem, ta oliwka nie zostawia żółtych śladów jak bambino.
Ostatnio coś nowego u mnie mam chęci żeby coś robić, bo przez pierwsze 3 miesiące to tylko spałam i nieźle dom zaniedbałam, teraz doprowadzam go powoli do stanu używalności.
pozdrawiam




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425307 przez kika1985
Lafi a jakiej firmy ta oliwka w żelu też bambino? może też kupię

ja też ostatnio w domu nic nie robię oprócz gotowania, mąż zasuwa i sprząta, prasuje , robi zakupy itd. ale muszę się zmobilizować , dziś robię sobie pedicure i manicure w koncu jutro ide do lekarza ;) a w sobotę musze odgruzować chatę bo przyjeżdża moja mama z facetem na obiad z okazji naszej 7 rocznicy ślubu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425309 przez kika1985
dziewczyny tez tak macie ze srednio co dwie godziny musicie coś zjeść? ze mnie to juz sie w pracy śmieją:P że ciągle broda mi chodzi , bo do tej pory to ciągle na diecie byłam ,nigdy nie jadłam słodyczy a teraz wcinam na okrągło:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425317 przez andzia_zg
kika1985 napisał:

dziewczyny tez tak macie ze srednio co dwie godziny musicie coś zjeść? ze mnie to juz sie w pracy śmieją:P że ciągle broda mi chodzi , bo do tej pory to ciągle na diecie byłam ,nigdy nie jadłam słodyczy a teraz wcinam na okrągło:P


Też tak mam. Co 1,5 godz, góra co 2 godz jak czegoś nie zjem to mnie skręca na maksa :dry: Przez te 3 miesiące ciąży w ogóle nie ciągnęło mnie do słodyczy,praktycznie wcale ich nie jadłam, ale ostatnio zaczynam znów sięgać po batoniki itp. Nie jem tego dużo ale znów wraca mi na nie chęć.

A jesli chodzi o męża to masz super. Mój w ogóle nie pierze, nie prasuje,nie wyciera kurzy. Jedyne jego zajęcie w domu to odkurzanie i zabijanie pajaków, bo panicznie się ich boję :huh:
Jak jeszcze pracowałam to chociaz czasem coś ugotował, a teraz sie tłumaczy, że cały czas siedze w domu to moge to robic :dry: i wszędzie wszystko rozstawia :dry: Jak mu wczoraj powiedziałam, że nic nie robi w domu to powiedział: "przecież odkurzam i byłem z toba na zakupach" tylko żeby wyciągnąć go na zakupy raz w tygodniu to naprawdę musi być święto. eh :dry:
Wszystko teraz tłumaczy tym, że siedzę w domu to moge wszystko robić. Ciekawe co będzie jak mi urośnie brzuch :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425320 przez Beata 26
Qrde Kika ale masz fajnie z tym swoim facetem, a ja w 7 niebie byłam, że mój odkurza i gotuje w weekendy! zakupy, pranie, etc. robię sama.
Lafi, ja też od kilku dni mam przypływ energii i chęć do czystości i - uwaga - wyrzucania rzeczy! haha, dochodzę do wniosku, że nie potrzebuję tych wszystkich gratów.

dobry pomysł z tą oliwką w żelu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425322 przez vernix
Witaj Beata fajnie, że dołączyłaś do naszego grona:)witam Cię :laugh:

Ja od rana nie mam dobrego dnia. Wstałam przed ósmą i pomaszerowałam do ubikacji. Zrobiło mi się ciemno przed oczami, bo zobaczyłam, że plamię, na szczęście nie krwią. Oczywiście zadzwoniłam szybko do lekarza, pojechałam cała w nerwach do gabinetu.
Czekając na wizytę myślałam, że nie wytrzymam nerwowo. Zbadał mnie ginekologicznie i wykonał usg- jak powiedział "z szyjką macicy jest dobrze, ale zobaczy,my czy dzieciątko żyje"...
Najdłuższe sekundy minęły zanim zobaczyłam fikającego maluszka. Popłakałam się.. Okazało się, ze przyplątał mi się 10 mm krwiak, w tworzącym się już ładnie łożysku, stad plamienie. Dostałam leki-luteinę podjęzykowo, nakaz leżenia.
Denerwowałam się tak bardzo, ponieważ z tego samego powodu byłam już w lipcu i w sierpniu w szpitalu, a plamieniami zaczęło się w marcu poronienie...
Chyba zwariuję do porodu.

Ale dobre są wieści takie, że maluszek ma 10, 8 cm, główka ma 3, 5 i serduszko żwawo bije 174/min.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425327 przez vernix
andzia_zg napisał:

kika1985 napisał:

dziewczyny tez tak macie ze srednio co dwie godziny musicie coś zjeść? ze mnie to juz sie w pracy śmieją:P że ciągle broda mi chodzi , bo do tej pory to ciągle na diecie byłam ,nigdy nie jadłam słodyczy a teraz wcinam na okrągło:P


Też tak mam. Co 1,5 godz, góra co 2 godz jak czegoś nie zjem to mnie skręca na maksa :dry: Przez te 3 miesiące ciąży w ogóle nie ciągnęło mnie do słodyczy,praktycznie wcale ich nie jadłam, ale ostatnio zaczynam znów sięgać po batoniki itp. Nie jem tego dużo ale znów wraca mi na nie chęć.[/i]

Dołączam się do grupy jedzących na żądanie co dwie godziny, półtora:) Gdy nie zjem mam mdłości, wiec zawsze coś w jem-teraz przerzuciłam się na owoce i dużo piję, bo za dużo przytyłam w I trymestrze z powodu wilczego apetytu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425328 przez andzia_zg
vernix aż mi się gorąco zrobiło jak czytałam Twojego posta. Ja bym chyba zawału dostała jakbym przezyła takie coś. Dzięki Bogu maluszek fika. Uważaj na siebie. Dużo leż, a krwiaczek szybko się wchłonie. Odpocznij sobie. Może się prześpij, bo pewnie jesteś cała zestresowana i pewnie serducho wali jak młot. Przytulam na poprawę humoru.Buziaki :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425330 przez andzia_zg
vernix napisał:

Dołączam się do grupy jedzących na żądanie co dwie godziny, półtora:) Gdy nie zjem mam mdłości, wiec zawsze coś w jem-teraz przerzuciłam się na owoce i dużo piję, bo za dużo przytyłam w I trymestrze z powodu wilczego apetytu :laugh:


A ile przytyłaś? Bo ja tylko 1 kg od ostatniej wizyty.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425337 przez vernix
Dziękuję Andzia Specjalnie tutaj weszłam, bo musiałam się wygadać, mąż w pracy -też ledwo z nerwów żywy, rodzina daleko, są tylko na telefon.. Wierzę, ufam, ze będzie dobrze. Fajnie, ze jesteście :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl