BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #424809 przez mamcia2013
A ja przytyłam jakieś 2 kg :) myślę że nie tak źle.

A USG 3D będę chciała zrobić około 20 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424860 przez Beata 26
Witam szczesliwe mamusie,

U nas rowniez termin na marzec, dokladnie na 16go :)

Nie wiem jakie zasady tu panuja;) ale mam przeczucie, ze jest tu bardzo sympatycznie;) mam tylko troche zaleglosci do czytania.

Pozdrawiam Was cieplo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424867 przez andzia_zg
Cześć Beata :-)

Nie mylisz się - jest tu bardzo sympatycznie. Każdy może zapytać o nawet najbardziej intymne sprawy, wszystkie się wspieramy więc możesz śmiało pytać o wszystko :-) Po to tu jesteśmy, a jako mamusie marcowe tworzymy już dość sporą grupkę :-)

Rozgość się :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424925 przez macka
Witam nową mamuśkę :) Jak tam samopoczucie?
Jeśli chodzi o USG 3D to też mamy zamiar podejrzeć maleństwo tak po 20 tc.
Dziś było u nas strasznie gorąco, źle się czułam, nawet nie wychodziłam z domu, od rana mnie mdliło :dry: Spokojnego wieczoru życze wszystin mamuśkom!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #424930 przez Beata 26
Andzia i Macka, dziękuję :laugh:

Dziś tak na 7, w skali do 10. Zmęczenie mnie nie opuszcza, więc zaczęłam je trakotwać jako drugie dziecko :)

My wybieramy się na usg 3/4D w 25 tygodniu ciąży, natomiast 9 pazdziernika mam usg na rozpoznanie płci i szczerze Wam powiem, że nie wiem czy wytrzymam, bo to jeszcze prawie miesiąc - a to był najszybszy termin u tego specjalisty, jest dobry - zatem i oblegany ciężarnymi :)
Podejrzewam, że zwariowałam w tej ciąży, czy Wy też tak macie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424954 przez sylwka727
Hej dawno mnie tu nie było :blink: ale jak wiecie lapek się zbuntował a nigdy jakoś nie ma czasu żeby iść do kolegi żeby wgrał system :blink: hehe więc i mnie siedzę no i też teochę przez tą głowę boląca ale na 11 mam wizytę i u mojej ginki i u okulisty więc zobaczymy może co dzidziuś ma między nóżkami i też jak to jest z moimi oczami.

Beata witam serdecznie :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425055 przez AniaCzajka
Witam Beata


Ja jutro do lekarza i już się nie mogę doczekać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425075 przez kika1985
Cześć Beata:) rozgość się i pokaż nam suwaczek


dziewczymy ja też się wczoraj źle czułam, bolał mnie żołądek, czułam się bardzo zmęczona

Ania Czajka ja też jutro idę do lekarza,ty pewnie jutro poznasz płeć, a ja jednak zrobię te usg bo jestem strasznie ciekawa jak wygląda maluszek:P jutro też mam wizytę u okulisty, tzn. badanie pola widzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425079 przez andzia_zg
Beata 26 chyba każda z nas nie może doczekać się kolejnej wizyty. Ja miałam wizytę w poniedziałek i pół weekendu juz nie mogłam sobie znaleźć miejsca, bo nie mogłam się doczekac kiedy się dowiem czy z maluszkiem ok. Teraz będzie parę dni spokoju i znów będę mówiła "kiedy kolejna wizyta" i będę "znosiła jajo" w oczekiwaniu na kolejne spotkanie z maluszkiem :silly: Takie już jesteśmy.wiele razy jak przyglądam sie mojemu mężowi itp dochodze do wniosku, że faceci jednak nie mogliby być w ciąży. Nie dość,że są mniej wrażliwi,nie przeżywaja tak jak my to jeszcze pewnie niejeden nie wytrzymałby porodu :silly:

kika1985 czyli jednak się zdecydowałaś :lol: daj znać jak to rzeczywiście wygląda w 3D, bo jestem bardzo ciekawa. :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425111 przez macka
Meldujemy się z rana :laugh: Nocka jakoś zleciała. Trzymam kciuki za dzisiejsze wasze wizyty i za jutrzejsze. Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425114 przez aksa
Beata26 witaj:) jak samopoczucie?

dziewczyny jak się wyłącza powiadomienia na maila o nowych postach? bo nie ogarniam myślałam że wyłączyłam ale nie..

dziewczyny smarujecie się już? bo ja mam pytanie kupiłam sobie smarowidło na brzuszek itd i tam jest napisane że od 4miesiąca i teraz rozkminiam, czy jeśli już weszłam w ten 4mc to moge tego używać? czy dopiero jak skończe te 4mc?

sylwka trzymam kciuki za wizytę! koniecznie napisz jak Wam poszło;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425126 przez kika1985
andzia_zg napisał:

Beata 26 chyba każda z nas nie może doczekać się kolejnej wizyty. Ja miałam wizytę w poniedziałek i pół weekendu juz nie mogłam sobie znaleźć miejsca, bo nie mogłam się doczekac kiedy się dowiem czy z maluszkiem ok. Teraz będzie parę dni spokoju i znów będę mówiła "kiedy kolejna wizyta" i będę "znosiła jajo" w oczekiwaniu na kolejne spotkanie z maluszkiem :silly: Takie już jesteśmy.wiele razy jak przyglądam sie mojemu mężowi itp dochodze do wniosku, że faceci jednak nie mogliby być w ciąży. Nie dość,że są mniej wrażliwi,nie przeżywaja tak jak my to jeszcze pewnie niejeden nie wytrzymałby porodu :silly:

kika1985 czyli jednak się zdecydowałaś :lol: daj znać jak to rzeczywiście wygląda w 3D, bo jestem bardzo ciekawa. :lol:



tak zdecydowałam się bo dzwoniłam dziś do mojego lekarza , powiedział że będzie mnie to kosztowało 150 zł a nie 150+80:P więc ide :P razem z całą familją :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425129 przez kika1985
aksa napisał:

Beata26 witaj:) jak samopoczucie?

dziewczyny jak się wyłącza powiadomienia na maila o nowych postach? bo nie ogarniam myślałam że wyłączyłam ale nie..

dziewczyny smarujecie się już? bo ja mam pytanie kupiłam sobie smarowidło na brzuszek itd i tam jest napisane że od 4miesiąca i teraz rozkminiam, czy jeśli już weszłam w ten 4mc to moge tego używać? czy dopiero jak skończe te 4mc?

sylwka trzymam kciuki za wizytę! koniecznie napisz jak Wam poszło;)


aksa już możesz używać

ja w poprzedniej ciąży używałam a rozstępy wyszły mimo to, a najgorsze pojawiły się przed samym porodem na dole brzucha, na piersiach z kole i po karmieniu B) teraz mam tylko nadzieję że nowe mi nie wyjdą


ja też nie wiem jak wyłączyć te powiadomienia B) denerwują mnie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #425134 przez Beata 26
Dzień dobry, dzisiaj pospaliśmy do 10! nie wierzyłam oczom patrząc na zegarek:) ale wolny dzień, więc mogliśmy zaszaleć i widocznie tego organizm potrzebował (i tylko dwie pobudki w nocy na toaletę..)

Aksa - w każdym mailu masz link, dzięki któremu możesz je wyłączyć - to chyba powinno wystarczyć?
:*

Ja się smaruję już od miesiąca kremem Vichy na rozstępy (piersi, brzuch, biodra, pośladki i część ud) - ale jest bardzo drogi i szybko się kończy. Znajome poleciły mi, bym wieczorem po kąpieli smarowała się najzwyklejsza parafiną cieklą i mam zamiar ją wypróbować, jak tylko skończy mi się krem. Koleżanka smarowała się całą pierwszą ciążę i nie ma żadnych rozstępów - ale to też zależy od ciała.

Myślę, że możesz spokojnie już używać ten krem. :)

Andzia - hihi, wszystko co piszesz jest mi bardzo znane, jednak to jeszcze tyle dni.. jakoś musimy wytrzymać. Gdybym była bogata, a nie jestem, to kupiłabym najnowszą aparaturę (razem z Panem robiącym echo) i oglądałabym mój cud każdego dnia:) I zgadzam się z Toba co do mężczyzn, teraz kiedy jestem w ciąży o wiele bardziej widoczne są emocjonalne różnice między nami. A poród, to wiesz;...:) Oni ze zwykłą gorączką umierają ;d :lol:

Kika - jak się dołącza suwaczek, by był na stałe? czy przy wcześniejszych postach moich go nie widać, bo wydaje mi się, że wkleiłam link..? Pokażesz nam jutro swoje maleństwo w 3d? też jestem ogromnie ciekawa. AniaCzajka Ty też? :) masz jakieś oczekiwania/marzenia co do płci?


czy my tu lubimy długie posty czy raczej powinnam być zwięzlejsza? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #425148 przez andzia_zg
Już mówie jak wylaczyć powiadomienia:

Jak mamy nasze posty marcowe to na dole i na gorze każdej strony jest napisane "odpowiedz na temat", "subskrybuj", "nowy wątek" i "ulubione" Teraz pewnie macie przekreślony napis "subskrybuj" Musicie nacisnąć go aby nic nie było przekreślone.

Dodatkowo jak piszecie każdego posta na dole jest napisane "dołącz obraz","dolącz plik" i kolo "subskrubuj temat" macie napisane "Zaznacz to pole, jeśli chcesz być informowany o odpowiedziach w tym temacie" Musicie pisząc każdego posta odznaczyć ptaszka koło tego napisu :-)

A teraz jak dołączyć suwaczek na stałe.

Robimy na stronie suwaczek. Na końcu jak go zrobicie pojawi się link. Kopiujemy ten link (pierwszy od góry)
Wchodzimy w "Mój profil" i tam na samym dole jest cos takiego jak "podpis" W to okienko trzeba wkleić linka suwaczka. Dajecie "wyślij" i gotowe :-)

kika1985 jeśli za 3d zaplacisz tylko 150zł to rzeczywiście warto zrobić.U mnie niestety musiałąbym sobie za taką przyjemność zapłacić z 400zł ;/ Zdaj relacje jak już zrobisz to badanie. Jestem strasznie ciekawa :-)

aksa jeśli chodzi o rozstępy to ja od jakiegoś tygodnia zaczęłam się już smarować, bo strasznie ciągnęła mnie skóra na brzuchu. Kupiłam sobie oliwkę dla niemowląt Bambino i krem na rozstępy z Ziajki.Najpierw smarowałam brzuch tylko oliwka, zeby zobaczyć jak zareaguje skóra, a w tym tygodniu dołączyłam do tego krem. Powiem Ci, ze jak pierwszy raz posmarowalam się oliwką to poczułam mega ulgę. Strasznie miałam napiętą skórę, a oliwka okazała sie strzałem w 10.A resztę smaruję kremem na rozstępy.

Ogólnie jesli chodzi o rozstepy to wszystko zalezy od organizmu. jeśli masz predyspozycje do rozstepów to smarując sie czy nie będziesz je miała. Dzieki smarowaniu będą jednak one mniejsze. Ktoś kto nie ma do tego uwarunkowań genetycznych nawet nie smarując sie nie będzie miał. Taka ludzka natura. Ale lepiej sobie pomóc żeby w razie gdy sie pojawią nie były takie duże.
Mi np mega pomaga ta oliwka, bo wreszcie nie czuję ciągnięcia na brzuchu.

Beata 26 mówisz, ze się rozpisałas :silly: A zobacz jaki ja poemat stworzyłam hihi :lol: :silly:

Beata dopisz się chronologicznie do naszej listy porodów na marzec:

Hoborr - Agnieszka - 01.03.2013
Misia - Dominika 22lata - 2/3.03.2013
anneem6 - Anna 27 lat - 2/3.03.2013
AniaCzajka- Ania 24 lata - 3.03.2013
Lafi - 30 lat - 04.03.2013
andzia_zg - Ania - 27 lat - 06.03.2013
katarzyna1702 - Kasia 24 lata - 07.03.2013
Vernix- Weronika - 28 lat- 08.03.2013
Sarka- 23lata - 08.03.2013
mamcia2013-Paulina-23 lata-09.03.2013
chiczi- 09.03.2013
patrycja85- 9.03.2013 r.
Unbreakable - Aneta - 25 lat - 11.03.2013
aksa - Asia-26 lat 17.03.2013
kika1985-Karolina - 26 lat- 18.03.2013
Sylwia-28lat-19.03.2013
gosiach 29 lat- 20.03.2013
Sylwka727-Sylwia-22lata-20.03.2013
macka- Magda-28lat-21.03.2013
Magdalenaaa - Magda 30 lat- 22.03.2013
Monika-24 lata- 25.03.2013
Madga-24lat-27.03.2013

Mam nadzieję, że jesteśmy tu wszystkie i nikt nie jest pominiety. Jak coś to sie dopiszcie.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl