BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #916421 przez ulka1983
ale sie u nas seksownie zrobiło :laugh: :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asieńka gratuluję synusia :) jak wszystko dobrze to możesz spać spokojnie :)

Anna masz rację stresowac będziemy sie na porodówce :)

KarolinaJag witaj :) ja mam termin na 13 ale z usg też wychodzi mi na 8 B) to jest nas 4 dziewczyny :laugh:

Stokrotka śliczny zakup :)

Monia zgrabniara z ciebie :woohoo: ale brzuszek powoli wysuwa sie na prowadzenie :lol: a moj mąż nie wnika co kupuje jak sie pytam czy ładne to odpowiada tak lub nie i tyle B)

Ninoczka ja mam ochraniacze na szczebelki i było bezpieczniej dla dziewczynek gdyby się w główkę uderzyły to miękko i krzywda się im nie działa :)

Maja pocieszę cie 2 poród jest łatwiejszy :)

Ninoczka super wózek jeszcze takiego nie widziałam ale mi sie podoba :)

Chasiami gratuluję córeczki :kiss: wykrakałaś i sprzęt sie zgubił :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916434 przez Asieńka*87
Heh zaczne od seksu bo tez chcialam o to zapytac. U mnie jest tak ze na poczatku nie chcialo mi sie ale jak tylko skonczyl sie 11-12 tc to obrot o 180 stopni, ja bym mogla ciagle tyle ze moj men teraz strasznie duzo pracuje, wraca zmaczony i prawie wogule sie nie widzimy, ale jak juz to doznania sa lepsze niz wczesniej.
Mam do was pytanie, czy tez tak macie ze przy orgaznie brzuch bardzo sie napina i jest taki twardy jak kamien przez dluzsza chwile? Martwi mnie ze dzidzia to zle znosi, wstydze sie troche ale chyba zapytam gina :-\

Ulka biedna Korelia, oby raczka sie szybko zrosla

Martadiana to czerwone kreski to moga byc rozstepy :-( i jak swedzi to tez raczej zly znak, smarujmy sie laseczki, zebysmy zawsze byly piekne

Anna90 ja moglam sobie wybrac bo w moim miescie sa dwa szpitale w ktorych mozna rodzic ale nie wem jak to jest moze popytam dokladniej znajomych jak to jest


Ela85 fajne te body i faktycznie dobrze ze rozpinane po calosci taz musze sie w takie zaopatrzyc na pierwsze dni jak jeszcze nie bede wiedziala jak sie z malenstwem obchodzic.
Ja juz mam 20 pieluszek tetrowych zwylkych i jeszcze planuje kupic kilka kolorowych na wyjscie z domu i kilka flanelowych bo tez wlasnie slyszalam ze bardzo sie przydaja , musze zrobic zdjecie swoich dotychczasowych zakupow skoro sie tak wszystkie chwalimy :-)

Ninoczka pewnie ze bierz tego swojego faceta na usg, nawet nie musisz pytac, to juz nie te czasy kiedy tata czekal za drzwiami, my od samego poczatku chodzimy razem, zawsze przy calej wizycie nawet przy badaniu, na poczatku glupio sie czulam na fotelu jak on patzyl a pozniej stwierdzilam ze trzeba sie przelamac i przyzwyzaic bo przy pordzie tez przeciez bedzie. Takze Kochana nie zastanawiaj sie niech tatus pozna wreszcie swoje potomstwo :-)

Dosc juz tych przyjemnosci, wakacje sie skonczyly i znow do szkoly trzeba wstawac, ale przynajmniej bede rozumiala co do mnie na porodowce beda mowic jak sie zdaze niemieckiego nauczyc :-)
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916435 przez ela85
Witam.
Ninoczka śmiało z menem a usg zobaczysz jaką mu sprawisz radość, a tym bardziej że zobaczy 2 szczéśccia :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916454 przez agat
W pierwszej ciąży mąż był przy każdym usg, nawet dopochwowym. Teraz chodzi w miarę możliwości, na genetycznym był i na połówkowym też będzie :)

Jeżeli chodzi o tetry to one są sztywne na początku, już po pierwszym praniu i prasowaniu są przyjemniejsze w dotyku :) Flanelowe pieluszki przydadzą się w lato zamiast kocyka, ja używałam ich też np jako "prześcieradło" w wózku, itp. Miałam ich z 5 szt i w zupełności wystarczyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916460 przez studentkaae
hejka :)

ja na każdą wizytę chodzę z mężem i nieważne czy usg dopochwowe bylo, czy jak teraz juz zwykłe. na początku może go to trochę krępowało, ale teraz jest oki. to bardziej on pilnuje, żeby jechać ze mną. nie chce odpuścić sobie żadnej wizyty :)
wiecie po naszych przejściach, latach starań to jest taki dla nas cud, że chyba sobie nie wyobrażamy, żeby nie widział co wizytę tego swojego wymarzonego i upragnionego dziecka :) a gina mam fajnego, zawsze cos do emka zagaduje, więc jest wesoło :) :)

Ulcia - ojoj, biedna Kornelia - tak na koniec wakacji rękę złamać. oby szybko się jej ładnie zrosła.

Ela - śliczne bodziaki kupiłaś :)

KarolinaJag - muszę sobie kupić tą perfectę, bo też lubie tą firmę, a jakoś ta emulsja z rossmanna fur mama mi nie bardzo spasowała.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916471 przez kelis3
Hejka;)
Już po wizycie. Pan dr powiedział,że dzidzia rozwija się dobrze, duża jak na swój wiek- już 318 gram;P. No i najważniejsze - na 100% chłopak, gin mi pokazywał tyle razy siusiaczka,że nie da się żeby coś się zmieniło. Stwierdził nawet,że już dawno nie był taki pewny;P Niestety mój mąż nie zdążył na wizytę- bo lekarza mam w centrum i zanim zdążył zaparkować, to już było po wizycie, więc dostałam dwa zdjęcia dla męża z przybliżeniem na siusiaczka;D, mina męża bezcenna, jak zobaczył przed gabinetem! Widać było,że bardzo się cieszy,że na pewno syn;). Za tydzień mam jeszcze prenatalne, więc wtedy sobie poogląda "na żywo".
Jeśli chodzi o wizyty, to ja zawsze chodzę z mężem, odkąd skończyło się USG dopochwowo, nigdy się nie spotkałam,żeby lekarzowi to przeszkadzało, więc ninoczka wchodź z mężem- koniecznie.
Ulka , zdrówka dla córeńki, niech się rączka szybko zrasta.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916517 przez martadiana
Kelis to super ze bedzie synek :)

Asienka ja nie zauwazylam zeby mi sie brzuch napinal ale kazda kobieta jest inna :)

Powiem wam ze uzywalam przez dwa dni kremu garnier na bardzo sucha skore co godzine smarowalam brzuch i dzisiaj zauwazylam ze mi poschodzily te czerwone kreski wiec jednak moj facet mial racje ze to podraznione drapaniem :) dzieki bogu ciesze sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916563 przez Stokrotka34
Kelis gratuluje, ale duzy ten Twoj chlopak:-) gratuluje zdrowego synka!

A ja dzisiaj ide na wiztye na 17:30 i diabelnie sie denrtwuje:-\ ciekawe czy dowiem sie co w moim brzuszku siedzi:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916587 przez KarolinaJag
ninoczka ja miałam badanie na kasę chorych w poznaniu na polnej i tam wchodziło się najpierw do przedsionka od razu z mężem i na badanie też nie było żadnego problemu... myślę,że nie będzie też u Was żadnych problemów z resztą tu na miejscu też mąż jest przy każdym badaniu
dziewczyny czy podczas drugich badań prenatalnych też pobierają krew? ja mam dopiero je na 04,09 to będzie 22 tydzień
Kelis gratulacje!!! duży chłopak :) grono ogonków rośnie :)
Stokrotka34 powodzenia dziś na wizycie !! daj znać jak było, ja mam jutro na 11,30 i zastanawiam się czy zmierzy i powie ile waży synuś i czy nadal będzie taka pewna, że to chłopiec..
martadiana cieszę się że pozbyłaś się tych zaczerwień i już się tak nie drap co byś się nie musiała stresować i kup dobry krem ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916589 przez KarolinaJag

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916596 przez anna90
Asia ja mam w swoim landzie jedna porodowke a ta druga podlega juz pod inny wiec teraz nie wiem, moze poloznej spytam jakk bede miala wizyte.

Ninoczka wchodz od razu z mezem :)

Kelis gratuluje synka .

Stokrotka nie denerwuj sie, bedzie dobrze.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916598 przez kelis3
Dziękuję dziewczyny!;*
Martadiana cieszę się,ze to nie rozstępy, ja też się boję strasznie o to, tym bardziej,że po okresie dojrzewania zostało mi kilka małych na tyłku, więc smaruję się rano i wieczorem.
Stokrotka trzymam kciuki za wizytę, na pewno wszystko będzie ok, daj znać po powrocie i koniecznie pochwal się kto tam mieszka u Ciebie w brzuszku.
Jeśli chodzi o prenatalne połówkowe, to już chyba bez krwi, teraz tylko będą oglądać,jak się dzidzia rozwija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916599 przez chasiami
Asienka zadzwon do lekarza i mu powiedz ze masz tak czasami, a często twardnieje ci brzuch?
ja tak miałam w pierwszej ciaży i okazało sie ze w 25 tyg szyjka zaczeła sie skracac, a to znaczy bardzo niedobrze i potem brałam tabletki na podtrzymanie i musiałam dużo leżec, jeśli nie robi ci sie tak często to moze to są skurcze Braxtona-Hicksa, ale jeśli często to źle znaczy, pilnuj sobie tego!!!!!
A ostatnie tyg chodziłam z rozwarciem na 3 cm - do tego doprowadził ten twardniejący brzuch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916603 przez chasiami
Dzisiaj Ala ma urodziny więc tortem się dzielimy!!!! :)




A co do prenatalnych w 20 tyg, tylko dzidzie oglądają :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916615 przez kelis3
Chasiami wszystkiego naj dla Ali! Piękny torcik. Ale smaka narobiłaś- lecę po coś słodkiego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl