BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #915862 przez Asieńka*87
Ninoczka super brzusiu :-) :-)

Moj synus zaczal kopac tak jakos po srodku

Anna tak chce rodzic w niemczech, duzo sie nasluchalam i naczytalam ze tu lepiej pozatym nie moglabym zostaic tu mena a sama z dzidzia w polsce to nie feir by bylo, juz mniej iecej wiem co. Jak iec jakbys chciala o cos zapytac to smialo, moze pomoge

A co do laktatora to na poczatku chcialam kupowac zeby byc przygotowanym na kazda okazje ale jak juz wczesniej pisalyscie moze okazac sie niepotrzebny, szkoda inwestowac w bardzo drogi sprzet a podobno w niemczech jest tak ze moga ci przepisac w szpitalu taki wyporzyczony (oczywiscie wszystkie osobiste czesci sa nowe !) I placi sie 30€ kaucji, tylko tedy to taki reczny, ale dobre i to, a nawet gdybym miala kupic to pewnie tez bym wybrala reczny,
A o ta masc napewno kupie tylko napisz ta nazwe,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915864 przez studentkaae
hejka :)

Ninoczka - śliczny brzusio, piękny domek mają dzieciaczki :)

Kelis - powodzenia na wizycie :kiss:

Ela - mnie też krzyża pobolewają jak coś więcej porobię n. postoję dłużej robiąc obiad, ale w sumie mnie tak od samego początku pobolewały pytałam o to gina, a on mi na to, że on w ciąży nie jest, a też go krzyża bolą, hahahaa. dowcipniś ten mój gin, ale też i za to go lubię :)

Martadiana - nooo, to by sie sprawdzalo, bo jeśli te puknięcia pierwsze co czułam to był moj synuś to one były po lewej stronie właśnie.

hmm, ja też własnie mam zgrzyt co z tym laktatorem, ale chyba sie wstrzymam i zobaczę czy mi będzie potrzebny.

a co do maści na obolałe i pogryzione sutki to dziewczyny na forumie zawsze bardzo chwaliły maść Purelan firmy Medela. KarolinaJag - o tą Ci chodziło?? bo ta podobno jest rewelacyjna i tez jej własnie zmywać nie trzeba do karmienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915875 przez agat
Hej dziewczyny. Ja kupiłam laktator ręczny przed porodem, ale w pierwszych dniach mi się nie przydał, dopiero później. A i tak w końcu kupiłam elektryczny i jestem mega zadowolona. W wielu szpitalach można wypożyczyć laktator. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie upatrzenie sobie jakiegoś konkretnego modelu, żeby później szybko kupić lub zamówić. Elektryczne są drogie, ale można kupic używany. Wtedy wszystkie części "osobiste" się wymienia, używany pozostaje sam silniczek. Ja tak zrobiłam i dużo kasy zaoszczędziłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915900 przez studentkaae
Agat - a jaki model konkretnie tego laktatora masz? bo skoro dobry to zdradź nam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915911 przez agat
Mam Medela Swing. Koleżanka ma Mini Electric, ale kilak razy pożyczyła mój i mówi, że o wiele lepszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915924 przez chasiami
Witam!
Ja wczoraj jakoś już nie miałam czasu,
tak jak wam dziewczynki mówiłam będę miała drugą córkę :)
Ekonomicznie,
a teraz o badaniu:
płaciłam 270 zł
Dzidziuś zdrowy, nawet pokazał kciuka (tak jakby chciał powiedziec, mamo u mnie wszystko w porządku), bałam sie o serduszko, ale nie było o co,
termin wg tego lekarza mam na 6 stycznia (moja gin pisała na 8 stycznia).
Dziecko miało sprawdzane: głowe, mózgowie, twarz, kręgosłup, szyja/skóra, klatka piersiowa, serce, powłoki brzuszne, układ pokarmowy, układ moczowo płciowy, kończyny i płec :) i wszytko w największym porządku.
Dziecko przypuszczalnie waży 378 g :)
I szczerze jakoś się uspokoiłam (miałam dziwne przeczucie ze coś nie tak jest, strasznie sie bałam iśc na te prenatalne)
Nic zycze miłego dnia.
A i możliwe ze się nie odezwe pare dni, bo Alicja jutro ma 2 latka i szykuje mi sie impreza a druga w sobote :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915975 przez maja001
chasiami super, że z dzidzia wszystko w porządku, ja zapewne przed prenatalnymi też będę mieś stracha, mimo wszystko zawsze jest jakas obawa czy wszystko z dzidzią dobrze. Ja tez nie czuje ruchów i czekam z niecierpliwościa na wizyte u giną by potwierdził, że z dzidzią wszystko w porządku i jak widze wasze brzuszki to stwierdzam, że ja mam jakos bardzo mały, ale wierze że bedzie wszystko dobrze.
A mnie pobolewa gardlo od czasu jak wyjechałam na wakacje i w końcu zdecydowalam się na zakup tantum werde, bo juz naturalne srodki ne pomagaja, mam nadzieje ze on nie zaszkodzi dzidzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915994 przez Stokrotka34
Agat a co bylo z tym recznym nie tak, bo ja myslalam o takim?

Dziewczyny od tego waszego pisania o kawie pierwsze co dzisiaj zrobilam po sniadaniu to kawusia:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915996 przez Stokrotka34
Chasiami no to udanej imprezy :-) sierpniowe dziewczyny sa bardzo fajne:-)

Ja ide jutro na badania i od wczoraj juz spac nie moge:-\ ale musi byc wszystko dobrze:-) !

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916018 przez KarolinaJag
chasiami gratuluję córeczki !! dziękuję za opis zastanawiałam się co biorą pod lupę przy tym badaniu, a też pobierają krew jak za 1 razem? ja mam dopiero badania prenatalne 4,09 zastanawiam się dlaczego tak późno.. i sto lat dla Alicji
Stokrotka34 powodzenia jutro koniecznie daj znać jak było, cieszę się że właśnie nie piję kawy sama :)
jeśli chodzi o maść będę wiedziała za kilka h
Podziękowania: Stokrotka34

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916022 przez agat

Stokrotka34 napisał: Agat a co bylo z tym recznym nie tak, bo ja myslalam o takim?

Wszystko było z nim w porządku, ale w moim przypadku odciąganie ręczne trwało wieki i nabawiłabym się mega bicepsów od tego :P Elektryczny sam ściąga, idzie szybciej, sprawniej, delikatniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916039 przez anna90
Asia ja tez bede rodzic w de, chodzi o to czy orientujesz sie czy mozna sobie wybrac szpital czy trzeba rodzic do tego co pod land podlega ? Ja mam do najblizszej porodowki 25 km :/

Ja bede jechac na zakupy do pl za jakis czas i jak mi sie trafi laktator uzywany to zdecydowalam ze kupie.

Chasiami udanej imprezy i wszystkiego najlepszego dla corci.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916064 przez Stokrotka34

KarolinaJag napisał: chasiami gratuluję córeczki !! dziękuję za opis zastanawiałam się co biorą pod lupę przy tym badaniu, a też pobierają krew jak za 1 razem? ja mam dopiero badania prenatalne 4,09 zastanawiam się dlaczego tak późno.. i sto lat dla Alicji
Stokrotka34 powodzenia jutro koniecznie daj znać jak było, cieszę się że właśnie nie piję kawy sama :)
jeśli chodzi o maść będę wiedziała za kilka h



Karolina powiem Ci ze byla pyszna a do tego mialam takie tofi ciasteczko co sie kladzie na kubek:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916093 przez martadiana
Chasiami to super ze wszystko wyszlo ok ja mam tak jak ty ze sie boje isc na te badania ze cos nie tak bedzie.. A cieszysz sie ze druga corka ? :) aa i wszystkiego najlepszego dla Alicjii
Stokrotka napewno wszystko bedzie ok

Dziewczyny nie wiem czy mi rozstepy nie wychodza po tej oliwce zrobila mi sie strasznie sucha skora na brzuchu i piersiach i starasznie mnie brzuch swedzial i nie wiem czy to potym jak skora byla sucha czy to poczatek rozstpow :( jak myslicie
to sa takie czerwone krotkie kreski
Podziękowania: Stokrotka34

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916123 przez ulka1983
hej dziewczyny :) dawno mnie nie było ale wieczorem postaram się was nadrobić żeby nie mieć zaległości :pinch:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl