BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #919416 przez ela85
Martadina wizytę mam 11.09 razem z usg, ale jutro jak będę widziała się z taką położną tu w Nl to poproszę czy posłucha serduszka, bo ona nie raz mi pomagała jak byłam daleko od swojego gina, to ona zrobiła mi pierwsze usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919420 przez Monika_1985
Kelis gratulacje zdrowego synusia :)

Ulka do mnie jeszcze żadne pismo nie dotarło z ZUSu. Nie wiem czy to dobrze czy źle wróży ;).

Maju życzę Ci żebyś dostała te pieniądze na konto zanim zdążysz jutro zadzwonić.

Mnie też często brzuch pobolewa albo mam takie nieprzyjemne uczucie jakby się napinał i rozciągał. Staram się już nie schylać tylko kucać i szukam sposobu jak wstawać wygodnie z łóżka :silly:

Ninoczka ale masz dużych synów. Myślałam, że bliźniaki są mniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919427 przez ela85
Monika ja jak wstaję to najpierw siadam na łóżku i dopiero spuszczam nogi i wstaję, to tak nie czuję bólu, a podczas leżenia czy spania to na lewym boku jakbym mniej odczuwała.
Ninoczka naprawdę spore te twoje chłopaki, teraz to już zaczynamy etap w którym dzieciaczki będą rosły swoim tempem, więc nie będziemy mogły porównywać bo i tak nie będzie to wiarygodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919467 przez Stokrotka34
Hej Dziewczyny, dawno sie nie odzywalam ale mialam ciezki okres bratowa poronila wczesna ciaze:-( tak mi bylo smutno z ich powodu ze nie moglam sie za bardzo ogarnac, wiem jak im teraz jest ciezko:-(
A dzisiaj w nocy mi sie snilo ze moje dzieciaczki umarly :-(
Przepraszam ze tak zaczynam ale chyba chcialam sie wygadac.

Ninoczka gratuluje zdrowych synkow:-) ! ciesze sie ze wszystko dobrze:-) !! Napisz mi cos wiecej o Dorianie, cos nie moge go znalezc we Wroclawiu.

Luska dla Ciebie tez gratulacje synkow:-)

Kelis, Studentka ciesze sie ze Wasze wizyty wypadly pomyslnie i z dzieciaczkami wszystko dobrze:-) !!

Jej jak poczytalam jakie macie przeboje z ZUS to jestem szczesliwa ze mi pensje przelewa pracodawca:-) wszystko mam przed czasem :-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919479 przez chasiami
Witam!
Jakos rozpisałyście się, a my znów urodzinowo, mój brat robi ostatnie urodziny w domu, bo za miesiąc już wesele :)

Jutro o 12.20 ide do gin, wiec potem zdam relacje.
Lece bo goście siedzą, a ja tylko przyszłam Ale uspac .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #919489 przez kasiah06
kelis gratuluję udanej wizyty no i potwierdzenia synusia :) nie dziwię się, że tata pękał z dumy :)
ulka sama nie wiem kiedy będę miała wyniki tego posiewu bo pani w labo powiedziała, ze od 3 do nawet 10 (!) dni to trwa w zależności czy są tam jakieś bakterie czy nie :unsure:
stokrotka to przykre co spotkało Twoją bratową :( nie dziwię się, że to przeżyłaś ale postaraj się odpędzić od siebie złe myśli
maja i kelis oby ZUS zaoszczędził nam wrażeń ;) na pewno będziemy się wymieniać doświadczeniami
chasiami trzymam kciuki za wizytę :)

Co do ruchów to ja nie czuję cały czas ale czuję codziennie, głównie wieczorami a w dzień kiedy odpoczywam :)
Brzuszek też mnie pobolewa, ale mam nadzieję, że to normalne na naszym etapie

A ja jutro idę na glukozę już mnie wzdryga jak pomyślę o wypiciu tego ulepa i byciu tyle czasu bez jedzenia :blink: i jeszcze na pewno będę musiała wejść w kolejkę , nigdy tego nie robiłam ale moje labo jest czynne tylko od 7,30 do 10,00 a ja muszę tam spędzić przeszło 2 godziny więc nie mam zbytnio wyjścia niż wtrynić się pierwsza.U nas panują jakieś takie dziwne obyczaje że ludzie czyhają w kolejce już od 6,00 a ja tyle stać nie zamierzam no i nie dam rady bez jedzenia poprostu :( ale już słyszę te komentarze...i oby odbyło się bez awantury :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919493 przez Stokrotka34
Chasiami powodzenia na wizycie:-) tak mi sie prxypmnialo ze obiecalas zdjecia z Ali urodzin:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919494 przez Stokrotka34
Kasiah nie daj sie jutro:-) !! u mnie na szczescie jest rejestracja na godzine:-)

Dziewczyny czy ktoras z was bierze luteine, kurcze biore dwa razy dziennie i mam wrazenie ze ciagle cos ze mnie leci:-\

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919495 przez ninoczka
kasiah powodzonka na glukozie-oby jakos poszlo.
Ciekawe czy mi w poniedzialek zleci juz glukoze.
Stokrotka no wiec ten dorjan to wozek blizniaczy jeden obok drugiego,ale ma 2 oddzielne gondole moze waskie ale dlugie. wydaje sie ze okej. Jego szer mierzy 78 cm wiec sie miesci wszedzie. Mojemu sie podoba bo dzieciaczki sie widzi fajnie. Mi sie podoba Active baby twinny.Obstawiamy za tymi dwoma modelami i szukqm uzywanych.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919499 przez Stokrotka34
Kurcze chyba napisze do producenta moze da mi namiary gdzie we wro moge go znalezc.

Mi sie do glukozy nie spieszy, strasznie zle znislam to badanie....

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919502 przez ela85
Stokrotka przykro mi z powodu bratowej, wim co przeżywa :( , sny miałaś takie bo przeżywałaś sytuację. Jestem na luteinie 2*2 dopochwowej i powiem ci, że cały czs jadę na wkładkach tych long, i w dzień i w nocy bo cały prawie czas wylatuje. Normalnie wchłania się co ma się wchłonąć a reszta wypływa ze śluzem. Ty dopiero zaczełaś lutke? Bo ja to jadę na niej przwie od początku.
Kasiah "smacznego" oby gładko poszło.
Chasiami powodzenia na wizycie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919504 przez Stokrotka34
Ela biore od poczatku ale od czwartku wlasnie zwiekszyl mi dawke na taka jak Ty masz wczesniej bralam 2*1.

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919507 przez Stokrotka34
Jej ale mi dzisiaj nudno, chlop pojechal w delegacje a ja sama :-) znaczy sie z psem ale on nie chce gadac:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919513 przez martadiana
dziewczyny a dlaczego wy bierzecie ta luteine jesli mozna spytac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #919527 przez Stokrotka34
To jest hormon na podtrzymanie, ja dostalam z uwagi na strate dziecka wydaje mi sie chyba ze po poronieniu czesto to daja.

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl