BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #916616 przez Stokrotka34
Chasiami najlepsze ztczenia dla Alicji duz zdrowka :-) !
Dzieki za ciacho:-)
Asienka ja bym tez dopytala lekarza!

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916618 przez ninoczka
Wszystkiego najlepszego dla Alicji.
Kelis fajnie ze chloposzek
Stokrotka udanej wizyty.
No ja tak sie szczeze z menem nastawilismy na chlopaki bo mam miec jednojajowe ze jakby sie teraz okazalo ze dziewcionki to byloby dziwnie ale tez superowo.Ale musialabym sie chyba przyzwyczaic bo teraz to doslownie non stop zozmawiam z nimi jak z chlopcami.
DZieki za info o usg-bo to nie bedzie u mojego gina,ja mieszkam we Wlocławku tylko on wyslal na te badania do Bydgoszczy,ale mysle ze i tam nie bedzie problemu zeby wszedl ze mna.Wiec za wasza rada nie bede sie pytac tylko z nim wejde.
marta.diana ciesze sie ze schodza plamki-ale SMARUJ DALEJ
Kurcze nie daleko mnie wczoraj rano byl ten wozek w dobrej cenie ale nie mialam czasu a po poludniu juz go nie bylo. Kurcze jak cieple buleczki ladne wozki blizniacze ida :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916621 przez maja001
ela sliczne ubranka. Jkos nie doczytałam wcześniej, że ty w NL jesteś, gapa ze mie. Ja tez mam kilka ubranek zakupioych w NL dla synka je kupowałam w Zimanie i bardz mi sie podobały, są takie kolorowe właśnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a
ninoczka pewnie, że z meżem możesz wejśc na usg
kelis gratulacje synka :)
stokrotka czekamy na relację z dzisiejszej wizyty
chiasiami śliczny torcik, zapewne był pyszny.
ula obys miaął racje z tym drugim porodem, bo ja mimo że staram się na raie o ym nie myśleć, to wiem że im blizej porodu tym bardziej będe sie bać.

Ja miałam zarówno 20szt pieluch tetrowych i 5 flanelowych i wszystkie sie przydały. Synek od urodzenia miał refluks tzn wymiotował po każdym karmieniu, wiec pieluszki sły jak woda, a flanelowe zabierałam np do pediatry by małego na czyms polożyć, cy tez traktowałam latem jako przykrycie zamiast kocyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916632 przez ninoczka
A jak planujecie ze smoczkami? Bo ja tak mysle zeby wcale nie uzywac ale niewiem. Siocha dala malemu jak sie urodzil ale nie chcial i luz. A jak widze takie duuuze dzidzie ze smoczkiem bo nie chce sie oduczyc-tlumaczenie mam-to mnie.....

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916652 przez chasiami
nionioczka wiem z autopsji ze mozesz zmienic zdanie po urodzeniu szybciej niż myślisz :P
Ja byłam też przeciwniczką, ale jak dawałam smoczek i pieluszke, to szybko nauczyła sie ze teraz idzie spac, pozatym smoczka miała zamiast cycka.
Kuzynka za to jak mały się zmierzluje to zaraz musi cycka dac, mimo to ze nic sie nie napije, a ja Alicji smoczek i spała :)
Jak miała 2 miesiące to jak zapłakała w nocy wstałam dałam jej pierwsze smoczka i zazwyczaj zasypiała (czyli nie była głodna) i tak nauczyłam ją przesypiac cale noce - skonczyła 3 miesiące to spała całe noce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916667 przez ela85
Kelis super że wsio ok, gratuluje synka.
Stokrotka trzymam kciuki, bedzie dobrze.
Maju do tej pory byłam prawie cały czas w Nl, z przerwami na święta i miesiąc w wakacje, teraz myślę być tu może do polowy października. A później wracam do kraju, a mąż będzie częściej przyjeżdżał do domku. Ubezpieczenie mam w Pl i dlatego wracam na poród do kraju.A ciuszki w zimannie też oglądałam i trochę upatrzyłam.
A smoczek kupie na pewno, ale jak dzidziuś nie będzie chciał to po prostu nie będę dawała. Dzieci mojej bratowej nie chciały bo wypluwały i miały odruch wymiotny. A synek siostry smoka ciągnął tylko przed zasypianiem, ale jak minęło mu 2 latka to po prostu siostra schowała ,że się zgubił i nawet nie płakał o niego tylko dopytywał czasami gdzie monio?. A dziś znowu troszkę byłam na zakupach ale na używanych, trochę kupiłam typowo chłopięcych no i wziełam też niektóre rzeczy na roz 68.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916757 przez Asieńka*87
Kelus gratuluje synka i tego ze zdrowy i duzy rosnie :-)

Dzieki dziewuszki ze mi o zimanie przypomnialyscie mam calkiem blisko a zapomnialam ze tam tez sa rzeczy da maluszkow, dzisiaj w lidlu kupilam spodenki sztruksowe i dresik welurkowy, ale nie bylo wielkiego wyboru, podobnie jak u was inne mamy byly szybsze

Chasiamu piekny tort miala twoja cora i pewnie pyszny, smaka mi narobilas :-P

Stokrotka trzymamy kciuki za pomyslnosc wizyty koniecznie napisz relacje jak wrocisz, bewnie bedzie juz wiadomo kogo nosisz w brzuszku

smoczek, nie planuje go urzywac, choc juz mam (prezent od siorki) ale zobaczymy co wyjdzie w praniu, wiele rzeczy i sytuacji pewnie sie zmieni, co innego teoria a co innego rzeczywistosc

Jutro podjade po wyniki do gina i chociaz nie mam wizyty to zapytam, troche sie tym stresuje i tym skracaniem szyjki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916779 przez KarolinaJag
chasiami sto lat dla córci, smakowicie wygląda torcik
ciekawe jak u Stokrotki :)
Asieńka*87 nie martw się na zapas na pewno będzie wszystko ok :) to dobry pomysł aby porozmawiać z gin
ninoczka ja planuje nie dawać smoczka, pragnę karmić piersią ale jak wyjdzie życie pokaże.. kupię na pewno żeby był pod ręką w razie czego..
dzisiaj zrobiłam pierwszy zakup dla mojego maleństwa co prawda skromy ale tak bardzo cieszy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916791 przez Monika_1985
Próbuję Was nadrobić. :)))

Koleżanka pokazała mi fajnego linka www.srokao.pl/search/label/Rozstępy Są na tej stronie analizy składów różnych produktów dla mamy i dziecka, m.in. produkty na rozstępy, proszki do prania, kremy. Namówiona dobrą opinią prowadzącej stronę kupiłam sobie w Rossmanie lotion i oliwkę Babydream na rozstępy i za całość zapłaciłam 26 zł :) Chociaż widzę, że Tobie stundentka lotion nie za bardzo podpasował. Ja już jestem po pierwszych testach i jest okej. Na noc na pewno będę używać oliwki.

Ela zaszalałaś już zakupowo :) Bardzo bardzo podoba mi się body z myszką miki!

Agat dzięki za linka do ręczniczka z ikei. Na pewno przy okazji się w niego zaopatrzę. :)

Myślałam, że tylko ja tak sporo śnię a tu widzę to normalne ;)

Ze mną mąż od 8 tygodnia chodzi na wizyty czyli jakieś 3 razy już był ze mną. Zawsze wchodzę najpierw sama na to super badanie na krześle a potem już Pan doktor woła zawsze męża. Widzę, że go również cieszą te wizyty, bo może popatrzeć jak maluszek "na żywo" wygląda i się rusza, posłuchać serducha :)

Ulka córunia na pewno szybko dojdzie do siebie :). Dużo zdrówka dla niej!

Kelis ogromne gratulacje!

Chasiami wszystkiego najlepszego dla córy. Dobrze, że zanim to przeczytałam zjadłam budyń bo też bym poleciała do sklepu po coś słodkiego :D

Karolina super pierwsze zakupy.. teraz to już się rozkręcisz :)

A ja dzisiaj dla odmiany kupiłam sobie spodnie dresowe i 3 pary majtek. :silly:
Podziękowania: ulka1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #916818 przez ela85
Karolina Jag piwsze koty za płoty ;) bodziaki śliczne, mała rzecz a cieszy :lol:
Monika body kupiłam w C&A. Co do kupowania ciuszków , to mam zapowiedziane że mam za dużo nie kupować, przynajmniej tych małych rozmiarów, bratowa i siostra zaoferowały pożyczenie. A obydwie maja synków ale i jest też jedna królewna, wiec jakby u mnie sie okazało że jednak chłopiec zmienił się w dziewczynkę to ciuszki i tak beda. Te miejsze rozmiary, to zmierzam większość kupować takie bardziej uniwersalne, żebym mogła je jeszcze kiedyś użyć.
Dziewczyny macie może jakieś wieści od stokrotki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916843 przez ninoczka
Widze ze zakupki powoli sie robia.
Ciekawe co u stokrotki-pewnie jutro napisze.
Mnie dol brzuchola dzisiaj boli.Bylam tez dzis zaniesc siusiu i zrobic morfologie .jutro sie okarze co i jak.
Dobranoc dziewczyny

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916853 przez anna90
Karolina sliczne body, pierwszy zakup chyba najbardziej cieszy :)

Ja planuje zakup smoczka a czy uzyjemy to zobaczymy jak bedzie. Przyszlam zobaczyc czy sa wiesci od Stokrotki ale pewnie dopiero jutro napisze.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916857 przez Stokrotka34
Dziewczyny jestem juz dopiero udalo dopasc sprzet:-)
Dzieciaczki rosna zdrowo jestem najszczesliwsza :-) :-) :-) !! Ale ten moj lekarz do wylewnych nie nalezy i o wymiarach nie opowaiada za duzo:-\
Co do plci to jest szansa na jedna dziewczynke:-) a drugiego dzidziusia za bardzo nie bylo widac ale tatus teraz mowi do brzuszka aby szybko rosl siusiaczek;-)
Ninoczka a ja poszlam dzisiaj z kartka i lista pyan odnosnie gdzie mnie kuje i boli:-)
A jak mu powiedzialam ze mdlosci wracaja to mowil ze juz moze byc nacisk na zoladek i ze macica w ciazy blizniaczej jest juz wieksza.

Karolina super pierwsze zakupki:-) ja po pierwszych cieszylm sie jak glupia do sera:-)

Dziewczyny dziekuje za Wasze wsparcie to moje pierwsze forum ale ciesze sie ze Was mam:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916877 przez ninoczka
No to widzisz stokrotka bo mnie tez ostatnio mdli i to moze to jest to. Ciesze sie ze dzidzie okej.Moze bedzie parka u ciebie
Ja tez bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum, nie wyobrazam sobie dnia bez was a jak juz nie moge napisac to dziwnie jakos.Dzieki ze jestescie

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916887 przez martadiana
Kelis na tylku to ja moge miec te rozstepy ale na brzuchu to najgorsze co moze byc ani na basen juz nie pojdziesz ani na plaze bo wstyd a tylek zawsze mozna zakryc wiec nie masz tragedi:)

Chasiami boze jaki tort bym caly opedzlowala hehe tak mi sie slodkiego caly czas chce a nie chcem bo sie roztyje a ty takie zdjecia wrzucasz :(:(

Ninoczka smaruj dalej caly czas bo pozniej bede plakac a co do smoczkow to zobacze jak dziecko bedzie chcialo to niech ssie juz mam 3 kupione tylko te plaskie

Stokrotka super ze wszystko ok moze bedziesz miala parke :DD


Mam do was pytanko macie tak ze jak dotykacie brzuch lub sie polozycie to wam pulsuje ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl